0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından
Kızlar kocaelide özelde normal doğum yaptıran memnun olduğunuz yada yakınınızın flan memnun kaldığı kadın doktor kadın doğumcu önerir misiniz? 

7 Cevaplar

0 oy
(830 puan) tarafından
Neresinde ikamet ediyorsun cnm :)
(1,169 puan) tarafından
Karamürseldeyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kocaeli'nin hangi ilçesindesin
(1,169 puan) tarafından
Karamürsel
tarafından
Mesafe var darıca olsaydın önerirdim
(1,169 puan) tarafından
Evet uzak o taraflar :/
0 oy
(4,858 puan) tarafından
Ablam konakta doğum yapmıştı ikinciyi ama doktorun adını bilmiyorum bayan olduğunu biliyorum sadece
(1,169 puan) tarafından
Adı ne acaba bide ssvd yapıyor mudur ki hastaneden ebelerden genel olarak memnun muydu
(4,858 puan) tarafından
Ssvd ne kiz :D
(1,169 puan) tarafından
Sezeryan sonrası normal doğum:D
(4,858 puan) tarafından
AmaaAn bende tahlil falan sandım :D ablam ilkini normal ikinciyi sezeryan yaptı bebeğin kafası büyüktü vakumlama normal doğum sezeryan seçenek sundular vakumlama da bebek beyni zarar görür dedi tanıdık bı doktor var üni Hastanesi'nde o onermedi eğer normal yaparsa ablam tehlikeye girecekti o yüzden hem kendi doktoru hemde tanıdık doktor sezeryan önerdi ama sen gidiptw bı sorabilirsin belki öneri yapabilir bilemiyorum
0 oy
(4,858 puan) tarafından

image

Bak canım ablama sordum konak Hastanesi'nde bu doktor ablam attı resmini gayet memnundu doktordan 

(1,169 puan) tarafından
Timam canım sağol bakıyım ben araştırıyım :)
(4,858 puan) tarafından
Tamam canısı Allah bı avazda doğurmak nasip etsin sağlıcakla al kucağına bebisini
0 oy
(2,584 puan) tarafından
Arkadaşım medarda yaptı memnun kalmış ama doktorun ismini bilmiyorum 
(1,169 puan) tarafından
Bende ilkini medarda yaptım Gölcük'te ama hastane ebesinden ve doktorumdan memnun kalmadım
(2,584 puan) tarafından
Hmm hiç bilmiyorum canım valla.Ben kendi doğumumu Diyarbakır'da özelde yaptım çok iyiydi
Devlet düşünürsen Necati çelikte Selçuk topçu var.O da çok iyi.Yengem 2 doğumunu orda yaptı
(1,169 puan) tarafından
Erkek doktora gitmem canım sağolasın
(1,736 puan) tarafından
Bende ikinci sezeryanı medar da yaptım, doktorum iyiydi ama ameliyata giren hemşireler ekip kabus gibiydi
(1,169 puan) tarafından
Benimde öyleydi ilki acil sezeryandı o süreç içinde olan herşey berbattı
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Aktif kocaeli hastanrsinde Hilal Bayram var. Çok iyi bi doktor, ilk doğumumda ona gitmiştim, çevremdeki çoğu kişi de ona gidiyor ve memnunlat
(1,169 puan) tarafından
Evet araştırırken o doktoru gördüm ssvd olacaktım o doktor yapıyormış hatta bayramdan sonra ona randevu alcaktım ama biraz daha bakınıyım dedim senden de duyduğum iyi oldu
0 oy
(168 puan) tarafından
Canım ben ayazma köyünde oturuyorum altınova da sürekli karamürsel geliyorum :) 10 dakika kadar yakınımdasın ben sana Bi tavsiye vereyim Gölcük medar hastanesi AHMET COŞKAN  a gitmeni tavsiye ederim normal doğumdan yana Bi doktor beni normal yaptırıcaktı ama ben korktuğum için sezeryana aldı bizim bu bölgenin en iyi en bilinen doktoru dur kesinlikle git
(1,169 puan) tarafından
Biliyorum canım o doktoru eşimin kuzeninin doğumuna sarhoş gelmiş. Zaten erkek doktor tercih etmiyorum. İlkimde o hastanede doğum yaptım ebesinden doktorumdan memnun kalmadım
(168 puan) tarafından
Valla ben memnun kaldım canım bilmiyorum bide istersen yalova uzmanlara bak buğday hanım olcaktı orda
(1,169 puan) tarafından
Onada gitmiştim ilkinde hastaneyi beğenmedim :D
(168 puan) tarafından
Valla canım ben Ahmet coşkan dan ök memnu kaldım Allah razı olsun covid olduğum halde doğum yaptım :D üstüne tanımam başka da bildiğim doktor yok

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 146 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmnr (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Neslis (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 123 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gulsahh. (554 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
4 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu

383,054 soru

11,465,949 cevap

35,067 kullanıcı

...