0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

son 7 günü kalmış kızlar şu an yoğun bakımda az çok demeden yardım eder misiniz Rabbım kimseyi evladiyla sınamasın çok zor :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

image

image

Bunlarda diğerleri canım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende elimden geldiği kadar farklı sma bebeklere yardım etmeye çalışıyorum.  Akşam ibanina atarım Allah izin verirse şuan hesapta para yok yatırmam lazım ama akşam kesin atarım.  Allah razı olsun senden görmemizi sağladığın için 
tarafından
Senden Allah razı olsun canım keşke elimizden daha fazlası gelse
tarafından
Keşke canım,  instegram da buluyorum ben genelde elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyorum.  Bu ay yine atacaktım bu bebek çıktı karşıma onun nasibiymis.  Keşke daha fazlasını yapabilsem daha çok yardım edebilsem ama tek maaşla zor oluyor Rabbim onlara yardım etsin. İmkânı olup görmezden gelene Allah vicdan versin . Hepsi kurtulur insalah.  Devlet bu masumların tedavisini üstlenir inşallah yoksa bunun gibi binlerce çocuk var birine yardım etsek diğeri kalıyor çok zor
tarafından
İnşallah canım İnşallah biz bakıp dayanamıyoruz Rabbım ailelerine sabır versin çok zor
0 oy
tarafından

image

Buda SMS için 

0 oy
(3,871 puan) tarafından
kizimin adi ebrar , Rabbim sifa versin bu yavrucaga , ben de sms yolladim simdi 
tarafından
Sağol kuzum Allah razı olsun Rabbım hayrını kabul etsin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Zeynep96 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 193 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zana (0 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 274 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma.nurr. (163 puan) tarafından soruldu

381,354 soru

11,416,771 cevap

34,967 kullanıcı

...