0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (126 puan) tarafından

16 haftalık hamileyim devlete gittim erkek dedi pipisini gösterdi dünde özele gittim o da erkek dedi pipisini gösterdi değişir mi acaba sonra kesin midir

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
13 haftalıkken Benimki  kıza benziyor dendi kızim oldum değişmedi
(126 puan) tarafından
Anladım canım inşallah bu da öyle olur
-Reklam-
0 oy
(4,983 puan) tarafından
9 ay boyunca erkek diyip normal dogumla kızını kucagina alan arkadaşımı biliyorum ☺️☺️
(126 puan) tarafından
Kız öyle deme korkuyorum valla
(4,983 puan) tarafından
Korkacak ne var kız evlat sonucta sağlıklı olsunda tek
(126 puan) tarafından
Onun için değil canım millete soyliycem bide eşya falan alıcam onun için yoksa Rabbim sağlıklı versin de hepsi kabulüm
(4,983 puan) tarafından
Valla 3 tane dogurdum 3 ude dogru çıktı ☺️☺️
Seninkide sansa
(126 puan) tarafından
Benim kızımda da kız dediler doğru çıktı ama bu yıl herkesden böyle olaylar duyduğum için korktum eşya almaya
0 oy
tarafından

Sanmıyorum canım çoktan belli olmuş cinsiyeti pipiyi de gördüyseniz tamamdır :)

(126 puan) tarafından
Evet resim de koydum canım ordan bakabilirsin anlarsan
tarafından
Çok belli değil resimde ama değişmiyor bana da 12 haftalıktan kıza benziyor demişti doktor birkaç hafta sonra gittim erkek dedi sonrasında hiç değişmedi çok belliydi ultrasonda
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Daha değişir mi kız iki ayrı dr demiş 
(126 puan) tarafından
Ne bilim canım son zamanlarda çok duyuyorum değişen
(7,768 puan) tarafından
Yok hayır iki dr demiş iki ayrı cihaz ve erkekte çk yanılma olmax
(126 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(589 puan) tarafından
Ben hiç güvenmiyorum artık 30.haftaya kadar devlet özel hepsi kız dedi ayrıntılı da yüzde yüz kız dediler dün farklı bir doktora gitmiştim erkek dedi şoka girdim resmen her şeyi pembe aldık haftaya tekrar kendi doktoruma sorucam
0 oy
(303 puan) tarafından
Erkektir o zaman pekte bir değişim bekleme derim. Allahın işini bilemez doğum anında bile cinsiyeti değiştiren rabbim. Senin isteyeceğin tek şey hayırla ve sağlıkla dünyaya gelmesi .
(126 puan) tarafından
Tek istediğim o zaten ama insan elbise falan almak için sabırsızlanıyor ya onun için diyorum canım
0 oy
tarafından
Cnm benim doktorum çokk erken soyledi 12-13 haftalikken biz erkek dedi erkek dogdu ama anneme bana hamileyken erkek demisler 9 ay boyunca ben kizim .d annemde herseyimi mavi ormus birde oyle gezmisim hep giyip
(126 puan) tarafından
İşte bende öyle olmasından korkuyorum yoksa benim için cinsiyet önemli değil
tarafından
Evet cnm haklsn ama alisveriside ne kadar erken yapip bitirirsen o kadar iyi her seye zam geliyo bence 2 doktor da demis bana bir tane doktor dedi o an heycanla hic dogrumu degilmi dusunmedik alisverisimizi yaptik ama aksilik olmadi Allaha sukur senin kafanda soru isareti varsa biraz daha bekle yada beyaz gri duz renkler al kesin olana kadar
0 oy
(611 puan) tarafından
Ayrıntılı ultrasyonu  bekle canım 
(126 puan) tarafından
4 hafta sonra ayrıntılı dedi
(611 puan) tarafından
Bekle o zaman canım
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Degismez insAllah ben 12 haftada ogrenmstm erkek oldgnu

İlgili sorular

0 oy