0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (126 puan) tarafından
Kızlar böyle bir şey yapan varsa lütfen yardım etsin azıcık bir birikimim var ilk olarak mini butik açmak istiyorum ama evde tabiki şuan dükkan açacak gücüm yok toptan mal alıp satsam deneme amaçlı minimum sayıda sonra kendime güvenemiyorum alsam da ya satılmazsa elimde kalırsa diye ayrıca alsamda ne alıp satarım onunda bilmiyorum internetten para kazanmaya bakıyorum onda da bir fikrim yok ne yapabilirim bilmiyorum şu an dışarıda çalışamam bir buçuk yaşında kızım var onu bırakabileceğim bir yer yok evde paketleme işine de çok güven olmuyor dışarıda numara bulup aramıştım kadın geri dönüş yapmadı bana öyle kaldım sadece bir şeyler yapmak istiyorum ama hiçbir fikrim yok çok sıkıldım artık hiçbir şeye de güç yetmiyor bazen bakıyorum bazı kadınlar bir şeyler yapıyorlar üretiyorlar seviyorum öyle azimli kadınları ama benim aklıma hiçbir şey gelmiyor :( 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nerdesin şehir olarak 
tarafından
Oralarda daha çok zaten ordan bu Pendik tarafına geliyor ben ... Kutu katlama ... Maske ... Çorap paketleme ... Oteller için makyaj temizleme pamuğu kulak çubuğu oaketledim .... En çok kutu katlama ve maske paket yaptım
(126 puan) tarafından
Yoldan geçerken ilanlara bakıyorum bir tane bulmuştum cuma günü şal katlama kaç kere aradım da kadın üstüne düşmedi geri dönüş yapmadı bana dükkanda değilim dedi sürekli başka ilanda göremedim aslında görsem direkt arayacağım da internettekilere de güvenemiyorum
tarafından
Dur sana özelden numara atayım bir arkadaşı arayayım ben .... Baş olursan inşallah toptan sana 5 bin ürün gelir sen onu mahalleye dagitirsan mesala  5 lira karla tanıdıkça almaya gelen çok olur çok güzel kar olur
(395 puan) tarafından
Otobus carpti gebzeye de varmi evlere is acaba :)
tarafından
Bilmiyorum ki
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Benim arkadaşım öyle yapıyor toptancidan alıyor evde satıyor yani instgram hesabı açtı alanlar memnun kaldı bu sefer işleri daha da çoğaldı sende öyle yapabilrsn
(126 puan) tarafından
Yaa işte bende istiyorum ama arkadaşın ne satıyor peki alıp da elimde kalacağı bir şey olsun da istemem
(2,501 puan) tarafından
Bebek kıyafetleri bebek ayakkabıları
(126 puan) tarafından
Olabilir bunu hiç düşünmemiştim aklıma hep tabak çanak kadınlar için büstiyer tarzı şeyler geldi onlara da pek güvenememiştim
0 oy
tarafından
Evde paketleme işini şöyle yapman gerek .... Burdaki sitemi anlatıyorum büyük ablalar var ve her mahallede baş var o başlar o ablalatlrdan alıyor ve mahalledeki ev kadınlara iş dağıtıyor .... Ben baş olacaktım ama eşim istemedi yapamadım çok güzel kar oluyor ... Belirli günlerde işi topluyorsun mal gelince dağıtıyorsun kadınlara 
(126 puan) tarafından
Ay çok güzel de öyle güvenilir biri lazım Ben cuma günü buldum aradım kadın dükkanda değilim yarın ondan sonra gel dedi cumartesi günü gittim yine dükkanda değilim dedi belli ki bunlar işi veriyor ama parayı vermiyorlar dükkanda durmadığına göre hafta içiydi zaten öyle anladım ben sonra bir daha da aramadım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 246 göst.
0 oy
6 cevap 352 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde caglat (7,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 144 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde Knisa (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 443 göst.

382,105 soru