0 oy
765 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar bizçm bir sorunlu evimiz var müteahhit kaçtı apartman yarıda kaldı ama içerisinde oturuyoruz. Sorunlu bir bina ve benim eşimde aşırı titiz sorgulayıcı eleştirel birşey den memnun olmayan dediğim oşsun diyen birisi. Haliyle apartmanda ki insanlar da tepki gösteriyor komşularla arası açıldı ve evi satmak istiyor. Önceden defalarca uyardım eşimi boşver uğraşma sende ilgilenme dedim ama yok anlamıyor. Bugün sabahtan beri ev baktım ve gecenin bir yarısına kadar konuştuk. Eşimi anlamak onun mutlu olmadığı yerde benim de oturmamın anlamının olmadığını anladım. Ve eşime sabahtan beri onu anladığımı yanında olduğumu söylüyorum. Eşim kredi çekecek ama yine sıkılacak tapu masrafı falan olacak. Benimde bir miktar param var eşime bende ki paradan vermek isterim ama onu daha dar günler için bebeğimiz için ayırdım biz başka çözüm bulalım dedim. Bu cümleden sonra eşimin tepkileri gelmeye başladı. Suç bende ki seni adam yerine koydum da sordum dedi bende nasılsın dedim ki bunu söyledim sabahtan beri yanında olduğumu nasıl mutluysan öyle yapalım deyip durdum ne istiyorsun dedim. Ve sinirlendim. O ki adımlarımı görmüyorsun iyi niyetimi görmüyorsun ne diye ben evli kalayım seninle ne diye birlikte diye biraz sinirlendim. Ben hep senin dediğini mi yapacağım hiç aksi birşey demeyeceğim mi dedim. Dışarıdaydık o da arabayı bana verdi gecenin bir yarısı beni ortada bıraktı gitti yürüyerek gelecekmiş eve. Ne kadar ayıp bu yaa şu an binanın önündeyim ama eve girmeyeceğim. Siz olsanız ne yapardınız 

8 Cevaplar

0 oy
(4,176 puan) tarafından
Kız bu saatte bebekle ne yapacaksın dışarda git evine sakin ol şeytana uyma ve eşin sen parayı vermedin diye mi tepki verdi o kısmı anlamadım 
tarafından
Yanlış anladınız bizim bebeğimiz henüz yok. Sağolsun babam evlenmeden önce hesabıma bir miktar para vermişti. Bilmiyorum ne diye tepki verdi ama o cümlemden sonra tepki vermeye başladı
-Reklam-
0 oy
(5,379 puan) tarafından
Kuseceksen evde kus dışarı tehlikeli eve gir saat geç oldu
tarafından
Arabanın içerisindeyim o eşim gelmeden de eve girmek istemiyorum
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Sanırım parayı vermedin yada veremeyecegini düşündüğü için sinrlenmş
tarafından
Belki de ama o kadar yanında oldum onu anlamaya çalıştım bu yaptığı yanlış yaaa nasıl soğuttu kendinden beni
(4,101 puan) tarafından
Bence şuan evine gir o eve gelincede özür dilicek senden :)
tarafından
Eve gitmek istemiyorum canım. Beni gecenin bir yarısı yalnız bıraktı. Üstelik ufak birşey de eve gelmiyor olur mu böyle şey yaaa. Sanki ben hep onu alttan alıcam nazıyla uğraşıcam. Valla şimdiye kadar iyi sabrettim.
0 oy
(15,539 puan) tarafından
Dostum bunun için bosanilmaz. Eşin de kendince kirilmakta haklı. Ama aşırı tepki vermiş. Orda yanlış yapmış. Yani evlendikten sonra ben senin paran benim param olayına karşıyım . Nerde eksik varsa tamamlamak gerek diye düşünürüm. Benim fikrim.bu tabi. Burda bı cok.insan benim zittimi düşünür 
tarafından
Ben senin paran benim param yapmadım hiçbir zaman. İleride işinden dolayı bir sorun çıkarsa o zaman da kredi aksamasın diye o paradan kullanırız diye de açıklamamı yaptım. Ama gecenin bir yarısı bir kadın dışarıda bırakılır mı yaa ne kadar ayıp. Üstelik sabahtan beri onu anladığımı söyledim güzelce dinledim. Onun şu yaptığına bakın
0 oy
(406 puan) tarafından
Klasik erkek tribi.Kocan parsn olduğunu ya bilmeyecek yada vereceksin ötesi olmuyo malesef benimkide var dersem alana kadar huysuzlanır.Eşin çok huysuzmuş ben ona takıldım anlattığın krakter tam benim kayınbabam ve sana üzüldüm hayatı ya tek başına yaşayacaksın yada ot gibi birlikte yaşayacaksınız.Asıl soru böyle bir adamla mutlumusun seviliyormusun evet diyorsan destek ol eve girip girmemekten daha önemli bu
tarafından
Sevip sevmediğimi de bilmiyorum. Yeni bir yıllık evliyiz ve ben çok yoruldum.
(406 puan) tarafından
Tek taraflı fedakarlık yorar.Eşin zor biri.Ama sende çok çabuk bıkmışsın yani sevmiyor olabilirsin.Sevdiğin kişi bi anda değişti büyük ihtimal çünkü böyle biri sevilemez
0 oy
tarafından
Eve niye giriyosun kız çok git evine madem istemiyosun sen gelme de 1 gün dışarda kalsın da aklı başına gelsin ben oyuncak miyim istediğin olunca oynayacak olmayınca küstüm oynamiyorum diyecek biz burda evcilik oynamıyoruz git ananın evine büyü de gel ben oyun oynamıyorum oyuncak da değilim hiç bi yere gitmiyorum gideceksen aha kapı de 
tarafından
Bana bunu yapan bir adamın evine nasıl gideyim yaaa. Beni gece yarısı yalnız bıraktı
tarafından
O ev sadece o adamın değil aynı zamanda senin evin ve simariklik çocukluk yapan kocan o suçlu sen neden ceza çekiyorsun o ev senin bi tek onun değil sen hep bu şekilde minnet duygusuyla mi yasiyosun eşine karşı bak hiç bişey yapmasan bile calismasan kazancına kazanç katmadan evinde ev işi yapmasan çamaşır bulaşık ütü süpürge yapmasan bile hatta bakmadan bile bi çocuk verdin sen o adama ki sanmıyorum calisiyo musun bilmiyorum ama o adamın utusunu temizliğini yemeğini yapiyosun çocuğuna bakiyosun ne kazanırsa ne mülkü varsa hepsine ortaksin burda saçma sapan konuşan istediği olmayınca küstüm oynamıyorum diyen esinse o evden gidecek olan da o sen değilsin
0 oy
tarafından
Paranı verme ve oadamdan çocuk yapma herşey den sıkılan adam çocuktan da sıkılıyor
0 oy
tarafından
Evden memnunsam evi satmam boşanacak mevzu yok ortada eve gir bu saatte çocuk gibi davranmayın ikinizde.

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 1,079 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 286 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (302 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 568 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde asllyd (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 264 göst.