0 oy
131 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (13,555 puan) tarafından
Kızlar merak ettim çocuklarınıza doğum günü hediye alır mısınız bir oglusum var bir yaşına girecek daha hediyeyi anlamıyor sonuçta ama ne bileyim anne baba olarak almamız gerekiyor diye düşünüyorum ama ne alabiliriz bilmiyorum ihtiyacı olan şeyleri anne baba olarak zaten almalıyız o hediye sayılmaz diyorum:) kafam karışık biraz siz kendi çocuklarınıza özellikle erkek çocuklarına doğum günlerinde nasıl hediyeler alıyorsunuz ? 

5 Cevaplar

0 oy
(121 puan) tarafından
1 aylik oğlum var rabim nasip ederse akülü araba almayi isderim dikatinde ceker
(13,555 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım mantıklı bir düşünce butcem yeterse düşünebilirim
-Reklam-
0 oy
(3,660 puan) tarafından
İki hafta önce bir yaşına girdi hediyeden anlamıyor diye künye aldım ileride benden ona hatıra olarak kalsın annem bir yaşında almış desin oyuncak falan zaten alıyoruz ben ileriye dönük şeyler almaktan yanayım o yüzden şimdi ki projem onun adına bankaya para yatırıp 18 yaşında eğitimi için kullansın isterim Allah izin verirde gosterirse
(13,555 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ona babaannemiz söz vermişti ama sanmam alacağını mecbur bana kalacak
0 oy
(915 puan) tarafından

Valla anlamadığı için bende bişi almadım  İlk doğum gününde :D zaten herşeylerini alıyoruz biraz kendilerini anlayıp hediyenin ne olduğunu bilsinler daha anlamlı olur  o yüzden  böle 6 7 yaşlarında hediye daha anlamlı olur hediye olduklarını anladıkları için bence 

(13,555 puan) tarafından
Ya aslında nasıl başlarsa öyle gider düşüncesi ile eşime bir şeyler aldıracağım doğum günlerine özenmeyi öğrensin diye ondan kararsız kaldım birazcık
0 oy
(5,132 puan) tarafından
3 yaş doğum gününde biraz anlamıştı 4 yaş doğum gününde daha iyi anladı 

5.doğum gününe az kaldı hediye istiyor kreşe gidiyor orda da kutlayacak, pilli tren istiyor, arabalı oyuncaklar seviyorlar işte

Abartmadan mutlu olsun yeter 
(13,555 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım aslında eşimde ve kendimde alışkanlığa dönüştürmek istiyorum eşim biraz bu konularda düşüncesizdir bende nasıl başlarsa öyle gider diye düşünüyorum ondan alalım istiyorum
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Geçen hafta kızım 1 yaşına girdi. ben bebek üniversitesi kitaplarından aldım, tavsiye ederim süper bir seri. Babası da konuşan kaktüsler var ya ondan aldı. Zaten alacaktık erteliyorduk, doğum günü bahanesi oldu. Video çektik doğum günün kutlu olsun kızım dedik o da hediyeleri açtı. Anı kalmış oldu
(13,555 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sağlıkla büyüsün

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 144 göst.
22 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Emirimherseyim (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 273 göst.
0 oy
8 cevap 263 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.

382,965 soru

11,463,653 cevap

35,057 kullanıcı

...