0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
10 gün sonra kısmetse ise başlıyorum kizim 2 bucuk yaşında anneannesine bırakacağız. Anneme çok güveniyorum zaten yakınız surekli görüşüyoruz.

Ben şimdiden kızımı özleyecegimin vicdanına kapıldım hem seviniyorum is buldum diye hem uzuluyorum az zaman geçireceğiz diye.

Siz çalışan anneler hem ev isi hem çocuk hem iş nasıl bir düzen oturttunuz.  Tecrübeli annelerin fikirlerine ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkürler. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

İşten arta kalan zamanda ev işi, yemek, sosyal aktivite ve tabi ki çocukla ilgilenmek gibi şeyler yapıyorsun ve Superwoman’a dönüşüyorsun :D

(18 puan) tarafından
Hahshahahha Allah yardımcımız olsun valla
-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
İlk zamanlar çocuğun sana karşı agresif olabilir.bnmki de seninki kadar 1 senedir çalışıyorum.her akşam agresif ağlama ,kendini yere atar.bakicidan da gelmek istemez.orada keyfi yerinde.yemek sorunu olabilir belki başta.bazen kızımı almadan bakicidan ev temizliği yapıyorum.zor ve yorucu bir süreç.
0 oy
(771 puan) tarafından
Maddi durumunuz iyiyse okul cağına gelene kadsr bekleyin bence küçük oluyorlar daha anne sevgisini surekli hissetmek istiyolar yanında istiyolar ne bileyim bende çalışmak istiyorum aslında ama bana çok düşkün ki zaten ayrı kalmakta istemiyo bende bırakamıyorum onunla vakit geçirmek istiyorum o yüzden okul cağına kadsr bekliycem bakalım ama tabi bu benim düşüncem ha maddi durum olmayıp mecbur çalışmak zorunda olan annelerde var tabi onlara sözüm yok ama durumunuz iyiyse bence okul cağına kadsr bekleyin derim
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Alışırsın alışırsın ilk zor oluyo alıştın mi tam bna hep zordu ama☺️☺️

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 168 göst.
0 oy
10 cevap 105 göst.
22 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde YAVUZ AMINE (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
11 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde DeRinKuYu (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu

381,834 soru

11,431,518 cevap

34,993 kullanıcı

...