0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (4,172 puan) tarafından

Kızlar biliyorum geç kaldım artık 25 Kasım ☺️ ama bugün misafirim vardı aksamına da kayınvalideme davetliydik minik adamım da şimdi geçti uykuya telefonu yeni aldım elime tüm öğretmen arkadaşlarımın günü kutlu olsun aslında hayatın her alanında en önemli öğretmen annedir bence o yüzden bu platformdaki her kadın çok kıymetli birer öğretmen buna canı gönülden inanıyorum o zaman hepimizin günü kutlu olsun ☺️❤️

Hiç beklemiyordum ama ben güne gözümü çok güzel bir kırmızı gül buketi ile açtım canım eşim eminim bir gün mesleğini sende hakkıyla yapacaksın bu evde benim de oğlumun da öğretmenliğini fazlasıyla yapıyosun diye getirmiş ☺️❤️ not: bir kadını mutlu etmek bu kadar kolay işte ama ucuz değilmiş be:D  buketin 250 TL oldugunu duyan ben ne yaptın sen be adam o parayı bana verseydin ya da gidip bi karışık ızgara gömseydik demiş bulundum inşallah bundan sonra bana çiçek almaktan vazgeçmez ☺️

Bu arada uyumayanlar neler yapıyorsunuz? 

2 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Eşim sağolsun çiçek yerine karışık ızgara yaptırmış :) çikolata tatlı almış çiçeği geçen hafta almıştı hastayım diye öyle yırttı:) 

Günümüz kutlu olsun canım 
(3,230 puan) tarafından
Esin haklı ya kebaba tercih edersin bak diyim sana :)
(4,172 puan) tarafından
Denesem belki olur ama asla denemem diye düşünüyorum asla asla demeyeyim de şimdi yine de yok yok düşününce yiyemem :))
(3,230 puan) tarafından
Sırdan da yememissindir:) kebaba devam o zaman:D
(4,172 puan) tarafından
Şırdan mumbar kelle paça işkembe bunlar bende yok kebaba devam ☺️
(3,230 puan) tarafından
O da güzel Urfa ya yakışır:))
-Reklam-
0 oy
(4,172 puan) tarafından
Herkes uyuyor mu hu hu neredesiniz gececi bacılar ☺️

İlgili sorular

+2 oy