0 oy
177 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (844 puan) tarafından
Kızlar herkese iyi geceler kızım hiç konuşmuyor dediğim herşeyi anlıyor baba mama akı (alkış) bitti  git dolaptan bez getir diyor alıp geliyor odadan odaya çağırdım mı koşarak geliyor ismine uzun zamandır tepki veriyor mesela kapıyı kapat dolabı kapat dedim mi kapatıyor baba geldi dediğim zaman koşarak kapıyı açıyor ellerini çırparak akıı (alkış) diyo mama zamanı geldi dediğimde sofra bezini odaya getiriyor yerde yemek yediriyorum bana sarıl dediğimde sarılıyor öpücük atabiliyor ama henüz yanağımı öpmüyor uyku vakti dediğim zaman kendi kendine eee pış pış diyor yatağına yatıyor gün içinde ona sar sar makara şarkısını söylüyorum bütün hareketlerini yapıyor))) ce ee hareketini de yapıyor deve **** oyunu oynuyoruz küçükken TV izlettim yalan yok ama son 2 aydır toplasan 5 saat izletmemişimdir bu akşam psikatriste randevu aldım salı günü gidicem kusura bakmayın lütfen aklıma gelenleri söyledim daha aklıma gelmeyenlerde vardır içimi biraz rahatlatın lütfen 23 aylık kız neden anne diyemiyor 

4 Cevaplar

0 oy
(782 puan) tarafından
Benim kız kardesimin kizida anne demedi oda üzülüyordu ama babasi cok panik atak biri daha cok babayla valit geciriyor anneylede geciriyordu ama anne demesine kiz kardesimde üzüldü  sonra demeye basliyor yani bosuna üzülme bence göz kontağı kur ondan birsey isterken onun boyuna in gozlerine bakarak tekrarla gün icerisinde 23 aglik suan normal bir süreç çünkü suanki cocuklar evlerde buyuyor park veya disarda kendi yasitlariyla iletişim kurmadigi icin cocuk napsin yani etiskin olarak biz bile evde konusmuyoruz ki çok  ... saglik olsun yinede icinde kalmason göster aktivite verir bence 
-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Canım benim büyük kizim da çok geç konuştu. 2 buçuk yaşına kadar doğru düzgün kelimesi yoktu ben de korkuyodum. Sonra nolduysa kızın dili bi anda açıldı. Sen yine ilgilenmeye devam et ama direk tv ye de baglama. Benim arkadaşım var 2 yaşında çocuğu ikiz de kardeşleri var o yüzden annesi çok fazla ilgilenemiyo dil konusunda. Bi görsen bülbül gibi. Hepsini tv den öğrendi şarkılardan diyo annesi. Bi de Başka arkadaşımın çocuğu var kendisi öğretmen. Çok ilgili 2 yaşında çocuk hiç konuşmuyo. Biraz da çocuğun kendisiyle alakalı bence. Sabret ilgilen ve bekle
0 oy
(262 puan) tarafından
Cnm oğlum 23 aylık 15 kelime ve iki cümle vardı nöroloji gelişim testi yaptı ve pisikatri 2 ay geriden geliyor dedi ve ben sadece yemek yerken günde 1 saati geçmez TV açıyordum normalde hiç  açmıyorum Dr TV telefon yasak göz teması kurarak konuşun ve etkinlik yapın bol kitap okuyun dedi şuan 1 hafta oldu baya yol katetik cnm 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Gayet normal bir durum.. 
(844 puan) tarafından
Umarım öyledir ya valla vicdan azabı çekiyorum hani keşke TV hiç izletmeseydim bütün sorunu TV de buluyorum ben
(25,223 puan) tarafından
Tv konusu çok abartılıyo oğlum tv den bir sürü eğitici güzel şeyler öğrendi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 165 göst.
8 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde DENIZ AKYOL (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 391 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde VB. (459 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eslem1009 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.
24 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1prensannesii (87 puan) tarafından soruldu

383,044 soru

11,465,789 cevap

35,066 kullanıcı

...