0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Akşam eşim işten geldi saat 9 da yemek hazırladım yedi üstünü değiştirmemişti niye değişmedin diye sorduğumda yemek yemeye geldim çıkacam dedi nereye dedim gezmeye dedi bende gidemezsin dedim niye diye sordu geç oldu dedim saat 10 lara kadar çalışıyorum da niye bu saatte gezmeye gidemiyorum dedi gezmeye dediği maç izlemeye gidecekti anlamıştım ben cevap vermedim ısrarla nereye gideceksin diye sordum oda sen benim soruma cevap ver bende vercem dedi vermiyorum dedim gittim koltukta uzandım oda gitmekten vazgeçti tv izledik ben uyudum sonra kalktım gittim yatak odamda uyudum koltukta yattı yanıma gelmedi bugünde çalışmicaktı hesapta sabah kalktı kapıyı çekti gitti bende arayıp sormadım biraz uzun oldu kusura bakmayın aa şimdi aradı hazırlan gelip alcam seni diye köye gidicez akşamda öyle demişti :/

8 Cevaplar

0 oy
(383 puan) tarafından
TM da nie normal konuşmadn gidemezsin dersen erkek inadına gider nie durduk yere gidemezsin yapamazsın emir kipi kullaniyosnz canm gitme hahatim geç oldu yada gitme etme de yada sen bı plan şöyle flim izleyelm de bu sekilde zor emir kipi veriyosn sonra aramiosn haksizsin biri de sna gidemezsin yapamazsın dese sende inadına gider konusmazsin
-Reklam-
0 oy
(2,976 puan) tarafından
Yani bir bakıma haksızsın gidemezsin diyeceğine  önce bir sorsan güzel konuşsan gitmeni istemiyorum bugün evde vakit vakit geçirelim falan desen veya çok yorgunsun aşkım gitme falan diye konuşsan adamda ters tepki vermez yani
tarafından
O benle ters ters konuşunca öyle tepki verdim
0 oy
(2,892 puan) tarafından
Akşam gitseymiş  daha az problem olurmuş gibi geldi bana. Sadece maç izleyecekse neden sıkıntı çıkardın kii.

Benim eşim de dün halı sahaya gitti mesela. Gitme desem surat yapacak en iyisi gitsin de rahat edelim komple. :)) 
tarafından
Ya akşama kadar onu bekliyorum evde ben yeni evliyiz akşam gelmesi için can atıyorum zaten geç geliyo bide dışarı çıkacak öyle bende bişey demiyorum halı saha maçına gitti geçenlerde 12-1 arası gece geldi eve bişey demedim dün akşam içinde demicektimki sert çıkınca inat ettim
0 oy
(11,512 puan) tarafından
Ben olsam gitmezdim çekip gitmeyi bilirsin koye de kendi gitsin
0 oy
(13,900 puan) tarafından
İyi adam yine gitmekten vazgeçmjs sen de abartma eğer gittiği yeri biliyorsan sakincali bir durum yoksa gitseydi yani ne olacaktı ki canım 
tarafından
Ters konuşunca öyle yaptım normalde hiçbi zaman gitme demedim
0 oy
(15,539 puan) tarafından
Bence eşine ayıp etmişsin. Adam bı maç izlemeye neden gidemiyor ki. Gittiği yer kötü bı yer değil sonuçta. Ben olsam sinirlenir inadına giderdim. İyi yine sözünü dinlemis gitmemiş ama kırılmış belli
0 oy
(2,326 puan) tarafından
Yorumlar cidden çok korkunç, neymiş kadın güzelce konuşup soracakmış. İşte film izleyelim filan diyecekmiş. Niye erkek karar verirken kadına sormuş mu ? Şahsen eşimin dışarı çıkma huyu yoktur. Öyle bir şey yapacak olsa, bir planın var mı? Yarın yada akşam gideyim diye sorar. Bende bana değer verdiği için tabi ki gidebilirsin derim. Herşey karşılıklı kimse kusura bakmasın yani. Bu arada eşinde haksız, bir daha karar verme aşamasında sormasını söyle. 
(383 puan) tarafından
Saygı duymazsa duyulmaz canm insan gibi plan olck yapck alistirck erkekde ayni benm eşimde öyleydi bn onu bunu yapalm dedikçe kendisi başladı bu sefer
tarafından
Ah beni anlayan biri aynı kafadayız işte
(2,326 puan) tarafından
Erkek saygı göstermez ise kadından niye beklesin ki, kafasına göre söylemeden çıkıp gitmeye devam edecekse kimse evlenmesin. Ben ailelere bile giderken plan yaparız. Evlilik olgusu oluşmayan kimse evlenmese keşke.
0 oy
(915 puan) tarafından
Gidemezsin demeseydinde gitme beraber vakit geçirelim deseydin belki tepkisi bu olmazdi tabi kendince hakli olabilirsin ama nedense kadınların eşlerine emir verir gibi yapma etme demeleri onları daha çok kadından uzaklaştıriyor  buda öle bişi olmuş ileride sen kendin için bişi istediğinde oda bunu kabul etmicek ve hep bir tartışma olacak evliliğiniz yorulur sadece başka bişi olmaz 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 331 göst.
20 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 209 göst.
0 oy
34 cevap 692 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 498 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mslllll (91 puan) tarafından soruldu