0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (4,172 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 4.5 aylık oldu dün çamaşırın üst bölümünde iltihap gibi fark ettim arada sivilce çıkar öyledir diye düşündüm bugün de kan vardı Bi inceledim sezeryan yerimin tam ortasında ufacık Bi açılma var gibi kan oradan geliyor başına gelen var mı korkuyorum iç dikişlerde vs sorun mu oldu acaba ağır bir şey de yapmıyorum ama neden oldu acaba hemen gitmeli miyim doktora yoksa pazartesi mi bekleyeyim 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fikrim yok ama sen bir doktora gözük 
(4,172 puan) tarafından
Bugün kadın doğum acile falan mı gideyim acaba pazartesi randevu mu alayım
tarafından
Bu akşam git acilden canım bence .
(4,172 puan) tarafından
Valla korktum en iyisi gideyim ben
-Reklam-
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Benimde öyle oldu enfeksiyon kapmış fito krem verdi düzeldi bı git göster istersen
(4,172 puan) tarafından
Pazartesi mi bekleyeyim kadın doğum acile mi gideyim canım sence
0 oy
tarafından
Ağır bir iş mi yaptın canım. Neden öyle oldu ki acaba 
tarafından
4.5 ay olduğu için pek normal gelmedi bana canım. Kanama çok mu değil mi fark eder mi bilmiyorum ama bi git doktora
(4,172 puan) tarafından
Yani canım çamaşırıma gelmiş Bi de baktığımda hani elimiz kesilir de hemen Bi top kan toplanıyor ya üstünde öyle de üstünde kan toplanmıştı peçete ile sildim onu da
tarafından
İhmal etme canım enfeksiyon falan da olabilir. Pazartesi günü git polikliniğe daha detaylı ilgilenir doktor
(4,172 puan) tarafından
Aynen öyle yapayım en iyisi randevu alıp gideyim şimdi acilde bekle ki sıra gelsin doktor adam akıllı ilgilensin pazartesi özele kendi doktoruma giderim en azından
tarafından
Evet canım öyle yap inşallah önemli bir şey yoktur
0 oy
tarafından
Bence bir doktora git canım Allah korusun  bilgim yok 
(4,172 puan) tarafından
Valla korktum kuzum ya Allah korusun yeniden kesilip dikilmek istemem valla
tarafından
İnşallah kötü bir şey yoktur canım ihmal etme
(4,172 puan) tarafından
İnsallah canım çok saol
0 oy
(632 puan) tarafından
Doktora gitmeyi sakin ihmal etme agrin cok artarsa acile git pazartesiyi bekleme. Benim de sezaryenden sonra cok dinlenme imkanim olmadi cok zor iyilesti yaralarim. Hala daha agri ve sancilarim olur 3 yasinda oglum
(4,172 puan) tarafından
3 yaşında hala ağrı mı oluyor işte bu yüzden 9 ay normal doğum diye direttim ama nasip olmayınca olmuyor işte canım mecburi sezeryan oldum bende çok fazla Bi ağrı yok aslında o bölgede ama kanama ve ufak delik gibi görüntü açıldı mı acaba diye düşündürdü
(632 puan) tarafından
Canim birincisi yapi meselesi herkesin yara iyilesmesi farklidir ikincisi hayat ve bebege bakim kosullari
(4,172 puan) tarafından
Öyle tabi annelik çok zormus Allah hepimizin yardımcısı olsun canım
(632 puan) tarafından
Inanir misim sirf  bu sezaryen yuzunden ikinciyi gozum yemiyor amin
(4,172 puan) tarafından
Valla aynen benim de öyle daha demin Bi posta yorum yaptım hatta bu konuda sezeryan sonrası yürüme nasıldı diye sırf sezeryan yüzünden ikinci çocuk düşünmüyorum Bi daha aynı acıları yaşamak istemiyorum diye valla ben sezeryan olunca ilk şey düşündüm millet nasıl keyfi sezeryan oluyor bile isteye bu acı çekilir mi normal doğumda başına ne gelecek biliyosun o sancı çekilir ama bunda kaç kat kes biç dik üstüne bünyen kendine gelene kadar ayağa kalkama yavrunu tek başına emzireme o acıları çek valla çok zor
0 oy
tarafından
Sen böyle diyince benim sezaryen yerim sızladı kizz :(
(4,172 puan) tarafından
Yaaa :(
0 oy
(2,954 puan) tarafından
Bende de oldu benimki sisti ağrıdı sonra dusa gitmiştim duştan çıkınca yere egildim bi anda her yerim kan oldu kesiden akti delik vardı ilaç falan verdiler 1 ay akinti oldu ordan 
(4,172 puan) tarafından
Bebeğin ne kadarlıkken oldu seninki böyle canım
(2,954 puan) tarafından
2 haftalik
(4,172 puan) tarafından
Ha senin daha tazeymiş o zaman canım benim 4. 5 ayı geçti ondan tedirginim
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Canım gittiğinde banada haber verir mısın benimde ona benzer bişey var dört ay olacak sezaryen oldum
(4,172 puan) tarafından
Tabi veririm canım senin de kanıyor mu peki oradan
(1,465 puan) tarafından
Yok ama kaniycak gibi canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 116 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 96 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Melekkorkmaz27 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.
22 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (191 puan) tarafından soruldu

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı

...