0 oy
160 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (405 puan) tarafından
Kızlar süpürgem bozuldu ve suan yenı bır süpürge arastırmasındayım sızce robot supurge mı alayım yoksa normal fakırın süpürgelerınden mı alayım bılemedım robot süpürge kullanan var mı kımısı dıyor genel temızlıkte kullanamazsın detaylı temızlemıyormus dogru mu 

13 Cevaplar

+1 oy
(2,375 puan) tarafından
Roborock s5 max benimki memnunum 
(405 puan) tarafından
Araştırıcam cok tesekkur ederım
-Reklam-
0 oy
(3,894 puan) tarafından
robot supurge kullansan da normal supurge gerekiyor canim . 
(405 puan) tarafından
Normal supurgem suan arızalı da onu mu yaptırsm gereksız mastaf mı bılemedım
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Butcene göre mi istiyorsun yoksa yeter ki pismn olmim iyi olsun mu diosun:)

(405 puan) tarafından
Butcem 6 bın ama ıyı bır sey olsun da ıstıyorum
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Benim ful otomatik elinde bez sessiz kokusuz toz hazneli :)
(405 puan) tarafından
Oda güzelmiş canım :)
0 oy
(226 puan) tarafından
Ben xioami pro 2 robot süpürge kullanıyorum çocuk varsa çok iyi gerçekten kendi kendine hallediyo sende o arada başka işlerini yapabiliyorsun günlük temizlik için güzel ancak detaylı temizlik yapamiyo yada fayans varsa evinde oraları çok temizleyemiyo balkona çıkamaz yani anlayacağın evinde normal bı süpürgen yoksa olmaz
(405 puan) tarafından
Gercekten ıyı temızlıuormu bende bu markadan dusunuyorum ama çok kararsızım alıp almama konusunda
(226 puan) tarafından
Laminantda ve halılarda  bayağı başarılı ancak benm mutfağım fayans mutfakta zorlanıyor tam verim alamıyorum ancak buna rağmen iyi ki almışım diyorum gerçekten alınca anlıyo insan ne kadar gerekliymiş diye
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Çocuklu bayanlar için çok iyi insanın eli ayağı oluyo ama detaylı yapmiyo
(405 puan) tarafından
Anladım tesekkkur edrım :)
0 oy
tarafından
Normal süpürgen yoksa sadece robot süpürgeyle idare edemezsin. Robot süpürge yerleri süpürür gecer. Kanepeleri süpürmeye robotun girmedigi yerleri süpürmeye illa ki normal süpürge şart
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İki ay oldu xiomi vacun mop pro aldık çok mennumun sadece  15 -20 günde bir dik supurge çalıştırıyorum şöyle mesela koltuk uzerilerini perde arkalarını giremediği yerleri illaki süpürmek gerekiyor ama robot süpürge eğer çocuklu bir aile için  çok rahatlık günde iki kez bile calistirdigim oluyor bebeğim bütün döktüğü kirintilari temizliyor 
(405 puan) tarafından
Bana da mantıklı gelıyor normalde 2 gunde bır mutlaka süpürüyorum siliyorum en azından o arada baska ıslerle mesgul olurum arastırıcam biraz daha çok tesekkur ederım
0 oy
(297 puan) tarafından
Robot süpürgeden memnun değilim şarjlı alabilirsin ben aldım hem siliyo hem süpürüyo 
0 oy
(405 puan) tarafından

Bu Modeli düşünüyorum ama pişman olurmuyum ya bılmıyorum

image

(226 puan) tarafından
Benmki aynısının beyazı pişman olman supurgeden beklentine bağlı eğer günlük supurgemi yapsın diyosan pişman olmazsın
0 oy
(415 puan) tarafından
Komsumda var çok övdü . Haklıydı çünkü evi ne zaman gitsem pisti . Şimdi yerler yer temiz . Tek kötü tarafı yerde oyuncak vs olunca etrafından dönüyormuş birde eşyanın yerini sürekli değiştirmemen gerekiyormuş 
(405 puan) tarafından
Yaa ne desem bılemedım :)) Bulundugum yer cok tozlu ruzgarlı bır gun evı supursem ertesı gun sılıyorum bıktım resmen artık temızlkten en azından o ara yemek yaparım baska bırseyle ılgılenırım dıyorum eşim de sabah öğlen yemek hazırlıyorum gercekten aksam olunca pılım bıtıyor :)
0 oy
(1,125 puan) tarafından
https://ty.gl/gb25714qnh. Canım gözü kapalı tavsiye ederim bende uzun zaman araştırdım sonra aldım kesinlikle almalısın ;))
(405 puan) tarafından
Tesekkur ederım bunu gordum yorumları falan okudum memnunlar baya alanlarda haznesı cokmu kucuk şarjı hemen bıtıyor mu bırde paspas cekılen ozelıklı mı olması ıyı olmamasımı ıyı sızce
(405 puan) tarafından
Çok soru sordum teşekkür ederim
(1,125 puan) tarafından
Paspas yapıyor hemde çok iyi yapıyor ben normal suourgemi anneme verdim hemen çok güzel dip köşe giriyor benimki heryere da şarjı bana iki gün gidiyor süpüruo silmeye yani silmese daha fazla gider haznesi Cook küçük değil ama o kadar derin ve güzel temizliyor ki temiz evden bile baya çıkarıyor yani sabah açtığım zaman unutmazsam resim atarım sana canım benve düşünme derim al hemen neden daha önce almadım diye dövünursun
0 oy
(966 puan) tarafından
Ben supurge alicaktim normal esim bana supriz yapmis robot supurge almis ama ben memnun degiim her yere girwmiyo koltuklar felan kaliyo hep yani bi tane de normal supurge gerekli oluyo . Robot supurge mesela el alti hemen girgir gibi oluyo devamli calistirabilirsin ben bazen 2 3 kez acabiliyorum kizim dokuyo devamli cunku vestelinki benimde 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
17 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde ozlemyc (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde Evramm (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Alya lina (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 60 göst.
30 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,311 puan) tarafından soruldu

383,601 soru

11,478,543 cevap

35,093 kullanıcı

...