0 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından
Kızlar eşiniz ailesine çok değer verip bir dediklerini iki etmeyip onlara karşı hiç sesi yükselmeyip te size gelince ufacık şeyde bağırıp çağırıyorsa ne yaparsınız. Sizin üzerinize düşsün diye nasıl davranırsınız. Kendinizi geri mi çekerdiniz yada kaçan kovalanır misali 

29 Cevaplar

+2 oy
(119,855 puan) tarafından
karakter meselesi
(47 puan) tarafından
Doğal yollarla neler yapıyorsunuz :D
(1,204 puan) tarafından
Biz büyü yaparik  bacim okuyoruk üflüyoruk☺ bağlıyoruk
(47 puan) tarafından
Ben korkarım öyle şeyden anam :D
(119,855 puan) tarafından
ahaha korkma gii bisi olmuyo
(47 puan) tarafından
Bilemiyorum :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla hiç öyle şeylerle uğraşamam benim koca anasından başka kimseyi gözü görmüyor dünyadaki tek varlık annesi gibi davranıyor bende kendi haline bıraktım ne halin varsa gör dedim 
(47 puan) tarafından
Bende mi öyle yapsam :D
tarafından
Yap baci birak ne hali varsa görsün anasından da usanır zaar bir gün:))
0 oy
tarafından
Cevabı söylemişsin kaçan kovalanır
(47 puan) tarafından
İşe yarasa keşke
0 oy
tarafından
Karakterle alakalı birazda 

Bağlılık cilve kocayı eve baglama
(47 puan) tarafından
Yok anam cilve milve boş söz konusu ailesi olursa gözü hiçbirşeyi görmüyor
0 oy
tarafından
Etrafımda gördüğüm kadarıyla ilgisiz kadınların eşleri üstüne çok düşüyor az şeylerle mutlu olmayan hep daha fazlasını isteyenlerin eşleri pervane karısı iyi olup adamı adam etmeye çalışan aşkım canım cicim diyenlerden daha olumlu cevap alamadım :-D
(47 puan) tarafından
O kadar haklısın ki
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Sevip sayan deger veren bir insan bunu zaten yapmali herhangir bir sey yapmam sanirim
(47 puan) tarafından
Değilmi içinden gelmiyorsa nie ben uğraşayım
0 oy
(1,257 puan) tarafından
İçinden gelmezse hiç birsey olmaz bence 
(47 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun sanırım
0 oy
(7,949 puan) tarafından

Yani bilemeyecem :)

(47 puan) tarafından
Sağlık olsun :D
0 oy
tarafından
Hiç biseyyyyyy çünkü karakter meselesi ailesinede düşkün biri değildir 
(47 puan) tarafından
Bilmiyorum nie böyle
0 oy
tarafından

Senin bişey yapmana gerek yok üzerine titrese titrerdi zaten sadece çok muhatap olma o senle konuşmadığı sürece sen konuşma belki anlar ...

Sorunca da güzel bı seklide anlatırsın ..
(47 puan) tarafından
Güzel konuşarak anlasa keşke bacım :D
0 oy
tarafından
Eşiniz ailesine lafın bile sanki siz bir aile değilmişsiniz hissi veriyor sanki farklı insanlarsiniz gibi eşinle konuşurken de anne babasından bahsederken ailen , senin ailen derseniz o da kendini dışlanmış hisseder sanki kendi ailesi onlarmis gibi evet onun annesi babası kardeşi vs ama ailesi artık sizsiniz sen çocuğunuz ve o .ona böyle hissettirin bunu kabul ettirin önce koruması gereken şey ilk önce kendi ailesi 
(47 puan) tarafından
Bende bunu istiyorum yakında oğlumuz olucak 1 ayımız kaldı artık bizde tam anlamıyla aile oluyoruz bunu anlamıyor
tarafından
Sen sürekli söyle biz artık bebegimizle beraber bir aileyiz ilk önce bizim ailemiz diye ama onun ailesini karıştırmadan iyi anlarınızda bebek hakkında konuşurken sürekli söyle ve bebek doğduktan sonra sakın tüm sorumluluğu üzerine alma bırak o da çocukla ilgilensin sen dinlen akşam 2 saat o ilgilensin
(47 puan) tarafından
O konuda şüphem yok benden daha çok ilgilenir ama bn benimle de ilgilensin istiyorum
tarafından
Çocuğunun iyi olmasını istiyorsa mecbur seninle iyi geçinecek çünkü sağlıkla mutlu çocuk için sağlıklı mutlu anne .. bunu şimdiden ona kabul ettir alttan alta çalış uzmanlar var internette böyle söylüyorlar eğer bebeğinizin iyi olmasını istiyorsaniz bebeğe değil anneye yatırım yapmalısınız diye bunları bul izleyin beraber o izlemiyorsa sen denk gelmiş gibi yanında izle o duysun
0 oy
tarafından
Hiccccbisey o hep titrer :))
(163 puan) tarafından
Titreşim modu on :D
tarafından
Bizimki bayağı yüksek sewerek aldimda :))ondan heralll kurban olurum kocama kız çok sewyorm
(47 puan) tarafından
:D rabbim bozmasın o zaman bacım
(163 puan) tarafından
Maşallah maşallah rabbşm nazardan korusun canımm :D
0 oy
(11,217 puan) tarafından

bu kadindan kaynakli birsey degil. adamin karakterszliginden ve ezikliginden kaynakli. bazilari aileleri karilarini ezerken bostan korkulugu gibi susmayi o yetmezmis gibi kendide ona adamlik taslamayi marifet sanio. Allah oyle adamlardan uzak tutsun altin olsa alinmaz takilmaz ;)

(47 puan) tarafından
Ailesi ağzını açıp ta öte otur diyemezler bana beni hayatta ezdirmez o konuda hakkını yiyemem ama kendisi canımı yakıyor
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Gecen yıl agustosa kadar bizi bir görseydin ballı lokma ... Bi memlekete gittik orda beni alıp hadi gel suraya gşdelım demedi ewlendkk hep ewdeydım  ıçhamıleydım 8 aylık dustuk yollara aılesını ozledı diye ilk iznimizde basbasa tarık yapmak yerıne orayı tercıh etti beni pişman etti bastım geldım tek basıma geri actım bosanma davası  oçbebek dogdu bosanmaadık ... O günden sonra uzerıme tıtrer ama iş işten gecti bende asla yaptıgını unutmuyorum önemsemiyorum ne onu ne düsüncesini ne ailesini
(47 puan) tarafından
Şu boşvermeyi bende öğrenirsem herşey hallolacak gibi de :D
(9,247 puan) tarafından
Kalp kırıklığı işteoda anladı bırakıp gıdebılme cesaretım oldugunu şimdi der tatile cıkalımmı .ıkıncı ızındede kendo memleketıne gıttık o ılkındende hüsran .bende dedım taıl falan yok ben gıdıcem aıleme 2 ay gelmıcem  bayrama gıdıxem ta etlulde gelcem geri hıc umrumda degıl
(47 puan) tarafından
İyi demişsin :D
0 oy
tarafından
Özellikle birşey yapmam eşimin içinde var üstüme düşmesi
(47 puan) tarafından
Üstüme düşer ama canı istemediği birşeyi de yaptıramam ama babası falan bir defa der ikinciye gerek kalmaz
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Eşinin içinden gelmese sen kendinide parçalasan titremez. Karakterinde varsa anca o zaman olur
(47 puan) tarafından
Haklısınız walla
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Asla yüz vermem kim kop.ek derim. Kaçan kovalanır yaparım 
(47 puan) tarafından
Helaall :D
0 oy
tarafından

Çok şükür ki eşim ben hariç herkese esip gürler :ermm: hatta geçen görümcelerim bize aslan haticeye kedi dediler baya güldüm :))) eşimde ben haticeyi alana kadar akla karayı seçtim ona mırlarım anca dedi:))))) valla özellikle yaptığım bişey yok tek yaptığım hayatı ona dar etmek ama o 7 yıldır beni sevmekten vazgeçmedi :))♥️

(47 puan) tarafından
Ulan delirecemmm burnundan getirince mi mutlu oluyor bunlar :D
tarafından
Galiba öyle :))))
0 oy
(7,128 puan) tarafından
O kişiyle alakalı canım kişilik yoksa ne yapsan boş. 
(47 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Bağlama büyüsü :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 196 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 46gulcan (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 333 göst.
0 oy