0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (455 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben dün alışveriş yaptım kızlar ben hep toplu yaparım bizim  toptan markete gittim her yerde şubesi var sanırım bezden tütün yağına pirinci sayamadığım bı sürü şey kahvaltılık dahil 1300 tuttu tabiki bu kadar yine tutmaliydi ama kötünün iyisi napalim 

5 Cevaplar

+1 oy
(25,223 puan) tarafından
Posttaki tavsiyeyi arayan ben :D 
(455 puan) tarafından
Bizim toptan market yazdım ya kız
-Reklam-
0 oy
(1,729 puan) tarafından
1300 lirayı bir ay yiyebilecek misin en fazla on beş gün gider sonra bir daha alışverişe 
(455 puan) tarafından
Canım bize bir ay gidiyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Temizlik malzemeleri dahil 3000" civarı toplu alım yapıyoruz bir ayı zor buluyor özellikle gıda toptan da alsan aynı ayrı ayrı da
(455 puan) tarafından
Çok veriyorsunuz nerden alıyorsunuz bilmiyorum
0 oy
tarafından
Biizm toptan mi bizim market mi canım 
tarafından
Bizim toptan farklı canım onun için sordum.
Bizim marketi bilmiyorum ama ben bizim toptan da bir süre calistim Türkiye de 180 e yakın şubesi var. Diğer marketlerde göre uygun
(455 puan) tarafından
Bizim toptandir o zaman canım aynen
tarafından
Tıkla gel al var onunla daha uygun oluyor canım bilgin olsun.
Belirli ürünler oluyor belirli zaman aralıklarında.
Site üzerinden seçip ödeme yapıyorsun çalışanlar hazırlıyor sana sadece gidip almak kalıyor
(1,271 puan) tarafından
Kuzu bizim toptandan normal alışveriş yapila biliyor mu kayit filan gerekiyor mu
tarafından
Yapılıyor canım ama kayıt yapılırsa daha iyi olur fatura olayı var çünkü.
Bide şube den şubeye değişiyor. Bazı şubelerde zorunlu kayit
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Açıkçası inanır mısınız ayda 1300 diyince bian şaşırdım .. 1 aylık bebek bezimiz ve ıslak mendil zaten 350 TL.. 5 kilo şeker olmuş 130 tl... Ayda bir kaşar peynir 1 süzme peynir yesen bile 200 tl nerdeyse..2 yoğurt yesen 100 lira.. Daha bunun tereyağı var sivi yağı var unu var mercimeği pirinci çayı sütü var da var nasıl 1300 tuttu kuzum ben 4 tane şey saydım bu bile 800 tuttu :))
tarafından
uygun fiyatlı urunler varsa olur canım mesela bende toptan groos marketten yapıyorum 120 ye de seker var 89 a da :) 80 e de un var 60 a da gibi gibi
(455 puan) tarafından
Uygun fiyatlı olursa eğer iyi arkadaşın dediği gibi bende bizim toptan marketten aldım peynir 40 hemde murat bey yani bazı zincir marketler gerçekten çok fiyat bindiriyor
tarafından
Arastırmak lazım valla benım aylık alısverısım 2000 tutuyor hersey var ıcınde temızlık malzemesı  pasta malzemesı makarna bakliyat abur cubur yag cay seker un kahvaltılık sebze bır ay yetecek sekılde hersey baska yerden yapsam 3000 rahat olur geçerde belki bu dedıgım gross markete belkı 50 lıra gaz yakıyor araba ama 500 lıra da kârımız oluyor en az
(455 puan) tarafından
Tabiki canım ben kafama göre alsaydim görseydim migrostan mesela 3 rahat geçerdi eminim

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 963 göst.
11 Ocak 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Tekcocuk (1,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 542 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,514 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 323 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde DilrubaNuR (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 408 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Circassian (46 puan) tarafından soruldu

383,304 soru

11,471,501 cevap

35,076 kullanıcı