0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (780 puan) tarafından
Kaynanam geldi kızım ben hali silkelemeden duramam sen mutfağı temizliycm dedin diye ben o taraf balkonumu yıkadım güneşli diye Diğer balkondan sirkeledim temiz kalsın orası diye dedim benim evim ne olcak burası temdi kalmıyor diyo o zaman perde takin balkona yada cam taktirin dedim durumu biliyorsun elimizde olmadığını da biliyorsun niye bu ısrar.?  E napam ben gidem mi burdan dedim sana gir diyen yok ha illa sirkeleyem diyorsan da bit gün olsun hepimiz o gün yapalım dedim ben duramam diyor dedim bu terbiyesizlik yani yukarda ben olsam ben yapsam ne derdin dedim e gelir temizlerdin diyo. Zaten esra okula gidiyo senin çocuğun küçük diye kiyamiyrm ben yapmaya çalışıyorum dedi. Dedim brnm çocuğum kucukte olsa veya olmasaydi da ben anca kendi evimi temizlerim şükür elin ayağın tutuyo dedim ona da bozuldu diyor sizlerde bu günlere geleceksiniz dedim inşallah gitti eşim  geldi  durumu anlattım diyor uyarman iyi olmuş hali sirkeleyen kendisi cami da kendisi yaptirsin diyo 

5 Cevaplar

0 oy
(538 puan) tarafından
Eşin senden yana olduktan sonra kafaya takma canım. Madem bu kadar işgüzar, müstakil evde otursun kaynanan da. 
(780 puan) tarafından
Eşim çıkmis konuşmaya demişki onu anasi mi dolduruyo ben duramama bana cevap vermesin fln
-Reklam-
0 oy
(48,906 puan) tarafından
ben gene hic silkelenmem silkenenede sinir olurum milletin tepesine yoldan gecene bakmadan silkeniyo bazisi
(780 puan) tarafından
En nedret ettiğin şey benmde bu
0 oy
tarafından
İyi demişsin hergun hergun halı nasıl silkeliyor ki koca kadın 
(780 puan) tarafından
Sorsan hasta ama heryeri agriyo
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Cok mu titiz bilerek mi yapiyo niye hergun sirkeliyo görgüsüz madem yapiyo cam taktirsin kendi
(780 puan) tarafından
Bilerek  takıntı yapmış
0 oy
(530 puan) tarafından
Ay nefret ediyorum bnm de üst kat komşum aynısını yapıyor kaç kere deneme rağmen k.bakam deyip geçiyor balkonun içine silkelersn o zmn
(780 puan) tarafından
Bunaldim bende

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 794 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Celeb (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 388 göst.
21 Haziran 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 186 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde 2prensannesi. (959 puan) tarafından soruldu