0 oy
1,028 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar pazar günü kaynanamın aile dostunun torununun sünneti varmış. Bende buz rengi kot pantolon ve üzerine sıfır kollu gömlek aldım. Bel ve basen kısmı biraz büyük dar değil. Buna rağmen yinede afedersiniz ama özel bölge belli oluyor gibi m şeklinde duruyor. Anlatabilmisimdir umarım. 

Buna nasıl bir çözüm öneriyorsunuz? Kaç gündür düşünüyorum aklıma orkid geldi. Orkid kullansam çözüm olur mu saçma mı olur ? Yada sizin bu soruna bulduğunuz başka bir çare var mı ?

37 Cevaplar

+8 oy
tarafından

Uyarı veren arkadaşın ki m şeklini almıyor  galiba kıskanmış :D

tarafından
Ben sana hep öğretirim aşkom ❤️ ❤️
tarafından
En edeplisini ben yazmışım demekki :D
tarafından
Yaaa sen cansın cannnnn ❤❤❤
tarafından
Ben mi kız :))
tarafından
Sende cansın kuzum ☺❤
-Reklam-
+1 oy
(2,835 puan) tarafından
Üstüne yakışanı giy canım yapışani değil eğer bellk ediyrisa çok kötü bir görüntü bence 
tarafından
Üstüme yakıştı ama o bölge haricinde. Deneyipte aldım kızım durmadı diye detaylı bakmadım eşimde yanımdaydı oda dikkt etmemiş yoksa alma derdi
(2,835 puan) tarafından
Kız o zaman üstünü değiştir daha uzun bir gömlek al kapatsın
tarafından
Çok uzun yakışmıyor canım. Bel kısmim uzun bacak boyuma göre. Uzun giyince bacaklarım kisa duruyor . Gidip değiştirme şansım da yok. Eşim geç geliyor mağaza çok uzakta oturduğum yere
(2,835 puan) tarafından
Yani eşin müsade ediyorsa sorun olmazsa giyersin
+1 oy
tarafından
Boxer giyebilirsin canım. 
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Giymemek ☺️☺️
tarafından
Başka giyecek birşeyim yok
(4,875 puan) tarafından
Yani kötü bir görüntüsü var ise giymemek daha mantıklı canım ondan dedim
tarafından
Orkid çare olur inşallah canım deneyeceğim ❤️
0 oy
tarafından
Üzerindeki gömleği değiştirebilirsin canım daha uzun bişey giyebilirsn yada mini etek şeklinde bişeg giyebilirsin pantolon giyme
tarafından
Mini etek giymiyorum canım. Eşim eve geç geliyor tekrardan gidip değiştirme şansım yok. Uzun gomlek giydim ama güzel durmadı . Bel kısmim zaten uzun uzun gomlek giyince bacaklarım dahada kısa duruyor
tarafından
Hm ped belki gösterir de elbisen varsa elbisede giyebilirsin şık bi tane
tarafından
Elbisem yok canım. 1 tane var oda çok açık göğüs kısmı. İstediğim gibi uzun elbise bulamadım hep mini elbiseler vardı yaz geldi diye
0 oy
(852 puan) tarafından
Bilemedim ki canm.post çıksın 
tarafından
Teşekkür ederim canimm ❤️
0 oy
tarafından
Uzun gömlek al ozaman m şeklini örten 
(852 puan) tarafından
O zamn geniş durduğu için pod bir duruş var şu basen kısımdan ..aklıma tek gelen zibin tarzda korse varsa giyip denesen belki korse dümdüz yapiyo ya belki işe yarar
tarafından
Hahahahhhh m şekli nasıl oluyor diyince tutamadim kendimi yazdım w :D
tarafından
Korseyi denerim canım evde var inşallah işe yarar teşekkür ederim ❤️
(852 puan) tarafından
Rica ederim canm ne demek ❤️
(4,875 puan) tarafından
☺️☺️
☺️☺️ Bir an düşündüm m nasıl oluyor diye
0 oy
(2,821 puan) tarafından
Bu posta bile uyarı gelmiş 
tarafından
Evet şaşırdım doğrusu.
(852 puan) tarafından
İşsizler işte...
0 oy
(1,194 puan) tarafından
Pantolonu  yukarda giyme cnm özel gölgene gelmesin
tarafından
Yuksek bel canım çok cekmesemde yinede belli :(
0 oy
tarafından

Allah için o uyarı veren hangi kafayla okudu acaba :angry:

tarafından
Cidden çok haklısın canım. Özel bir şey anlatmadım. Yol gösterin diye açtım postu ama okuyan ne anladı kim bilir
tarafından
Her zamanki söylediğim lafımı söyliyeyim işsiz güçsüz çok burda canim alışmışlar bir uyarı vermeye madem o kadar yürekliler posta yazsınlar
tarafından
Aynen öyle canım . Uyarı verilecek bir soru değildi yazdıklarım
tarafından
Boşver canım Allah akıl fikir versin inşallah
tarafından
Aminn canım ❤️
0 oy
(7,636 puan) tarafından
Tövbe yarabbim.
(852 puan) tarafından
Neden ki tövbe çektin canm
0 oy
(3,832 puan) tarafından
İkinci paragrafa geçmeden Orkid diyecektim demişsin zaten gayet mantıklı koy orkidi bak keyfine
tarafından
Belli olmaz dimi canım ?? Başka çözüm bulamadım.
(3,832 puan) tarafından
Yok yok olmaz pantolonu da fazla yukarı çekme bişey olmaz
tarafından
Tamam kuzum teşekkür ederim deneyeceğim orkidi
0 oy
(7,072 puan) tarafından
Saçma bir uyarı olmuş. 
tarafından
Sanırım içeriğini okumadan başlığa göre uyarı verdi sanırım
0 oy
(1,976 puan) tarafından
Posta uyari veren şahıs iyimisin??
tarafından
Bence içeriğini okumadan başlığa göre uyarı verdi sanırım
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Canim 8nce pantolonlarda genelde oyle oluyor kumasiyla alakali secerken dikkat et veya oyle olanlarda uzerine uzun birsey giymeni tavsiye ederim gercekten disardan cok kotu duruyor
tarafından
Evet maleseff deneyip aldım ama kızım durmadıgi için bende eşimde dikkt edemedik. Normalde hep dikkt ederim. İlk defa böyle birşey başıma geldi.
0 oy
(645 puan) tarafından
Pedi üst kısma yan gene koyarsan belli olmaz rahat edersen giy
tarafından
Yan olarak mi koyucam canım ?
(645 puan) tarafından
Normalde dik gene kokuyoruz ya pedi bacım önden araya doğru sen gündüz pedlerinden al sadece ön kısım için yan gene yapıştır pedini bende bir iki kez kullandım öyle açıkken tayt giydiğin zamanksr
tarafından
Ben hep gece olanini alıyorum uzun oluyor. Gündüz olanından alayım ozaman. Benim kullandığım orkid ince yinede belli etmez dimi ? Yani daha kalın olanları var onlardan mı alsam ? Yoksa ince olanlarda belli olmuyor mu?
(645 puan) tarafından
Vallaha ben bimden alıyorum scarlet var ya ondan bı paket gündüz hep evde tutuyorum diğerlerini bilmiyorum bacım yanlış bilgi vermek istemem ama bı arkadaşım günlük ped kullanmıştı oda sıkıntı yaşamadı gece olandan varsa makasla kesip de kullanabilirsin
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim. Bimden aynı marka bende alayım . Normal pedlerle aynı mı biraz daha kalın mı? Hiç kullanmadım o markadan o yüzden detaylı soruyorum canm kusura bakma
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Pantolonu giymek zorunda isen üstünü değiştir uzun Bi gömlek giyip brline kemer tadabilirsiniz yaya ceket tarzı giyebilirsiniz cidden bazen nette karşıma cikiyo iğrenç Bi görüntü olmadı dolabında en kurtarıcı Bi parçayı giyebilirsin
tarafından
Uzun zamandır alışverişe çıkmadım. Hep eski kiyafetlerim var kurtarıcı birseyimde yok. Tekrardan alisverise gidememde eşim geç geliyor akşamları. Evime yakın magazada yok hiç. Sıcakta gidememde zor olur kizimla canm bnm ❤️❤️☺️
0 oy
(415 puan) tarafından
Uyarı neden vermişler gayet normal bir soru burda ne sorular var bula bula bunu mu bulmuş uyarı veren 
tarafından
Bende anlamış değilim canım. Çözüm bulamadım diye sizlere sormak istedim. Afedersin ama cinsellik icerikli birşey yazmadım yada o konuyla ilgili soru sormadım. Çok postta gördüm bu şekilde uyarı veren bile yoktu. Belki içeriğini okumadan başlığa göre uyarı vermiş olabilir bilemiyorum.
(415 puan) tarafından
Hatalı başlık yazardı o şekilde  
Pantolonun icindem kendin zıbın diyiyorsan onu giyme birde boxer giy ve pantalonu aşırı yukarı çekme
tarafından
Zıbın giymiyorum canım. Hep sporcu atleti giyerim içime. Boxer yok hiç giymedim bu yaşıma kadar kız :)
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Orkid biraz kalın olabilir günlük pedler varya inceler onlardan kullanabilirsin
tarafından
Normalde pantolonu eve gelip deneyince günlük ped vardı ve belliydi
0 oy
(7,286 puan) tarafından
Pet iyi bi cözüm gibi ya onu birinde gördum hala gözumun önune gelir ćok iğrenç duruyor pantolonu bir beden buyuk alip belini daraltmak gerkiyor sanirim cok yukari çıkmamis olur oyle bi göruntude olmaz 
tarafından
Zaten bol canım çok sarmadı vücudumu. Ama kumaşından olsa gerek normalde dar paca gidiyorum o kumaşlarda hiç böyle olmuyor. Bu aldığım boru paça diyorlar sanırım. İspanyol değil.
(7,286 puan) tarafından
Pacadan ziyade sanki o kismi fazla dar ondan oyke durmustur dikis hatasida olabilir
tarafından
Yok canım dar değil eşimde yanımdaydı kendisi magazaci bedenden anlar ona göre o getirir giy diye bedenle uğraşmıyorum Allah'tan hahahahh :D ince bir kumaş yani kalın değil o yüzdende direk kusurları belli ediyor.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 301 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Cansu33 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 248 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prens efe (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 49 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sena98 (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.