0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar iyi geceler bebeğim bir aylık oldu bugün sağlık ocağına aşıya gitmiştim çok ağlıyor göbek deliği dışarı çıkıyor şişiyor dedim doktora eliyle muayene etti bastırdı fln bebeğim çok ağlamaya başladı çocuk doktoruna götür dedi şimdi de bebeğim aşırı şekilde ağlıyor gazını çıkardım karnı tok altı temiz ama sürekli ağlıyor göbek fıtığı olunca ağlama krizleri veya ağrı olur mu yardımcı olur musunuz

2 Cevaplar

0 oy
(3,769 puan) tarafından

Geçmiş olsun cancağızim evet olur kiizim dada var şişme vs yapıyor iştah kesiyor ona çok dikkat et çok şişer veya morarma olursa direk götür

tarafından
Sağol canım çok teşekkür ederim iki gündür gece çok ağlıyor katılıyor resmen kıpkırmızı oluyor artık bende yeni fark ettim zaten göbeği ağladıkça da sisiyo sakinlesmiyo bir türlü napcam bilemedim
(3,769 puan) tarafından
Kuuzm çok pardon benjm kizda kasik fıtığı var bir an karistrdm doktor öle demişti ama büyük ihtimalle oda hemen hemen aynıdır ağrı vs yapar diye düşünüyorum o şikayetleri yapar bence
tarafından
Anladım canım sorun değil çok ağlıyor aşı da oldu ondan olabilir mi acaba ilk çocuğumda yaşamadım bu kadarını bilemedim inanki
-Reklam-
0 oy
(4,389 puan) tarafından
cok agladigi icin cikiyomus o göbek fıtığı benim bebeğim de de vardi bayağı cikmisti. doktora gosterdik kendiliğinden düzelir dedi. düzelmezse de 1 yasina gelince ameliyatla düzeltilir denildi. neyseki cok sukur duzeldi bizim. siz de doktora gorunun bi. Allah bağışlasın 
tarafından
Anladım canım sağol teşekkür ederim

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 205 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 39 göst.
4 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Derince (61 puan) tarafından soruldu

381,782 soru

11,429,596 cevap

34,989 kullanıcı

...