0 oy
156 göst.
Aile kategorisinde (1,036 puan) tarafından
Kızlar hamile kaldığımdan beri kanamam vardı ve kese 6haftalik kalmış bebek hiç olusmamisti boştu bugün gittim bebek minnacık görünüyor ama gelişmemiş dedi sata göre 9haftalik olmam gerekiyordu Dr kürtaj kesin dedi ve patalojiye yollicwz dedi 4500tl fiyat çektiler bende geçen hafta gittiğimde hiç bebek yoktu bugün minnacık nokta kadar gördük ama olusmamis dedi aklım kurcalandi kızlar fiyatta yüksek geldi ve patalojiye yollayan var mı neye bakyolar ki acaba

8 Cevaplar

0 oy
(1,092 puan) tarafından
Başka doktora gittinmi canım 
(1,036 puan) tarafından
Geçen hafta gittiğimde boş dedi bu hafta başka Dr gittik özelde o da bebek gördük bende gördüm yani noltaa kadar ama geç dollenmede olsa oluşurdu diyo ya şuan 2aylik olması gerek ya bakalım beklicem bana zararı yokmus suan
-Reklam-
0 oy
(634 puan) tarafından
Geç doöllenmede olur  hemen kürtaj olma biraz daha bkle
(1,036 puan) tarafından
Geçen hafta gittiğim Dr canm boş gördü alttan da baktı hiç bişey yoktu bu hafta Dr bebek var ama olusmamis dedi ya kafam karıştı kanamam da var bilmiyorum beklicem artık haftaya gitcem
(634 puan) tarafından
Başka doktora daha git
0 oy
tarafından
Kesinlikle başka doktorun görüşünü de al derim
(1,036 puan) tarafından
İki Dr gittik canm geçen hafta gittiğim alttan baktı hiç bişey yok dedi bu hafta gittiğim bebek gördü ama olusmamis kesin boş dedi bilmiyorum ya kanama da var beklicem galuva
0 oy
tarafından
Başka doktor git 
(1,036 puan) tarafından
Haftaya gidicem tekrat canm
0 oy
(4,503 puan) tarafından
Bende dun ogrendim canim bu konuyu eltim sayesindw 6 haftaya kadar bebek yoksa kesede bos gebelikmis gecmis olsun devlet hastanesine git para almazlar
(1,036 puan) tarafından
Aynen kuzum kese 6haftada kalmış bendedd ya
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Bence bekle bir hafta devlete randevu al bir hafta sonra git eğer boş gebelik varsa orda da alırlar ve emin ol aynı yöntem boşuna verme para o kadar ki kürtaj korkulcak birşey değil tamamlandığında adet ağrısı gibi ağrın olur
(1,036 puan) tarafından
Devlete de giderim kuzum ama doktor muayene ederken bile yanına liselileri stajyerleri alıyor ya 5taje felan yani istemuyorum oyle kürtaj sırasında olursa yani
(1,472 puan) tarafından
Emin ol  birşey olamaz canım sonuçta doktor yapcak ufak bir işlem zaten
0 oy
(18,087 puan) tarafından
Başka bi doktora git bence canım 
(1,036 puan) tarafından
Haftaya gidicem tekrar aynı Dr canm kese buyumusmu bakicaz
0 oy
(27,533 puan) tarafından

Bekle bence başka Dr git 

(1,036 puan) tarafından
Haftaya gidicem cnm tekrar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde alparslaninannesi (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 154 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Senben45 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 225 göst.
0 oy
6 cevap 310 göst.
4 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alpingo!!45 (399 puan) tarafından soruldu

383,292 soru

11,471,161 cevap

35,076 kullanıcı

...