0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (89 puan) tarafından
Kızlar 35 haftalık hamileyim ama dünden beri sırtım ağırıyor ve kasıklarıma doğru vuruyor ağrısı.bugün doktora gittim Nst de ağrı çıktı,alttan muayene ettiler ama açılma felan yokmuş.yatış yapacaklardı ama yenidoğan ünitesi doluymuş o yüzden başka hasteneye sevk ettiler.Şimdi ben hasteneye gitsem doğumu başlatırlar mı yoksa sadece yatış verip serum falan mı verirler, bebeğin kilosu da azmış 2 kilo altında, başına böyle bir şey gelen varmı acaba 

6 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hastaneye gidiyor musun peki? Önleminizi alın mutlaka.
(89 puan) tarafından
Evet yoldayım
(966 puan) tarafından
Naptın nasıl oldunuz canm
(89 puan) tarafından
Diğer hastaneden de imza verip çıktım korkudan şuan sancılarla boğuşuyorum malesef ,özeldeki doktorum hemen gel diyor ama gitmek istemiyorum sezeryana alır diye daha ne kadar dayanırım bilemiyorum
(966 puan) tarafından
Bebeğini riske atma canım.Doktor çok önemli anlık bir tercihin senin ve bebeğin hayatını riske atar
-Reklam-
0 oy
(5,033 puan) tarafından
Bebek zayofmis cnm ya ama bilgim yok yardımcın olsun Rabbim .  Bnmde belim ağrıyor kasık agrisini bahsetmyrm bile nstye grdim bişey yok dedi bnde 33 haftadayim 
(89 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ❤️
0 oy
(413 puan) tarafından
Bence sana serum falan verip durdurmaya çalışırlar en azından 37ye kadar falan ben 36+6da yapmıştım doğum kuveze girmedi hayırlı doğumlar dilerim 
(5,033 puan) tarafından
Normal mi sezeryan mi oldun cnm
(413 puan) tarafından
Benmde sen gibi ağrılarım çok olmuştu sancım vardı bide kalp ritimleri de yavaşlama olmuştu Dr beni sezeryana aldi
(89 puan) tarafından
İnşallah çünkü çok korkuyorum şuan
0 oy
(440 puan) tarafından
35+6 da doğum yaptım küveze girmedi kızım doktor önceden ciğer geliştirici yapmıştı. Inşallah bebeğiniz zamanında doğar. Sağlıkla kucagınıza alın.
(89 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun ❤️
0 oy
(613 puan) tarafından
Durdurmaya çalışırlar ağrını. Bir de bebek biraz zayıf sebebi ne olabilir diye doktor söyledi mi
(89 puan) tarafından
İnşallah durur.sebebini söylemediler malesef
0 oy
(3,450 puan) tarafından
Açılma yokmuş büyük ihtimalle ilaç veriirler doğumu durdururlar çocuk için ciğer geliştirici iğne yaparlar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 118 göst.
27 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Princess_s mother (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mucizemm233 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu

383,321 soru

11,472,169 cevap

35,075 kullanıcı