0 oy
566 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
Nasil dayanıyorsunz eşim gireli 1 hafta oldu uyuyamıyorum yemek yiyemiyorum geceleri çok zor geliyor bana ve 25 gün sonra çıkacak yine de iyi değilim ilk kes böyle uzak kaldik

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ah canım Rabbim kavuştursun.  Bi tanidigimin kocası girdi bıçakla yaramadan ve 11 ay yattı. Karısı 90 kilodan 55 e indi eridi gözümüzün önünde Rabbim vermesin 
(43 puan) tarafından
Bende 1 haftada 5 kilo vermişim zaten bünyem zayıf cok cabuk kilo verebiliyorum iyice bittim 45 kiloyum :((
tarafından
Rabbim yardımcın olsun bir an önce kavusursunuz inşallah çok zor. Özel değilse neden girdi
(43 puan) tarafından
Jandarmaya sözlü hakaretten girdi bi suçu olmadı fiziksel temas bile yok uzaktan laf söyledi hemen şikayetçi olmuşlar içeri attılar
tarafından
Allah kurtarsın kimseye ağız açmaya gelmiyor maalesef
-Reklam-
0 oy
(2,868 puan) tarafından
Allah  kavuştursun canım.. Ama çıkacağı gün belli 25 dün diyorsun. Sayılı gün çabuk geçer. Uçsuz bucaksız bekleyenler var Allah onlara da sana da sabır versin. 
(43 puan) tarafından
25 gün olduğu kesin değil ama yaralama öldürme yatması gerekn bi suçu yok jandarmaya hakaretten girdi içeri memura laf söyleyeni atiyolarmis içeri artık sorgusuz sualsiz ama ilk mahkemede çıkar diye umuyoruZ
(2,868 puan) tarafından
Bazen kendimize hakim olamıyoruz ama zorlamak lazım. Sinirlerine hakim olsaydı da keşke de bunlar yaşanmasaydı. Ya da arkadaş çevresinden falansa da uzak dursaydı. Olan size oluyor işte. Allah hayırlısını versin yakın zamanda kavuş canım.
(43 puan) tarafından
Görüşe gittim o kadar çok sarılmak istiyordum ki kapalı görüşmüs megerse cam arkasından telefonla konuşabiliyoruz sadece :((
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim dayım 9 yıl kaldı cezaevinde 

Çocuğundan karısından uzak çocuğunun buyudugunu göremedi 

Allah yardımcınız olsun 
(43 puan) tarafından
9 yıl mi rabbim göstermesin 1 hafta oldu dayanamıyoruz yıl ne demek bide 1 gün 1 yıl gibi geliyor dedi içim paramparça  :((
tarafından
İnşallah tez vakitte kavuşursunuz canım benim eşimde askere gidecek doğum yaptigimda 6 ay nasıl geçecek bilmiyorum
0 oy
(2,488 puan) tarafından
Sadece yaşayan bilir dayanmak çok zor ama sayılı gün çabuk bitecek dua et Allah'a sığın gelecek bak ucunda ölüm yok yaşıyor nefes alıyor hayatta en önemlisi Allah korusun ya kaza olsaydı çaresizce bekleseydin şimdi geleceğinden eminsin dik dur sabret eşine de destek ol aradığında ağlama sen ayakta dur ki eşin de dursun bugünler de bitecek 
0 oy
tarafından
Ben ablam ölen kardeşim arasinda 1 ,5 yaş var o kadar yok bile babam cezavine girdgnde bn 1 yasnda ölen kardeşim 40 günlüklms 7 yıl 6 ay yatti babam şehirde evimz arazimz cay ocağımz vardı ocağın bir günü ile bir arsa aliniyonms annemin saymyck kadar altını varms babam girnce kardeşleri sağ olsn hepsni yedi bitirdi neyse diycm oki azms cikar uzme kendini 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 478 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde Oglummmmm (61 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 620 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Emine19 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 538 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,562 göst.