+1 oy
467 göst.
Diğer kategorisinde (1,091 puan) tarafından
Instagram'da hep eşlerine supriz yapan hediye alan sevdiğini söyleyen erkeklere imrenerek bakardım benim eşim nefen beni sevdiğini söylemiyor derdim ama bugün markete gittiğimizde Faark ettimde bazı şeyleri sözle söylemeye gerek yokmuş. İkimizinde şampuanı yoktu o head&sohulders kullanıyordu 50 TL olmuş kendine pahalı diye almadı başka marka aldı uygun fiyatlı ben de Elidor kullanıyordum oda 50 liraydı pahalı almayalım blendax alayım ama dedim yokta sendenmi kisacagim saçların kötü olur alışık olduğunu al dedi. Kendinden kıstı ama benden kısmadı kendine ucuz bir şampuan aldı ama bana kullandığımı aldı. Bu adam seni seviyorum demesede olur

10 Cevaplar

+1 oy
(3,700 puan) tarafından
Rabbim daim etsin nazarlardan esirgesin canm
(1,091 puan) tarafından
Amin inşaallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bazı erkekler öyledir cnm illaki seviyorum demesi mi lazım gösterdiği özen şefkat ve merhametinde anlar sin
(1,091 puan) tarafından
Evet neden söylendiğini sorduğumda sürekli dile gelince ne anlamı kalıyor ki diyor
0 oy
(119,790 puan) tarafından
bak iste gonul almak bu kadar kolay ♥️
(1,091 puan) tarafından
Evet ama işte anlamak lazım
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Maşaallah canım o gördüğün sadece bize yansıttıkları sakın aldanma ve inanma Instagram ailelerine
(1,091 puan) tarafından
Evet biliyorum ama insan yinede imreniyor
0 oy
tarafından
Aynen öyle kuzum buda bı seviyorum deme şekli bence ☺️
(1,091 puan) tarafından
Evet bence de
0 oy
tarafından
maşallah allah daim etsin inşallah canim.ufacik şeyler bile biz kadınları aslinda ne kadar da mutlu ediyor.önemsenmek ne güzel sey
0 oy
(135 puan) tarafından
Masaallah canım Allah daim etsjn
0 oy
(974 puan) tarafından
Boş boş seviyorum deyip ayı bir adam olacağına böyle olsun bacım ben haftada bir gece gider annemlerde kalırım sabah günaydın mesajiyla seni seviyorum der ama her yaptığıyla sever bilriim hissederim kaplan kocam kız bak böyle söyleyince kanım kaynadı gidip seveyim adami
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Aynen öyle zaten herşey seni seviyorum demek değil 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ne guzel rabbim daim etsin peki sen ona sevdigini soyluyormusun

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 1,307 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Sv tht (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 745 göst.
15 Mart 2023 Aile kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,409 göst.
28 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
13 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,205 puan) tarafından soruldu

383,030 soru

11,465,410 cevap

35,064 kullanıcı

...