0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Kızlar ev sahibimiz karşı komşumuz yaşlı teyze het zaman söylememe rağmen oğluma çikolata getiriyor hep veriyordu bisey demiyordum ama vaktim ki oğlum alıştı dış kapıyı açar açmaz koşuyor teyzenin kapısına ağlıyor çikolata versin diye bende o yüzden kaç kere oğluma kızdım 3 yaşında bu arada. Geçen günde hastaydı birşey yemiyordu baktım yine geldi elinde seker teyze dedim verme zaten hasta bisey yemiyor iyi değil bunlar hem disleride mahvolacak diye oğlumda gördü yine ağlama krizine girdi geçen gün yine geldi bu sefer artık biraz yükseldim hayır teyze dedim sakın vermiyorsun lütfen. Alışıyor bu sefer kapıya geliyor ağlıyor lütfen dedin verme bisey olmaz dedi hayır dedim o da oraya birakti sonra verirsin dedi o günden beridir de gelmiyo kapıya bir hafta oldu yanı ben kötümü ettim bu sefer alışkanlık haline getiriyor çocuk 

5 Cevaplar

+1 oy
(3,329 puan) tarafından
Valla hepimiz için söylüyorum cok abartiyoruz bazen. Tabiki yedikleri yararli degil ama sanki zehir vermiş gibi de davranmayin ya. Bizde neler yedik buyurken
(467 puan) tarafından
Canım söylememe rağmen sürekli yapıyor ve oğlum kaç kere ağlama krizine girdi oraya gidicem diye kapıyı açar açmaz oraya koşuyor teyzede kapıyı açınca hemen içeri giriyor normalde bensiz adim atmayan çocuk gidiyor çikolata bekliyor güzel bisey mi yarın o burgün tanımadığı da dese al seker koşacak cocuk
-Reklam-
0 oy
(17,947 puan) tarafından
Eminim oda kötü niyetli değil kırılmış ama belliki sende çocuğunun sağlığı için demişsin bilemedm haklısın yani
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Evde babaya söz geciremeyen ben bu postta ayrildim
0 oy
(119,651 puan) tarafından
kotu degilde yasli ya cocugu sevindirmek istemis sanada kirilmis galiba yinede bi selam ver gonlu olsun duasi gecer yaslilarin duasini al
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kendince çocuk sevindirmk istemiş kendine göre sende haklısın sert çıkış yapınca bozulmuştur kızmışsın küsmesi normal değil mi takılma yani 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 416 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 290 göst.
22 Kasım 2022 Aile kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 443 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 373 göst.