0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Nasıl yaptınız.biri uyurken biri ayakta olur nasıl dinlendiniz yemek nasıl yaptınız temizlik vs 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
15.5 ay var aralarında ilk önce oğlumu uyutuyorum sonra kızıma . Sonra kendimi :D 
(9,247 puan) tarafından
Hemen mi kaldım masallah zor olmadımı
tarafından
Kızım 6 6 buçuk aylıkken hamile kaldım . Gebelik falan güzel geçti . Doğduktan sonra bir alışma süreci oldu ama çabuk alıştım ozaman daha çok büyük kızımla ilgilendim çünkü oğlum bebek oldugu için emziriyordum gazını çıkarıyordum yatıyordum kızıma odaklaniyordum . Daha sonra oğlum büyümeye başladığı zaman ikisi ile eşit şekilde ilgileniyordum düzeni kurunca kolay oluyor
(9,247 puan) tarafından
İnsallah bende beceririm
tarafından
Becerirsin tabiki ❤️
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Ne kadar aralık mesela 4.5 yas var bırı 6 olucak dıgerı 16 aylık. Buyuk krese gıdıo uyudugu an kapısını kapatırım kuçük asla gıtmez alıştrfım gelip bana shhhh yspıo yanı ablam uyudu:) sabah o uyurkende buyuk kalkıp krese gider oda onu uyandırmaz. 

(9,247 puan) tarafından
Yok o buyuk:) 2 yı düşünüyorum 15 aylık ortalama 2 yaş olcak işte becerenilirmiyim
(11,217 puan) tarafından
Onu ben de kestıremıorum: D 4 ten asagı tecrubem yok
0 oy
(3,944 puan) tarafından
1.ile 2. Arasinda 2 yaş 7 ay var. 2. Ile 3. Arasinda da 2 yaş 5 ay var . Cok sukur uyku sorunu yasamadim genelde. Simdi de buyuklerle iste gelince babalari ilgileniyor uyku hazırlığı  uyuma vs konusunda.  Ama   2. Dogduktan 4   5 ay sonra  büyüğe  gündüz  uykusunu biraktirdim gec yatiyor diye.   3. Dogduktan sonra da aynisini 2. Ye yaptım. 
(9,247 puan) tarafından
Sence becerenilirmiyim ben 2 olursa suann15 aylık yaş gidiyor diye düşğnüyoruz
(3,944 puan) tarafından
Vallahi sana samimi söylüyorumki Allah kolaylığini sabrini veriyor . Oyle de böyle  de istiyorsan 2. Yi yap .o bebis dogunca da herkes ona göre  sekil alip yeni bir ev hayat duzeni oturuyor.  Ve bir sure sonra iyiki diyorsun.
0 oy
(4,774 puan) tarafından
bu konuda meltemin maslahi var :) 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Hepsinin arasi1 yaş hepsini aynı anda uyutuyorum3 tane var benim biliyorsundur belki onlar uyudugunda temizlik yapıyorum yemek yaparken onlar oyuncaklarla oyalaniyirlar bende yapiyroum akşamda uyutup eşimle film keyfi yapıyoruz 
(569 puan) tarafından
Beni aydınlatır mısın benim çocuklarda 1 yaş var aralarında ama çıldırıyorum hergun
(7,036 puan) tarafından
Sormak istediklerini sor canım cevapliyim mesela ben salamiyorum çocuklarımı uataklarina brakiyorum uyuyorlar
(569 puan) tarafından
Biri uyurken diğeri ağlayıp öbürünü uyutmuyor bunu nasıl astin canim
(7,036 puan) tarafından
Uyku düzenlerini hepsini bir yaptım canım hepsi aynı anda uyuyor hepsi aynı anda uyanıyor en küçük ağlayınca hemen başka odaya götüruyorum zaten emiyor benimkiler biberon ile uyuyorlar
0 oy
(539 puan) tarafından
2 yas var aralarinda kızlarımın. Buyuk kizimla hep ilegilenirdim,oynardim,birseyler ogretirdim ,yeei gelir dinlenmem daha rahatti.Ama cok annecidir.Simdi ikizlerim oldu ben soktaydim tabi.Smdi 5,5 aylik oldular.Üçune tek bakamadim amalesef cnku buyuk kizimda ilgiye muhtac ve  cok anneci.Destek aldim bakarken halada aliyorum biraz. 2 cocuk olsa belki ama 3 birsen cok zor oldu Kendime vakit ayiramiyorum.Cok yorgunum su zman gecsin istiyorum hemen
(9,247 puan) tarafından
2 ler normal yollamı masallah sana guzel enerjı
(1,140 puan) tarafından
Benmde kızım var 8 aylık ikinci düşünüyorum ama ya ikiz olursa nasl bakcam diyorm kızım daha küçük onada kıyamıyorum kaynanam eşim flan yardım eder ama bilmiyorum nasl olur annem ikiz doğurmuş vefat etmişler o yüzden benmde doğurma olasılığım var
(539 puan) tarafından
Evet canim
(539 puan) tarafından
Ben şaşırmıştım canim bekledigim birsey degildi ikiz , sakasini yaptik birkac kere ama rabbim verdi .Bakmak cok zor 3 cocuk olunca ama sadece ikiz olsa yine amenna  da.gozunu korkutmus olmayayim biraz daha büyüsün yavrun bence
0 oy
(8,105 puan) tarafından
Kardeşim 3 tane ard arda yaptı perişan durumda kendisine asla vakit ayiramiyo doğru düzgün yemek bazen yemiyo sürekli küçüğü hasta sürekli o kdr pişman ki bana göre benim kendi fikrim aklı olan varsa ard arda doğurmaz benim kızım 3 yıl 7 aylıkken oğlum doğdu kızımla doya doya gezdim eğlendim sevgimi ilgimi verdim şükür ard arda olunca sevgiye ilgiye zaman kalmiyo yada gezdirmeye anca ihtiyaclqri ev işleri yemek hastalıkları kızım şuan altı buçuk yaşında oğlum üç yaşında eşim iştiyo ben istemiyorum şuan 
0 oy
(13,853 puan) tarafından
27 ay var aralarında kucugum 11 aylık özellikle gün içindeki uykuyu  birlikte yapıyorum o zaman harika oluyor☺️gece daha düzene girmedi tabi
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Aralarında 15 bucuk ay var kızım doğunca oglum 15 aylikti oglumu sallat uyuturdum kızım 6. Ayına kadar emerek uyurdu o yüzden rahattm ama sonra onuda sallamaya başladım gazı diş ağrısı bitmez bilmedi şuan sadece diş huzursuzlukları devam ediyo kizimda ama oglumu 20. Ayında kendi kendine uyumaya alıştırdım şuan 2 bucuk yaşında 8 9 aydır kendi kendine uyuyo sadece kızımı sallıyorum,oğlumun 2 yaşından beri öğlen uykusu bitti naparsam uyumuyo bende zorlamiyorum tabi uyusa daha iyi,sabah kahvaltıdan sonra biraz oyun oynuyoruz sonra kızımı uyutmaya götürüyorum o uyurken yemek temizlik yapıyorum sonrasında bütün günüm onlarla geçiyo cok şükür rahat geciyo günlerimiz

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 377 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Cemrenin mamasi (8,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 109 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
0 oy
4 cevap 98 göst.

383,011 soru

11,464,947 cevap

35,064 kullanıcı

...