0 oy
113 göst.
Aile kategorisinde (636 puan) tarafından
Ya kızlar 3 ay oldu sezaryen olalı gecen günde burda sormuştum şişiyor ağrıyor diye fıtık çıktı ameliyat diyorlar ben ne yapicam aranızda benim gibi olan var mı bide tırnak batması olmustu gebeyken oda anestezi ile kesmem gerek dedi ayy bı çocuk doğurdum maşallah yok yok elhamdülillah 

5 Cevaplar

0 oy
(119,785 puan) tarafından
neren şişiyo dikis yerimi
(636 puan) tarafından
Hayır sol göbek deliği yani
(119,785 puan) tarafından
cok gecmis olsun
(636 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolun ☹️
-Reklam-
0 oy
(9,080 puan) tarafından
2 sezeryanim var hiç öyle bişey olmadı zorladin mi kendini sezeryan ne alakası olabilir ki fıtığın 
(636 puan) tarafından
Zorladım hep ağır kaldırdım hiç dinlenmedim ki
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Canim geçmiş olsun. Neresi sisiyor. Benim göbeğin ustunde hamilelikte sislik oldu. Fitik olabilir  doğumdan  40 gun sonfa gecmezse göster dedi doktor. Ara ara  cok ağrıyor sisiyor. Daha gidemedim doktora 
(636 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolun Göbek deliğinin sol tarafı ya arada şişiyor ağrıyor
0 oy
(938 puan) tarafından
Tırnak batmasına hiç bulaşma derim çünkü gene aynısı oluyor canım sen bakımını yapacaksın onun surekl idikkat edeceksin torpuyle iple 

Fıtık da yengem olmuştu doğumdan bı kaç ay sonra yardım edecek birileri lazım sana çünkü kolay değil ameliyat dan sonra dikkat etmen lazım Rabbim yardımcın olsun 
(636 puan) tarafından
Allah razı olsun sağol zaten tek olduğum için herşeye ben kostum fıtık olusti yine kimse gelmez napicam bilmiyorum
0 oy
(537 puan) tarafından
Sezeryanla nasıl bir bağlantı kurdun çok merak ediyorum  göbek fıtığıdir o
(537 puan) tarafından
Hayranlarım da çoğalmış burada maşallah herkes benim yorumları takip ediyor ;) gidin araştırın istediğiniz yerde saçma sapan şeyleri onaylıyorlar te allam saçma şeylere verdigim cevaplar saçma geliyor ama zaten sorular saçma mantıklı cevap bekliyorlar benden komikler ;)
(636 puan) tarafından
Millette senin yorumlarin için post aciyodu ya gereksiz kendini nimetten sayıyor prof. ☺️
(3,560 puan) tarafından
Ben senin yorumuna ilk kez cevap yazıyorum seni tanımam takipte etmem verdiğin cevap öyle gereksiz saçma geldi ki cevap verme gereği duydum.  Arkadaş doktordan duyduğunu söylemiş totosundan uydurmamış mantıktan bahseden sen bu kelimeyi mantığına sığdıramıyor galiba sığdırsa zaten bu saçma yorumu yapmazdı evet haklısın sen canım tamam.
(636 puan) tarafından
Ecem linam aynen öyle arkadaşım kendisi profesör herşeyi bilir doktor kimki aman boşver canım değmez parmaklarınızı yormaya ☺️❤️
(537 puan) tarafından
Anlıyorum kızlar siz de haklısınız tabiki her söylenene inanan tiplere herşeyi inandırmak kolaydır  kendinizi akıllı sanmaniza üzüldüm ama yazık zor olmalı böyle yaşamak Allah sabır versin.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
0 oy
0 cevap 29 göst.
0 oy
6 cevap 76 göst.
0 oy
4 cevap 142 göst.

382,993 soru

11,464,404 cevap

35,061 kullanıcı