0 oy
1,752 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar kız cemaatten ve eski sevgilisi . Çarşaflı dindar bı kız . Eşimden durduk yere helallik istemek için yazmış 

image

imageesime sordum sen konuştun mu bı mesaj var öncesinde konusmussunuz falan . Yemin etti öyle birşey yok senle evlendikten sonra hiç bir sekilde iletişimimiz olmadı falan dedi . Sinir olmadım değil .üstüne gittim . Ne diye durduk yere yazıyor bu kız dedim . Vallahi senden 2 yıl önce konuştuk en son dedi . Kolay kolay yemin etmez eşim . Mesajları da attı . Ben de gizliden şifresini öğrendim Instagramindan takipteyim . 

43 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

image

kocamda da bı havalar 
(1,455 puan) tarafından
Ayy bunun için sakın huzurunu falan bozma canım kızın terbiyesizliği bence eşinde bi suç yok
tarafından
Evet canım özür diledim. ***** kız
(1,455 puan) tarafından
Bununla geçmiş olsun. İşte böyle insanlar huzur bırakmıyo
tarafından
Böyle yuvalar bozuluyor canm inan eşim yüz verseydi bu aklını celerdi.
tarafından
Eşinin tavırlara bak ;)) melek gelmisde şoyle demiş böyle demiş. Çocuk mu kız bu adam ;))) haha
-Reklam-
+2 oy
(2,576 puan) tarafından
Bu kızın hangi cemmaatten olduğunu bul.Hocalarina anlat bu durum caiz mi diye.Tabikide değil diyecek.O kızla konuşup anlatır mısınız fln de.Rezil olsun
tarafından
Ay nasıl bulucam . Kız söyler mi sanki
(482 puan) tarafından
Elif artıladım. Arsıza sonuna kadar ders vermek lazim
+1 oy
(837 puan) tarafından
Bn kendi hesabimdan yazar saydirirdim 
tarafından
Dur senin dediğinin aynısını yazacam
(7,806 puan) tarafından
Bence seviyesine inme kızın istediği de bu huzurunuzu bozmak
(14,043 puan) tarafından
Allah aşkına ne gerek var eşi zaten cevabını vermiş helallik istemiş başka bir şey değil abartmayın
(48,879 puan) tarafından
hicbirsey yazma
tarafından
Bencede yazmamalısın durduk yere olay yaratmak gereksız
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Allah Allah ne saçma şey ya evli yuvası var huzurlu bozulur diye de düşünmesi lazım o zaman bukdr olgunluktaki bir insanın bide savunma yapyor
tarafından
Evet canm ya . O kadar uykusuz kaldım . Şuan gözlerim uykusuzluktan yanıyor :) ne planlar dönüyordu aklımdan bı bilsen :)
(2,477 puan) tarafından
Evli bi insana yazdı, karısı gördü, sonuçta huzur bozdu. Asıl şimdi girdi hakka. Ne helalliğiyse 2 sene önce bitmiş bişey için. Değişik insanlar..
tarafından
Bence eşinin tavrı gayet iyi bir suçu da yok...ama kadının amacı bariz ortada helaligi bahane edip eşine yaşayacakti belki eşin peşinden gider diye düşündü ama eşin böyle yapmayınca rezil oldu onları yazdı gerzek ona ağzına geleni yazman lazım bacım ben yapmıştım çoktan yanj
tarafından
Evet canm yazıyorum şimdi ona . Aynen dediğin gibi   eşim de kızdı dedi amacı bu yani ne diye fırsat verip huzurumuzu bozuyorsun. Haklı uani . Apt.al biri için kendime eziyet ettim
(13,841 puan) tarafından
Bence yazmaya gerek yok eşin zaten gerekeni yazmış kapat
0 oy
(938 puan) tarafından
Çok saçma yaptığı neyin helalligi evli bı adamdan madem dindar da 
tarafından
Ay o kadar dindar evli çocuklu eşi ne der diye düşünmüyor
(938 puan) tarafından
Kendine yapılsa aynısı ne hissederdi acaba belki bı umut yazmıştır esin de iyi yapmış vermiş cevabın i helal olsun .
tarafından
Kız bı de üstüne kendini savunuyor ben helallik isteyeyim de ne oluyorsa olsun umrumda değil gibi
0 oy
(350 puan) tarafından
Eşinin tavrı ortada canım zaten 
tarafından
Evet canm kızdı üstüne benden nasıl şüphe ettin konuşma benle diye
0 oy
tarafından
Dinen gerekli mi bilmiyorum da bence de luzimsuz yillar sonra helallik icin durduk here msj atilmasi
tarafından
Aradan 5 yıl geçmiş benle nisanlandiktan 2 yıl önce bitmiş bişey . Ve utanmadan şimdi yazıyor . 2 yıl içinde yazmıyor 5 yıl sonra evliyken yazıyor
tarafından
Allah akil fikir versin sevgililik zaten gunah neyin helalligini istiyorsun sanki evlenip bosanmis Allahtan tovbe et gec kotu dusunmek istemiyorum ama bazi paranoyaklar boyle nabiz yokluyor
tarafından
Sevgililil bile doğru düzgün olmamış canm ya bir haftalik mesajlaşma sadece görüşme yok
0 oy
(10 puan) tarafından
Bide haddini bil diye kızıyor sen haddini bilse evlenmiş barklanmis adama helllalik daho olsa art niyet dahi olsa atılmaz o mesaj, ya ben iş yerinde kocaman abilere bişey sormak gerekiyor mesaiseylen patrona sen ara diyorum 40 yaşında adamlar bide ne yasitim ne dengim amma düşünüyorum adamlar evde eşleri var ki tanıyorlar beni bide
tarafından
Ya düşünceli olmak lazım canm ya.  Bak huzurumuz bozuldu . Uykusuz kaldım dün gece sinirden uyumadım . Eşi görür ne der dememiş hiç . Belli ki eşimle aramızda konu olsun diye yazdı. Ben göreyim eşim de anlatsın gibi
0 oy
(1,984 puan) tarafından
Kizin aptallığı canm ben eşinde bi suç görmüyorum baksana o da şaşırmış zten
tarafından
Evet canm.  Kızın aptallığı başka bişey değilmiş
0 oy
(122 puan) tarafından
Ya birde çarşafli olacak evli olduğunu bile bile yazması da ne bileyim... Ya çok büyük kavga çıksaydı sen eşini dinlemeden çıkıp gitseydin ,yada eşini takibe alıp o sürede uzulseydin boşu boşuna bu kadar kolay değil öyle helallik için yazdım bilmem ne 
tarafından
Kız dün neler yaptım . İki saat Instagram şifresini çözdüm telefonuma aldım bildirimleri sildim Instagram dökümünü eski mesajları çıkarmaya çalıştım galeri kişiler kurcaladım . Kız kafayı yedim
(122 puan) tarafından
Bence zerre kadar yüz bulsa yazışma devam ederdi Allah korusun devamını söylemek istemiyorum canım sadaka çıkar
tarafından
Onun amacı eşimin tepkisine bakıp konuşmayı sürdürmek .
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Linç yerim ama umurumda değil ne çarşaflilar etek altından su yürütüyor tamamen huzur bozmak için kıskançlık yaptı ondan dolayı yazdı ben öyle düşünüyorum
tarafından
Ben de öyle düşünüyorum canm hatta yazmış tam anlamadım ama böyle bı anlam çıkardım.  
Benim için gereksiz uzuyor yazmış .
(2,013 puan) tarafından
Çarşaflı çarşafsiz acik sacik farketmez illa bi seyi bastirarak soylemenin manasi yok edepsiz insan her turlu edepsizdir
tarafından
Evet canm çok haklsn gerçekten aslında öyle olmaması lazım. Çarşafı hakkiyla giymek lazım . Hakkını veremeyen ahlaksizlar yüzünden diğerlerinin adı karalaniyor
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bana çok saçma geldi cemaatten dindar olması illa helallik peşine düşmesini mi gerektiriyor bide kendni savunmuş kızdaki özgüvene bak 
tarafından
Aradan 5 yıl geçmiş durduk yere ne o öyle .
(6,441 puan) tarafından
Vallaha doldurmuş olmak istemem kendi hesabımdan s.. ağzına bide seni evliliğini merak etmiyorum yazmış meraksız hali bu yani çocuk musun da helallik için yazıyorsun iş atmış da eşinde akıllı vallaha yüz vermemil
tarafından
Kız yaziyorum ona . Kendimi tutamıyorum :)
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Kız sorunlu galiba helallik ne alaka evli barklı adam yazmam yanlış olur diye düşünmesi lazım
tarafından
Düşüncesiz bı de kendini savunuyor
0 oy
(599 puan) tarafından
Ya bırakın Allah aşkın helalligi ve ahireti düşünmesi bal gibi de Merak etmiş işte görmek istemiş helallik bahane bu işin peşini bırakma eşinin üzerine gitme ama kiziida engelleme illaki birşeyi bahane edip tekrardan yazacaktır 
tarafından
Ay öyle ya gerçekten.  Merak ve kıskançlık sezdim . Eşimin tepkisine göre konuşmayı sürdürecekti adım gibi eminim
(599 puan) tarafından
Ben bilmem abi bu kızın biti kaynamış helallik bahane sırf zamanında sevdiği adamdan bir ışık aramış resmen eşin yavşamiş olsa dost hayatı bile yaşayabilirdi kusura bakma Gamze ben biraz açık sözluyum kırmak istemiyorum aslında Şeni ama dost acı söyler ve güzelim
tarafından
Yok canm sağol öyle yani ortada
(599 puan) tarafından
Allah sabır versin inşallah birdaha karşılaşmazsınız böyle Bir durumla ama adım kadar eminim kız Bir kez daha yazacaktır ama bugün ama yarın
tarafından
Yazsn canm instagrami bende eşimin haberi yok . Okurum hepsini
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Gözün üstünde olsun gamze helallik istemek için çok geç kalmamsmi evlendikten sonra ne alaka
tarafından
Helallik bahane canm
0 oy
(718 puan) tarafından
Eşine iş atms resmen belki cvp verir de konusmamiz devam eder diye vay or.... Vayy
tarafından
Evet üstüne kendini dindar helallik peşinde gosteriyor .
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Hellalik bahane bence yillar gecms evlidir bu saatten sonra ne hellalligi
tarafından
Aynen canm bahane olarak yazmış hellaligi . Eşimin tepkisine göre konuşmayı sürdürüp devam edecekti
(2,013 puan) tarafından
Ya sen gene gozun ustunde olsn gerçi sanmiyorm kiz bi daha cesaret edip yazsn istedigini alamadi ya hellaik zten bahane
tarafından
Evet canm . Ben takipteyim merak etme :)
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Niçin helallik istedi ki,bence abartacak bişey yok tatlım ya
tarafından
Eşim de onu görmedim bile mesajlastik sadece 1 hafta dedi . Ne helalligi diyor salagin teki
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Çarşaflı dindar olması namuslu yada ahlak sahibi olduğunu göstermez ve evli bir insana yazması onu bu vasıflarla haklı çıkarmaz. Helallik istemek ise amaç çok inanıyor ise öteki taraf var orda zaten her hesap görülecek bunu bilmesi lazım bekar olsa tamam alsn helallik ama evli olduğunu biliyor. Konuşurken bile hâlâ sevgili gibi triple tavırla yazmış amacı ne ise artk 
tarafından
Kıskanç canm merak. Eşim yüz vermeyince bu üsluba büründü. Yoksa güzelce konuşurdu
(1,386 puan) tarafından
Bunların inancı bu işte din adı altında her halt yerler gören de çarşaflı dini bütün der
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Bana da eski sevgilim yazmıştı. Hakkını helal et filan diye ben cevap atmadım. Eşime söyledim o da sorun etmedi yani muhatap olmaya bence hiç gerek yok
tarafından
Ben sinir oldum canm kimsin yazdım . Eşim de devam etti l yüzden

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 366 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yrdsn (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 275 göst.
26 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Yanlizbirkul (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 193 göst.
3 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

382,054 soru

11,438,462 cevap

35,006 kullanıcı

...