0 oy
132 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (246 puan) tarafından
Devlet hastanesinde mr randevum vardı 10 dk geç kaldım diye benden sonraki bütün hastaları aldı ben geldiğimde içeride hasta vardı dışarda kimse yoktu sırf uyuzluğuna MR makinasını kapattım geç kaldın seni bekletme hakkım var deyip azarladı sadece 10 dk geciktim diye. karanlık olduğu için eşim işe gidecekti ben de eve döndüm çekilemedim her yere şikayet ettim en etkili şikayet neresi kızlar 

4 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Şikayet edersin cimere falan ama geç kalmışsın zamanında olman gerkiyordu diye haklı bulabilirler 
(246 puan) tarafından
Geldiğimde hasta vardı içerde ve başka kimse de yoktu 15 dk bekletti beni içerde film izledi resmen hasta gelsin de beni almasın diye herkesi aldı benden 1 saat sonraki randevuyu bile aldı
(6,441 puan) tarafından
İsterse canım 6st sonraki randevuyu alır sen saatinde gitmemişsin onu diyorum sen cimere yaz şimdi açık açık olan biteni malesef ki öyle yapıyorlar bende ağzıma geleni sayıyorum
(246 puan) tarafından
Ben de saydım haketti çünkü güvenlik kamera kayıtları da incelensin her yere şikayet ettim onu
(6,441 puan) tarafından
Et et götü kalktı hepsinin sonra erdoğan giden gitsin diyince herkes ayağa kalkıyor
(246 puan) tarafından
Bence de giden gitsin ben de 4 yıllık üni mezunuyum öğretmenim havası kime onun iki düğmeye basıyor diye kendini bişey mi sanıyor
-Reklam-
0 oy
(5,379 puan) tarafından
Allah Allah bende kalpten ultrasyona girmiştim geç kalmama rağmen doktor aldı beni küçük çocuğum var evden çıkamadım demiştim sekretere hemde daha çok gecikmistim
(246 puan) tarafından
Uyuzluğuna yaptı canım kadın kadının düşmanıdır
0 oy
tarafından
Tamam da geç kalmışsın 10-15 dk önce gitmen gerekirken. 

İnsanlık hâli herşey olur ama beni normal randevuma bile tam 4-5 dakika geç gittim diye almıyorlardı insan kaynaklarına kadar indim. 
(246 puan) tarafından
Haftasonu olduğu için sadece sağlık bakanlığına ve cimere şikayet edebildim
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Valla hiç bir işe yaramıyor o kadar haksız yere azarlıyorlar kızıyorlar insanlara hele sessiz insanlara sesini de çıkaramıyor ama bazı doktorlar da gerçekten çok iyi ilgili çok kötüleri olduğu gibi 
(246 puan) tarafından
Evet iyisine denk gelsek keşke
(1,210 puan) tarafından
Çok nadir oluyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 357 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde kartanesi10 (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 559 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Zeynepm (241 puan) tarafından soruldu
0 oy