0 oy
113 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Görümce min kına gecesi ydi. Kaynanam annemi sordu gelecek mi diye yok dedim misafir vae gelecek gelemeyebilir sonra düğün salonu na gittik annem geleceğini söyledi ve geldi salona kaynana ya annem geldi dedim hani hoş geldin demesi lazım hiç duymamazlıktan geldi ve karşısına geçip sürekli annem geldi ayıptır yaptoğon dedşm yine duymazdan geldi ve sonra hoşgeldin dedi tabı annem bu olayı görmedi perşembe memlekete gidicem  düğün üstü dşye bir şey demedim millet içinde ona bunu söylemeden gitmiycem kavga etmeden eşimin yanında söylemek istiyorum nasıl yapayım??? Geceden beri ağlıyorum 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kims eyok mu ya gerçekten psikolojim bozuldu kendi kardeşleride burda onşarın yanında mı konuyu açayım ne yapayım kendimi de rezil etmek isteöiyorum konulunca eşimde bana hak vermesini istiyorum ama eminim çyle bir şey olmayacak ne yapayım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Buna mi ağlıyon. Annen onları insan yerine koyup düğüne gelmiş hoşgeldin demeyen ayıp eden kaynanan.

Herşeyi dert edip ağlama. Gereken lafını söyle git. Ama annene belli etme sonradan
tarafından
Anneme zaten belşi etmiycem ama o anki harketini görmeniz lazımdı lafımı nasıl söyleyeyim ne diyeyim ki o bozulsın ve kınadan domra bu olayı lendi eltime anlatıyor iyi yaptım gibisinden kulaklarımla birşry duymadım aöa ben içeri girince hemen sustu ne konuşuyorsunuz dedim yok öylesine dedi sen birşeyler ye yemedşn açsın falan dedim bugğn baya doydım yemeğe yerim kalmadı dedim ama anlaması lazım adamı eşşek yerine koymasın bem sinirlenince üzülünce aklıma birşey gelmiyor
tarafından
Ayıp etmiş canım ama sen kafana takma lafını güzelce vur. Sizi insan yerine koyup düğününüze gelen dünürünüze bile hoşgeldin demekten acizsiniz, insanlık yaramıyor de. Benim annem sana ne yaptı da böyle yaptın kaç defa hoşgeldin de dedim zorla söyledin falan de. Ama eşinin yanında söyle.
tarafından
Söylerim ama eşim beni desteklemez o nasıl konuluyorsun der bebi susturu iyve rezil olmakdan korkuyorum
tarafından
Desene ailecek sıkıntılar canım. O zaman hiç bir şey deme. Bırak kendi hallerine
tarafından
Çok buda eşimden kaynaklı zaten destek berse oetada hiç bir sorun kalmayacak ama aileisnden önce beni rezil eden kendisi oluyor hep
0 oy
tarafından
Çok ta dert edecek bjsey degil canjm sen mi çok hasasin. O ayip etmiş. Esin seni anlayacaksasadrrce eşine anlat 
tarafından
Ya hassasım ama onu bilerek yaptı  eşimde bana hiç bir konuda hak vermez kaynana yada söyleöem lazım bir şekilde hani kavga edecek gibi değil ama tepkimi kpymak istiyorum bunu kendi milşetinin içinde mi yapayım tek kalınca mı
tarafından
Yalnızken konuş canım ozman
0 oy
(532 puan) tarafından
Tam düğün arefesinde bence hiç söyleme. Tartışma olur büyür ve bu sefer sen kötü olursun. Herşey bittikten sonra eşine söyle o söylesin tatlı bir dille. Şimdi kızı evleniyor stresli , yaşlılığına ver saygını bozma ki yapan yaptığı ile utansın
tarafından
İnan utanacak insan değil  dün çok zoruma girti ben öyle ddedikçe elimi kolumu ittirdi güya başkasıyla konuluyo gibi yaptı
(532 puan) tarafından
Boşver düğünden sonra dök ortaya şimdi söylersen sen kötü olursun
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Dovusecek kadar birşey olmamış annene hoşgeldin yapmaması kaynananın karakteri hem sen niye ağlıyorsun o senin evine gelince sende ona yüz verme hoşgeldin yapma olur biter 
tarafından
Valla çol zoruma gidiyor her ieyi iyisiyle yapıyorsun ama aldığım karşılığa bak psikolojimi bozdular zaten her şeyi düşündürüyor lar annem görmedi ama ben çok kötğ oldum öyle yapmasına

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 261 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 201 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu

381,264 soru

11,413,827 cevap

34,960 kullanıcı