0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Daha önce hiç ayakkabı makineye atmamistim beyaz spor ayakkabımi yıkamam gerek ama 4 aylık bebeğimde var siz çamaşır makinesine atiyormusunuz atiyorsani, nasıl atıp kaç derece yikiyorsunuz ama bebek kıyafetleri de yıkanıyor o makina sizce ne yapmalıyım 

10 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Arap sabunlu suyla sil tatlım misss gibi olur 
(636 puan) tarafından
Anladım peki denicem teşekkür ederim sağolun ☺️
(14,428 puan) tarafından
Görevimiz kuzum ☺️
(636 puan) tarafından
❤️☺️❤️☺️
-Reklam-
0 oy
(803 puan) tarafından

Calla havluya sarıp atıyorum narin mis mis mis hemde super star falan 2 bin tl ayakkabı gözümün içinde donuyor:D

(636 puan) tarafından
Bebek kıyafetleri de yıkanıyor o makinada birşey olur mu
(803 puan) tarafından
Kiz millet boklu bezleri yıkıyor makinenin açılımı yıkar temizler suyla akr gider :)
(636 puan) tarafından
☺️ tamam teşekkür ederim canım sağol
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Akşam bende atacam beyazlar siyah oldu bayadir kullanmıyom kirli die :))) artık atamda yikansin
(636 puan) tarafından
Nasıl atıyorsunuz bişeye mi koyuyorsunuz öylemi atıyorsunuz bide kaç derece kaç saat
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben çok değil ama arada atıyorum canım günlük yıkama yarım saat 30° 
(636 puan) tarafından
Peki direk mi atiyorsunuz
(5,108 puan) tarafından
Evet canım direk atıyorum çıkınca tertemiz oluyorlar ama yıpranmasın diye ayda yılda bir kez ararım seninki beyazımış çamaşır suyu da koyabilirsin
(636 puan) tarafından
Anladım peki çok teşekkür ederim sağolun ☺️❤️
0 oy
(3,748 puan) tarafından
Ayakkabıyı çıkarınca deterjan at boş çalıştır 
(636 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolun ☺️
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Kendi spor ayakkabımi atiyorum 30 derecede yıkıyorum  oglumun atmadim siliyorum 14 aylik spor ayakkabısina gecince kirlendigi zaman yıkarım  sonucda makina durullamaya geciyor pis suyu atiyor  ayakkabinjn altini lavobada. Yıkıyorum once snr atıyorum  camasira bir pisligi cikmiyor kazan programim var ayda bir kere 90 derece calistiririm
(636 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim sağolun ☺️
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Evet mis gibi oluyor 
(636 puan) tarafından
Attım bakalım tevekkül Allah ☺️
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Ben yıkıyorum kuzu ya:)) yağ cozucu sikiyorum var ya highgenic marka sonra cif felan sonra atıyorum ilk yıkamada bişey olmadı ama üç dört te tabandan ayrildi ben uzun yıkadım ya onu bı yastık yüzünün içine koydum.sokra da kazan temizleme yap tiksinme kız ;))
(636 puan) tarafından
Tambur temizleme yapcam bende attım valla ilk defa bebeğim için bide yerlere basılıyor diye şey edemedim ☺️☺️
0 oy
(777 puan) tarafından
Canım ayakkabı yıkamak için fileler var onun içine koyup kısa programda 30derece 800 devirde filan yıkıyorum
(636 puan) tarafından
Attım çıktı bile ☺️ teşekkür ederim sağolun
0 oy
(8,030 puan) tarafından
Vala ben atıyorum önce elimle yıkıyorum tozu pisliği için sonra makinaya 15 dakikaya 30 derecede yıkıyorum mis 
(636 puan) tarafından
Ya çıktı şimdide beyaz olan taban yanları sarı olmuş niye
(8,030 puan) tarafından
Vala bilemiyorum ki bende hiç olmadı seninki marka ayakkabı mi acaba ben marka orjinal ayakkabı hiç giymedigim için bilemiyorum
(636 puan) tarafından
Kinetix ayakkabı ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 271 göst.
5 Nisan 2024 Moda kategorisinde Sevdapolat (7 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 712 göst.
20 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yusuf 427 (694 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 350 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,519 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 496 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,355 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...