0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından
Kızlar hayırlı akşamlar herkese birşeyi merak ediyorum da ne yapsam bilemedim. Kızımdayken hep sbun tozu kullandım kıyafetlerini yıkamak için o zamanlar 15 20 tl idi paketleri. Şimdi hamileyim yine lazım bebek kıyafetleri için bugün baktım 75 tl diyor paketlere. Açıkcası ne leke çıkarıyor ne bişey o kadar para vermek istemedim. En azından bebek deterjanı alırım belki leke çıkarır hemde ekonomik olur diye düşündüm. Bilgisi ve fikri olan var mı siz ne kullanıyorsunuz?

4 Cevaplar

0 oy
(5,220 puan) tarafından
Abc nin bebek için olan sıvı deterjanını kullanıyorum bende başta o tozlardan kullandım ama kokusu güzel temizleme sıfır
(1,169 puan) tarafından
Yine temizlemiyor yani nebiliyim sabun tozunun da kokusu temizlemesi yok kararsız kaldım
-Reklam-
0 oy
(7,404 puan) tarafından
Ben normal sabunu rendeledim icine karbonat kattım mis gibi kokuyor hemde leke bırakmıyor 
(1,169 puan) tarafından
Yaa ne marka sabun makinede topak topak kalmıyor mu
0 oy
(829 puan) tarafından
Bugün bende bunu düşündüm. Duru granül matik kullanıyorum bebeğim doğduğundan beri daha zararsız diye ama hiçbir lekeyi doğru düzgün çıkarmıyor. Çamaşırların rengini ağartıyor ayrıca. Bide şunu duydum. Sabun tozu çamaşır makinesinin filtresini tıkayıp ömrünü kısaltıyor diye ne kadarı doğru bilmiyorum. Bende evdeki bitsin sıvı bebek deterjanına geçeceğim.
(1,169 puan) tarafından
Evet bende ondan sebep o kadar para verip memnun kalmıcam ne gerek var dedim. Babys green diye bi marka var öneriyordu Instagram da falan anneler onu mu denesem diyorum bende
(402 puan) tarafından
Kesinlikle öyle lk çocuğumda makinem bozulmuştu. Ben şimdi sıvı deterjanlardan aldım. Ama ilk kıyafetleri sabunu rendeleyip çorabın içine koyup makineye koyup yıkattım. Çorabın içinde tortular kalıyor makineyi bozmuyor. Hemde beyaz sabun güzel kokuyor.
0 oy
tarafından
Roxy dalan kullanıyorum toz ilk çocuğuma yıllarca kullandım şimdi iki numaraya kullanıyorum gayet güzel leke çıkarıyor ve çok güzel kokuyor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 119 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Husnes (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hayat nesemm (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Maviiii (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.