0 oy
722 göst.
Moda kategorisinde tarafından
Önceleri sürekli elbiselerime giysilerime uyan şallar alırdım ama bebeğim olduktan sonra bu uydurma işi çok sıkmaya başladı dışarıya giderken falan bu yüzden çok vakit kaybediyorum evde eşim de kızıyor bazen açılma fikri de gelmiyor değil aklıma çünkü sınırlı giysilerim ve sınırlı şallarım var . Siz nasıl çözüm buluyorsunuz bu işe?

38 Cevaplar

+6 oy
(9,678 puan) tarafından
Ne için kapandınız ne için açılmak istiyonuz yarabbim 
tarafından
Bir artı da benden gelsin:)
tarafından
Bugün artıları topladı adaşım :)
tarafından
Hu artılar paraya cevrilseydi Mina bugün köşeyi dönmüştü:))
tarafından
Evwt kız :) gözde ismi benmde gözde :)
(9,678 puan) tarafından
Ahahaha gözdem yaa ☺️☺️
Bugün formumdayım kızlar ☺️☺️
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Yooo ben siyah takığı gri takigi bi insan oldugum icin zor olmuyo bikac renkli kiyafetimvar  onlara ozelvardir 4 5 salim ama siyahla gri bir suru var 
tarafından
Evet canim acikmi saniyodun :)
(13,202 puan) tarafından
Asıl salça ben olam ben açığım Mihri kapalı ☺️❤️
tarafından
Ahahha senin gibi salcaya can kurban aslım ona bakarsan bende senin salcanim gotum zora dustumu sana yaziyom  ❤️☺️
tarafından
Ben acik zannettim seni
(13,202 puan) tarafından
Yaz la benden başka kime yazcan. Zaten kıskanç bir insanım Başkasına yazarsan duyarsam fena dalarım :D aha bunu da bilmiyordun öğrendin
+3 oy
(519 puan) tarafından
Sıfır bu yüzden açılmak ne kadar doğru acaba kafada Deli sorular
+1 oy
(2,631 puan) tarafından

Yazmayı kundak yapıp çıkıyorum :D

tarafından
Ay öyle de markete gezmeye falan nasıl gideyim hiç şal takasım gelmiyo valla sıkıldım
(2,631 puan) tarafından
Valla tatlım herseyini hazır bekletecen bebekliysen ben esarplarimi sallarimi utuleyip koydum biyere gidecek olsam 1 saat önceden hazırlanıyorum
tarafından
Ne güzel sen hazırlıklısın bizde ani gezmeler olur eşim çok beklemeyi sevmez herşeye de yetişemiyorum makyaj yapamıyorum çocuktan zaten eşime güzel gözükmek istiyorum ama olmuyor hep aynı şalları dönüp dönüp gene takıyorum bunaldım iyice eşim kızmasa açılcam ama kızıyor en azından açıkken daha az masraflıydım
(721 puan) tarafından
Eşine güzel gözukmen için açilmana gerek yokgi evinde isdediyini giy suslen püslen, bence bunlar hepsi behane sen açilmayi kafana koymuşsun
+1 oy
(3,491 puan) tarafından
Ferace giy, her türlü şal uyar, iki dk giy çık. Açılıyım bari lafını da duymamış olalım. 
(1,453 puan) tarafından
Ne kadar rahat dimi ferace ya
+1 oy
(1,066 puan) tarafından
Kıyafete şal uydurmuyorum genelde siyah takıyorum ferace giydiğim için sorun olmuyor sonuçta tesettür güzel görünmek için yapılmıyor. 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bi beyaz Sal aldim ben herseyle oluyor çok yakışıyor surekli utuleme derdi yok tak cik benim 100 tane şalim var o kolayima gidiyor 
0 oy
tarafından
Sallarinizi uydurmaya calisip vakit kaybediyorsunuz açılmati dusunuyorsaniz bencede açılın tesettürünüzün anlami kalmiyor
0 oy
(119,610 puan) tarafından
ya abazilari cok guzel giyiniyo
0 oy
(17,924 puan) tarafından
Ayyyy sorma kombinlemeden gına geldi 
(17,924 puan) tarafından
Ama bu yüzden açılmak çok saçma yaaaa
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yoo her kıyafetimin üzerine neyi takacağım bellidir benim o yüzden zorlanmıyorum öyle iki saat deneme falan yapmam kıyafeti alırken uyan eşarbım hemen aklıma gelir ya da evde ona uyan yoksa alırım kıyafetle birlikte 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bende çok takintiliydim maalesef şuan açığım tercih meselasi ama 200 den fazla şal ve esarbim kıyafetlerim çoktu bekardan tüm maaşı onlara harciyordum öyle yani şimdi bir iki tane kaldı herkese hediye ettim
0 oy
tarafından
Yoo bana daha kolay geliyor hatta
0 oy
tarafından
Tamda şimdi gittim elbiseme uygun eşarp aldım bazen eşarp düzgün olmuyo evden çıkarken kriz geliyor valla keşke açık sac günah olmasaydı yani çok kolay açık sac:) ama sonra diyorum şeytan beni dürtüyor tövbe ediyorum sonuçta bu dünyada ne kadar kalacazki aniden gitsek nasıl hesap verecez o yüzden bin şükür ediyorum kapandığıma 
0 oy
tarafından
Normalde şal takmadan cikmazdim çarşı haatahame vsgibi yerlere artık gezmeden gezmeye şal takarım imdada sıkıntı basıyor yazma tak.cik boşversene kim uvrascak ...

Ha illa şal diyorsan  şimdi elbiseyle aynı renk takılıyor şallar uğraşmak zorunda olmuyorsun 
0 oy
tarafından
Kapali olmak kadar rahat birsey yok bence ben feracemi giyiyorum bir yazma takinca hop 2 dk hazirim sen böyle diyerek ha kapanmişsın ha kapanmamişsın ne fark eder 
0 oy
(2,495 puan) tarafından
Ben sal sevmiyorum hiç kullanmadim bı ton esarbim var ama iki tane Medine ipeği siyah esarbim var iki yıldır bunlar başkasını örtmek içimden gelmiyo anca dugin bayram arkadaş buluşması olursa farklı eşarplar orrtuyorm
0 oy
tarafından
Sırf bu yüzden açılma lafı ediyor isen acaba tesettür ne demek araştırmak lazım .hiç uymuyor ise siyah tak cik herşeyle uyum sağlar .ben kıyafetle eşarp bir aldığım için hiç sorun yaşamıyorum .en kolayı ferace bence giy cik en rahat.
0 oy
(650 puan) tarafından
Koton şallardan al onların ütüsü bozulmuyor hemde yazın rahat oluyor krem siyah ten rengi bunlar tüm kıyafetlere uyuyor hemen hemen ama bu biraz bahane bence sen açılmak istiyorsun 
0 oy
tarafından
Sırf az kıyafetin var diye mi acilacaksin..ben açığım ama bu bakış açin çok farkli geldi .

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 287 göst.
0 oy
23 cevap 562 göst.
13 Ocak 2022 Moda kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,474 göst.
16 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
13 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu