0 oy
387 göst.
Diğer kategorisinde (4,171 puan) tarafından

Temizlik dün yapmıştım bugün kendime izin verdim yemeği de şimdi hallettim minik adamıma da brokoli çorbası yaptım uyanmak üzeredir umarım uyanmadan içebilirim ☺️

Sizler neler yapıyorsunuz bakalım yemekler yapıldı mı menülerde neler var ☺️

image

15 Cevaplar

0 oy
(4,171 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

minik adamım bugün insafa gelmiş olacak ki sıcak Bi kahveyi içebildim çok şükür darısı akşam çayına olsun ☺️❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Afiyet olsun canım. Kızımın banyosunu yaptırdım toka denemesi yapıyorum sjsjsj.

Yemekler yapıldı gibi ☺️☺️☺️
(4,171 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun ☺️❤️
(119,598 puan) tarafından
kiz ne tatli bu seymosss sari sari
tarafından
Ana sarı baba sarı Aybüke de sarı papatya oldu sevdosum ❤️☺️☺️
bizdede ana sari baba kara şimoş kara oldu ☺️
tarafından
Simos bal ya maşallah kara kuzuma ☺️☺️
0 oy
(2,300 puan) tarafından
Afiyet olsun canım kızımla oyuncakların arasında kaybolduk bizde 
(4,171 puan) tarafından
oyna oyna annesi kış geldi evde sıkılıp bizi oyuncak edecekler ne yapalım ☺️
(2,300 puan) tarafından
Sidmiden sıkılmaya başladı kışı nasıl geçiricez bilmiyorum:)
(4,171 puan) tarafından
İşimiz zor Allah yardımcımız olsun ☺️
0 oy
(4,994 puan) tarafından

16 haftalık hamileyim kış temizliğine anca başladım hastane kontrolleri derken halılarımı yıkamaya verdim onları bekliyorum gelsinlerde bir oda bir oda temizlik yapmaya çalışacağı çok da yoruluyor insan ya:D ilk doğumumdan 3 buçuk sene geçti ya insanın vücudu yavaşlayınca değişine geliyor:D

(4,171 puan) tarafından
Yaa hamileysen çok yorma kendini kuzum yardım edecek biri varsa çağır tek olma ya da eşinle yap Allah yardımcın olsun 2. Çocuk için doğru zamanı seçmissin ama ☺️
(4,994 puan) tarafından
Eşim var tek canım o da izinli olunca ben yardım ederim sana diyor Allahtan☺️ Annem var çalışıyor çalışmasam gelirdim diyor yardıma o da ben yaparım diyorum sanki incilerim dökülecek kaynanam var ama faydası yok ya ilk gebeliğim de hamile halimle ev taşımıştım annem rahmetli babam rahmetli ablam eşim falan yapmıştık doğumumdan önce annemle ablam temizlemişti evimi doğduktan sonrada ablam yapardı hep insan tek kalınca daha çok arıyor sevdiklerinii
(4,171 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim insana yardım eden biri olunca çok iyi oluyor mutlu oluyor Rabbim yardımcın olsun yavaş yavaş yap yorma kendini
0 oy
(3,254 puan) tarafından
Afiyet olsun.

Anlık demiyim de , kaç gündür niye adetim olmadı diyorum. Test yapıb tek çizgiyi görmemek için de yapmıyorum. Of. Pazartesi dr randevum var. Olmazsa o gün test yapıb öyle gidecem.
(4,171 puan) tarafından
İlk çocugun mu olacak canım Rabbim gönlüne göre versin insallah çift çizgi sana dolu dolu gülümser yapınca ❤️
(3,254 puan) tarafından
Çoçuğumuz olmuyor. Çok tedaviler yapdık. Ama işte. Gecikmelere de umutlanıb sonra hayal kırıklığı zor oluyor. Umutlanma diye kendi kendime de tekrarlıyorum.
İnşAllah canım Amin İnşAllah.
Teşekkür ederim❤️❤️❤️☘️☺️☺️
(4,171 puan) tarafından
Ne kadar oldu evleneli canım inan bana her şeyin Bi vakti var ben korunmayı bırakıp da çocuk istemeye başlayınca ilk bir kaç ay testler hep hüsrandı çünkü aklım hep oradaydı kafaya takıyordum sonra hic beklemediğim ummadığım bir ayda (dipnot toplasan 2 ilişki falan anca olmuştu çünkü) hamile oldugumu öğrendim demek ki düşünmemek sürekli onun için uğraşmamak lazımmış dedim eşime de ☺️ demem o ki sende düşünme akışına bırak Rabbim tez zamanda kucağını çifter çifter doldursun da sen de bizim gibi uykusuz analar kervanına katıl ☺️❤️
0 oy
tarafından
Duş almam lazım da üşeniyorum şuan 
(4,171 puan) tarafından
Niye kuzum ne kadar oldu bebiş nasıl geçiyor hamilelik
tarafından
Çok şükür iyi gidiyor 34 haftalık olduk
(4,171 puan) tarafından
Ooo maşallah bitmiş ya canım ben daha var sanıyordum sağlıkla kucağına al insallah ❤️
0 oy
(121 puan) tarafından
Oglumla savaslar icindeyiz 43 gunluk bebegim var hep yanimda annrm vardi iki gundur tek basimayim surekli aglior sutum yetmior biseyde yiyemedim icin sut bitior artik mamayi hazirlarken neler cekiorum insallah birgunde ben kahvemmii alir oyle resim cekerim evime bile bakamiorum aksam yemegini kocama yaptiriom
(4,171 puan) tarafından
Ahh be kuzum inan bana 9 aylık olmasına rağmen hala bazı günler bende tıpkı senin gibi oluyorum o durum hep sürüyor yani bakma şimdi bi bardak kahve içtiğime bende 3 e kadar kahvaltı etmiyorum o uyuyunca ediyorum ☺️ hiç bozma moralini inan bana ilk 3 4 ay evim aldı başını gitti temizliği bırak Bi tas çorba yapamazdım tam uyudu Bi lokma yerim derdim daha ben mutfaga varmadan beşikten ağlama sesi gelirdi deli olurdum hiç takma hepimiz yaşadık bu dönemleri bırak evi yemeği bazen eşin yapsın bazen dışardan söyleyin yemeye gelince sürekli kuru yemiş kuru dut incir o tarz şeyleri Bi tabaga doldur git gel at ağzına hem süt olur hem güç verir bir şişe doldur suyunu git gel iç su çok önemli tahin helvasını koy odaya git gel kaşıkla fırsat bulunca iş yapma önce yemeğini ye ve tavsiyem ben yapamadım ama yapan anneler çok memnun bir sling al kucağına koy onu işini gücünü öyle yap unutma bu günler elbet geçecek sen şimdi onu bol bol kucakla öp kokla sev o kadar hızlı büyüyolar ki sonra ben bebek halini hic sevemedim sanki diye oturup üzülüyorsun inan bana ❤️
(4,171 puan) tarafından
Ne çok inan bana demişim ama inan olur mu hepsi gerçek çünkü :)))
(121 puan) tarafından
Sana inaniyorum :) sevmee konusunda sana simdiden katilior ilk dogdu halini. Bile oxluyorum  zayiflamak isdiodum herkrze diom bosuna spor yapmama gerek yok evde kosarak iş yapiorum bildin  sabah mama veriorum 1 saat bi uyo ozmaan karnimi evi yaptim yaptim yoksa bida asla kucagmda uyor besige yatiriom bi aglama sesi şimdide kayinbabamgil bizde cocuk usuycek die cok korkar cocuklarina hep sicagi alisdirmis eşim bi uşusun hemen hastalanir dun surekli elektirikli soba yakdilar uyardim yakmayin brn sicaga alisdirmiycam dedimde beni dinliyenmi var cocugu bi kucagma aldim batniyesine kadar terlemis zaten durmuyor oturdum agladim :)
(4,171 puan) tarafından
Ağlama kuzum alış çünkü bu hayat boyu sürüyor sen yapma desen de onlar yapıyor gerektiğinde tepkini sert Bi şekilde koy ama anlasınlar
(121 puan) tarafından
Anlamazlar canjm bunlar
0 oy
tarafından
Bir sürü iş var. Kız uyansın doyurayım onları yapayım diye bekliyorum. 
tarafından
14 aylığız canım. Bugün ilk uykusuna uyumadı 3 saat uğraştım. Anca 3 gibi uyudu daha uyuyor..
Eşime gelirsek hiç gelmeyelim :) içim affedemiyor. Babam geldi dün iyi hissetmiyorum sen kötüsün rüyamda görüyorum diye. Onunla konuştum biraz rahatladım. Bırak gel olmuyor dediğin noktada ara alayim seni de kızı da dedi. Tamam baba dedim. Biliyorum o kapı hep açık. O sırf çocuğum içinci olan anneler gibi olmak istemeye istemeye öyle oldum.
(4,171 puan) tarafından
Benimki de öyle canım 3 civarı uyudu bende uyansın da doyurayım diye bekliyorum :) evlat öyle bir şey ki gerçekten yapmam dediğin ne varsa yapıyosun o yüzden istemeye istemeye oldugun anne kısmını çok iyi anlıyorum çünkü zaman zaman hepimiz bunu yaşıyoruz.. Ailenin babanın tavrı gerçekten çok güzel onların böyle olması eminim sana kendini çok daha güçlü hissettiriyodur.. Bol bol dua et evine bağlı olsun diye dualar var diye duymuştum ve alsan karşına konussan düzelmeyecekse eğer gerçekten gideceğini söylesen ne bileyim Bi valiz hazırlayıp öyle konusma yapsan işin ciddiyetini anlasa
tarafından
Babam geldi canım daha önceki durumda. Boşanma kararımı söyledim. Beni ikisi ikna etti. Biliyor gideceğimi onsuz daha iyi olacağimi. Ve babamların hem bana hem kızıma ondan daha iyi bakacağını. Ama bile bile yapiyor işte. Beni üzende buydu. Önceden bakara vs dualar açardım. Ama artik düzelmesini bile istemiyorum heralde ki açmiyorum. Umursamiyorum. 30 yaşında insan çocuk değil ki. Ben anne oldum ama o baba olamadı.
(4,171 puan) tarafından
Ahh kuzum ne diyeyim bilemiyorum ki insallah her şey yoluna girer hepimizin zaman zaman sorunları oluyor bende çok şey yaşadım ama düzelmesi için dua ediyoruz çocuklarımız için onlar anne baba ayrı kopuk büyümesin diye dediğin gibi olmayınca olmuyor bazen ama umarım düzelir her şey dua edeceğim senin için de Rabbim kalbine ferahlık versin yuvana huzur mutluluk versin eşinin gözü evinden başka bir yer görmesin insallah
tarafından
Canım benim allah razı olsun senden. İnsallah hepimizin yuvası huzurla sevgiyle dolar. Duadan başka yolumuz çaremiz yok.
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Afiyet olsun sekerim valla pazartesiden beri annemlerdeyim bugün de kaynanama geldik akşama eve geçeriz sabahtan annemin evi toparladım valizleri toplayinm çocuğa kahvaltı yaptırıyor kendim yapıyım uyut uyansın giyin hazirlan 3te burdaydik boglana bi meyve püresi yedirdim çorbasını yaptım bizde yemek yedim aldım emzirdim ayağımda uyuyo bırakınca uyaniyo bende burda takılıyorum işte ev basık evdekiler zombi gibi hava karanlık bunaldım eve gitseydin bi çıkmadan da temizlik yapıp gitmiştim dinlencektim valla 
(4,171 puan) tarafından
Sen hala alıştırmadın mı kuzum ayağında uyuyunca al koy beşiğe sürekli sürekli alışır en sonunda böyle olmaz ki ayağında uyanana kadar vaktin hep boşa gidiyor kuzum
(7,256 puan) tarafından
Ayyy evet ablam ya dün gece sabaha kadar uyutmadi kendi fosur fosur uyudu essek sipasi yerine koyuyorum ııııı diyo kivriliyo emziriyorum emmek istemiyo illa ayağımın üstüne alçam yok durduramadim kalk otur dedim oturttum yavrum bi yandan da uyuyo kafası dusuyo kıyamadım aldım ayağıma oturarak uyudum alistirmam lazım öyle mi diyosun alışır mi yerine bıraksam
0 oy
tarafından
Benimkide yatmak için cebellesiyor sjsjjs 1 saat önce kalkti uykudan oysaki alışmış gece yatmamaya dün akşam bende eşimde pes ettik artık yattık birden gece uyandım sesi kesilmişti bi baktım yatağında değil yanımızda değil eşim bile panik oldu baktikki ayak ucumuzda uyuya kalmış hanfendi gece 3 4 gibi yatiyor:/
(4,171 puan) tarafından
Bu şey değil mi ya benim oğlum :) ben gecelerin adamı diyorum artık beyimiz gece 2 3 oluyor ayakta eşimde vardiyalı çalısıyor hep senin yüzünden düzenimiz yok diye bu çocuk böyle oldu diyorum bende o da senin yüzünden sen hamileyken sabaha kadar ayaktaydın çocuk geceyi gündüzü bilmiyor ki diyor :))
tarafından
Ayy kiz bende herife catiyorum benim eşim bazen 12 de bazen 9da gelir durmadan der kızı uyutma özledim bende uyutmam ztn kiz dünden razı öyle öyle kızın uykusu tepti az önce dayanamadı kendi kendi yattı kaldırmaya çalıştım gene yattı sjsjsj şimdi bende yatacam gece yine yatmayacak belli:(
(4,171 puan) tarafından
Ben inat ettim yatırmıyım gece uykusuna geçsin direk diye benimki de dayanamadı şimdi yattı daha gece ayaktayız biz de belli :(
0 oy
tarafından
Benimde komşum geldi içtik çayı kahveyi şimdide yemeğe giriştim;)
(4,171 puan) tarafından
Afiyet olsun canım ahh benim de öyle beraber çay kahve içecek komsum olsa keşke binamız 65 yaş üzeri ☺️
0 oy
tarafından
Kış temizligine giriştim bitiremedim mm belimin ağrısından duramıyorum keşke bu kadar kendimi yormasaydim ...:(
tarafından
Bide 8 aylık hamileyim
(4,171 puan) tarafından
Ah be kuzum karnı burnu halinle neyin kış temizliği süpür sil neyine yetmiyor Allah korusun erken doğum olsa çocugun küveze girse iyiki temizlik yapmışım mı diyeceksin yorma kendini bir daha yat dinlen ağrıların geçene kadar
tarafından
Yapmasanda olmuyor canım bundan sonra daha dikkat edicem ama kendimi bu kadar incitmicem
(4,171 puan) tarafından
Dikkat et canım bazı şeylerin geri dönüşü yok kendini düşün bebeğini düşün boşver gerisini
0 oy
(6,515 puan) tarafından

image

kurabiye yaptım eşim şekerleme yapıyor uyansın çay koycam yiyeceğiz inşallah ❤️
(4,171 puan) tarafından
Ooo enfes görünüyor afiyet olsun canım benim koca kek kurabiye tatlı sevmez ben de misafir gelmedikçe yapamam malesef ☺️
0 oy
rengide ayniymis bizim makinalarin♥️
(4,171 puan) tarafından
Yaa çok hoş bence ❤️☺️
0 oy
(2,217 puan) tarafından
Yemek yaptım kızımı yıkadım birazdan yemek yicegiz
(4,171 puan) tarafından
Afiyet olsun canım minnoşa da saatler olsun ❤️☺️

İlgili sorular

0 oy