0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (660 puan) tarafından
Adetime beş gün var. Bu ay korunmadik bugün mide bulantım halsizligim sık idrara çıkma gibi belirtilerim var diye test yaptım normal kaset testlerde negatif çıktı olsa çıkardı demi.

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim geçen seneki gebelikte 5 gün gecikme ile kaset teste çok çok çok silik çıktı yoktu gibi birşeydi kan verdim 67 çıkmıştı geç döllenme bile olsa geç çıkar bunda da 8 gün gecikme ile kan verdim 2200 çıkmıştı 
(119,579 puan) tarafından
Haah bayan bilmis cvp vermis
tarafından
Başladı yine taciz etmeye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erken gebelik testini mi aldın onunla yap ama adetine varmış bekle sonra tekrar yap 
(660 puan) tarafından
Yok cnm erken gebelik testi yapmadım midem bulanmaya başladığı için varsa normal teste çıkar diye düşündüm
0 oy
(7,286 puan) tarafından
Adetime 4 5 gun kala silik cikmisti ama belli olmaz biraz bekle canim
(660 puan) tarafından
Evet çoğu kişide adetten dört beş gün önce silik cikiyo bende o yüzden yaptım yok büyük ihtimalle adetim gecikirse yapacam artik
0 oy
tarafından
Kız daha 5 gün varmış çıkmaya bilir. Adet günü yap tekrar 
(660 puan) tarafından
Aynen cnm ama dayanamayıp yaptim adetim geçerse yine yapacam ama olsa çıkardı büyük ihtimal çoğu kişinin adetten bı hafta önce cikiyo
tarafından
Hemen ümitsizliğe kapılma. Erken gebelik testi bile o kadar erken göstermeye biliyor. Hakkından hayırlısı olsun canım ❤️ sabret eğer olmazsan adet günü tekrarla
0 oy
tarafından
Adetten 1 hafta sonra test yap
(660 puan) tarafından
Tamam cnm saol bende öyle yapmayı düşünüyorum. Belki sonradan pozitif olan vardır diye sordum.
(2,103 puan) tarafından
Ben hayatta adetim geçecek 1 hafta sonra yapamam bana eşim öyle diyordu 3. Günde yaptım uykularım 3 günde bile kaçtı hahahahahaha 1 hafta geçmesini düşünemiyorum
0 oy
(3,500 puan) tarafından
Bence erken öğrenmek için 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Çıkmayabilir adet gününe var daha bende adetten önce yaptım çıkmadı 5 gün gecikti yaptım çıktı 
(660 puan) tarafından
Adetim gecikince yapacam canm saol
0 oy
(1,022 puan) tarafından
İdrar yolu enf olmuşsun 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Ben adetim gecikmişti 3. Günde yapmıştım öyle çıkmıştı sonuç biraz daha bekle ya da kan ver bence neden olmasın benim göbek deliğimin çevresi çok acıyordu internette fıtık olduğum tanısı konuldu ama hamileymişim
(660 puan) tarafından
Ne güzel sağlıkla kucağına al inşaallah cnm. Ben gecikirse yine yapacam gecikmem olmadan bı daha yapmam
(2,103 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım geciksin bilirim o negatif çıkmaları ve üzülmemi sana üzülme diyemem saçma olur ama en azından gecikince yap güzel haberlerle alırsın inşallah
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Bence adetini bekle zaten adet geçtikten sonra bile çoğu kişide kaset testlerde çıkmıyor adetin geçince erken gebelik testi al tekrar yap canım Allah gönlüne göre versin inşallah 
(660 puan) tarafından
Saol cnm Allah razı olsun. Bende öyle yapmayı düşünüyorum
0 oy
(9,677 puan) tarafından
Eşini ikna edebildin mi 2. Çocuk için ☺️
(660 puan) tarafından
Evet cnm şimdi oda istiyo
0 oy
(38 puan) tarafından
Ya bence 5 gün çok büyük bir süre değil biraz daha bekle bir iki hafta gibi sonra tekrar test yaparsın 
(660 puan) tarafından
Öyle yapacam cnm saol.
0 oy
(5,015 puan) tarafından
Erken yapmışsın testi adetin geçince yap 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 161 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Senem turp (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 224 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Minik kiralicemm (119 puan) tarafından soruldu