0 oy
76 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından
Kızlar ikinci gebeliğim ama kızımda hamileliğe dair hiç bişey yaşamadım mide bulantısı ağrılar hiç bişey yani sadece karnım büyüdü o kadar bunda çok farklı çok hafif mide bulantısı var ama bir yandanda Kasık ve bel ağrılarında var bu ağrılar normal mi bilmiyorum şuan karantinadayız çıkamıyor ayın 25ne randevu aldım şuan 4 haftalık benim hesapladihima göre yani normal mi bu ağrılar kızlar 

1 cevap

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Evet canım başlarda kaşık ve bel ağrısı olur ama yinede dikkatli ol 
(84 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Sanki adet ağrısı olur ya belde öyle bı ağrı giriyor
(7,376 puan) tarafından
Gayet normal canım o ağrılar
Hamilelik öncesinde her ay oluşan adet sancılarının etkisi hamileliğin ilk üç ayında da sanki adet oluyormuş gibi his verebilir. Fakat bu durum daha çok bebek gelişimi ve annede meydana gelen değişimlerden dolayıdır. Gebeliğin ilk aylarında sancı başlayan sancılar ilerleyen aylarda giderek azalacaktır.
(84 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım endişe etmemin sebebi kızımdan önce 1 düşük yaşamam çok teşekkür ederim
(7,376 puan) tarafından
Korkma canım Allah sağlıklı sıhhatli evlatlar versin sağ salim alırsın insalalh kucağına yavrunu
(84 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 27 göst.
15 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyzanur (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde XxDeryaaaa (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
6 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

381,730 soru

11,428,169 cevap

34,988 kullanıcı

...