0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde (6,066 puan) tarafından
Ay şu Nurgül anne ogul agzına sıcıyor hepsinin hala emre malı evlenmek istiyor tam bir rezillik yaa 

9 Cevaplar

+1 oy
(5,492 puan) tarafından
Tv de komedi namına bişey kalmayınca, sağ olsun seda sayan duruma el attı. Gündüz kuşağı komedi dizisi
(6,066 puan) tarafından
Ahahha dogru valla :D
-Reklam-
0 oy
(1,726 puan) tarafından

He valla bizde izliyoruz mal gibi :D

(6,066 puan) tarafından
Komikler valla
0 oy
tarafından
Sen resmen benim kalbimi okumuşsun Ben de şu anda böyle bir post açacaktım ya bu Emre ne kadar gurursuz Allah düşmana böyle gelin vermesin gelin denilen şahıs kaynanaya etmediği hakaret yok Emre de bütün hakaretleri yutuyor O benim annem sen benim anneme bu sözleri Söyleyemezsin diyemiyor bir kadının elinde oyuncak olmuş
(6,066 puan) tarafından
Herkes sevdigim kadına saygı duyacak demez mi Bi de Allahım ne tarafa kusayımm
tarafından
Hayır bir de senin soyadını istemiyorum özgür olacağım istediğimi giyinirim istediğim şekilde gezerim vallahi böyle bir evlilik nasıl oluyor Ben bilmiyorum
(6,066 puan) tarafından
O kadın parasını yiyebilecegi birini arıyor bence  koca karışamaz soyadını almaz cocuk yapmaz ailesine saygı göstermez herşey para için
tarafından
Kesinlikle öyle
0 oy
tarafından
Emre kadar gurursuz bir kişi görmedim hayatım boyunca bilmem gerçek bilmem kurgu ama kurguysa bile çok gurursuz. Nurgül benim bizim sayemizde salonu falan tuttun diyor daha hala senin ben nede gözünü bıraktım olabilir diyor pes gerçekten.
(6,066 puan) tarafından
Ay kurgu olsa bile o kadar hakaret ediyor o Nurgül insanın yinede zoruna gider yani
0 oy
tarafından
Kurguda olsa çok itici bi durum yaa düsman basina bile diyemicem böyle gelin ilk eşi neden aldatmis belli böyle egoist kendini bi halt sanan karsisindakini hep ezen insanla çok bile evli kalmis o adam valla emre salagida hala başini yakmak icin ugrasiyor acaba neyle tehtit ediyor nurgül emreyi 
(6,066 puan) tarafından
Kız 500 bin liralık sözleşme imzalamış bu sslak emre. Ayrılırlarsa 500 bin Nurgüle para ödeyecek güya kendini garantiye almış sjsjs
tarafından
Orasini biliyorum ama annesi dedi ya parayla korkutuyor birak gel oglum veriyim o 500 bini sana kurtul ondan dedi saaalak emre kabul etmedi
0 oy
tarafından

Hepsi hepsinin ağzına sıçıyor :)

0 oy
(331 puan) tarafından
Bı gelin olarak hepimizin de kaynana tarafını tutmamız asıl komedi :)))
(6,066 puan) tarafından
Geleceğin kaynana adayı olarak böyle gelin düşman başına diyorum :D
(331 puan) tarafından
Şöyle ağzını yaya yaya istemiyorummmm diyo ya ölmek istiyorum o an :)))
0 oy
(59 puan) tarafından

işsizlerin yurdu :) 

0 oy
(2,628 puan) tarafından
Bı de iki de bir diyo elimi tut emre ama kız karşılık vermedi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 196 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 222 göst.
30 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Havin06 (2,156 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 358 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 176 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu

381,817 soru

11,430,958 cevap

34,991 kullanıcı

...