0 oy
288 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (89 puan) tarafından

Kızlar ben vileda kullandım bu zamana kadar ama bu ürün nasıl sizce ve nasıl kullanılıyor, kullanışlı mı, önerir misiniz yoksa viledaya devam mı edeyim sizce? 

image

13 Cevaplar

0 oy
(877 puan) tarafından
Daha şimdi geldi sipariş ettim :))
-Reklam-
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Hamileyken aldım bide sezaryen doğum yaptım bi süre kullandım eğilenedim idare etti 

7 ay oldu şimdi kendim elimle siliyorum ya 
(89 puan) tarafından
Bende elimle siliyorum ama çocuğumla işleri yetiştiremez oldum. Rahatça eşyaları çekmeden sileyim, haftada bir de genel temizlik yapayım diye alayım diyorum
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ama en iyisi elle silmek snsjsj
(89 puan) tarafından
Bende elimle siliyorum ama çocuğumla işleri yetiştiremez oldum. Rahatça eşyaları çekmeden sileyim, haftada bir de genel temizlik yapayım diye alayım diyorum
tarafından
Bakalım benim hal nasıl olacak ben ayrı eve cikacam bebekle yapabilecek miyim
0 oy
(153 puan) tarafından
Ben kullanıyorum aşırı memnunum canım kova derdi yok sıkma derdi yok ucu kirleninde çıkar yıka geri tak aşırı kullanışlı bence 
(89 puan) tarafından
Siparişi verdim inşallah bende memnun kalırım canım. Bununla duvarda silebilirim galiba değil mi
(153 puan) tarafından
Tabi tabi silebilirsin fıslatırken zorlana bilirsin belki
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Kovalı olanını tavsiye ederim, ben beğenerek kullanıyorum 
(89 puan) tarafından
Kovasızından sipariş verdim umarım pişman olmam.
(5,492 puan) tarafından
Temiz olmaz ki onla, sadece su turup siliyo
0 oy
(2,255 puan) tarafından
Ben kullanıyorum ama bu marka değil gayet güzel günlük temizlik için 
(89 puan) tarafından
Valla yeni geldi inş memnun kalırım
0 oy
(699 puan) tarafından
Gayet güzel canım kovalisi normal eski usulü ve bundan var 

Eski usulle apartman merdivenlerini siliyorum kovalı olanla dipkose bunuda günlük kullanıyorum ama düzenli kullanınca diğerine gerek kalmiyor inan 

Odadan odaya geçerken çıkarıp yikayp geri takıyorum sadece temiz olsn diye birde hassaslar çok dusurmemeye çalış canım güle güle kullan 
(89 puan) tarafından
0 oy
(489 puan) tarafından
Deerma aldim dun geldi sağlam ve kaliteli duruyor denemedim ama memnun kalacağımı düşünüyorum çünkü başlığı oynuyor ve koltuk altına girecek kadar su haznesi kucuk o yönden iyi . 2 tane de yedek bez aldim . 
(489 puan) tarafından
249 yl ye aldım canim ama soyle diyim markette parexin birebir görmüştüm kalite anlamında benim aldığım daha sağlam a benziyor yarın silip bi döneyim sana
(3,125 puan) tarafından
Çok sağol yazarsan mutlu olurum
(3,125 puan) tarafından
Deneyebildin mi canım
(89 puan) tarafından
(489 puan) tarafından
Özelden yazmıştım size :) valla acikcasi cok pratik hemen özellikle mutfakta yemek sonrası siliveriyorum cok işime gekdi eğilip siliyordum hep hali sermiyorum  haliyle dökülenler oluyor illaki sonra hemen yikiyorum bezini.  Teller olduğu icin mobunda yapışıyor hersey iyi oluyor herseyi topladı ben memnun kaldım iyi ki almışım
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Aynısı bende var 4 ay falan oldu alalı evet güzel pratik oluyor ama büyük temizlik yapınca yine sulu viladamla yapıyorum moplar günlük temizlik için ideal
(89 puan) tarafından
0 oy
(336 puan) tarafından
Bunun aynısı farklı bir marka var bende de şahsen benim pek işime yaramadı öyle aman aman bir ürün değil öylece duruyor banyoda 
(89 puan) tarafından
Valla yeni geldi inş memnun kalırım cnm
(336 puan) tarafından
Kalırsın İnşallah canım
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ben aldım bozuldu hiç memnun kalmadım 
(89 puan) tarafından
0 oy
(7,831 puan) tarafından
3 küçük çocuk annesi olarak yazıyorum hayatı kolaylaştırıyor bende yeni aldım aynısından çok iyi
(89 puan) tarafından
Valla yeni geldi inş memnun kalırım cnm
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bende xiamio derma mop var çok güzel . Mutfak duvarlarını silicem mesela fayans çünkü. Her zaman kullanmıyorum genelde detay temizlikte elle siliyorum bi tane daha viledam var bunu da çok beğeniyorum valla büyük kolaylık. Evin toz olmasından iyidir 
(89 puan) tarafından
Bencede canım. Yeni geldi umarım memnun kalırım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 121 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hilalseyiss (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu