0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (5,240 puan) tarafından
tarafından kapalı
Simdi paylaşım yapıyorsunuz  her türlü yoruma açık olacaksınız sosyal medya gibi burada neyin kafasını yaşıyorsunuz atmayın ozaman atiyorsanızda gelecek yoruma göz yumacaksiniz kimse sizinle aynı fikirde olamaz olmak zorunda da değil bir yok kötü kalp yok kıskançlık yok haset ediyorsunuz gibi boş laflar kullanıyorsunuz hepimiz insanız kim neyi neyden kiskancak kadınız hepimizde ayni şeyler var boş yapmayı bırakın artık 
notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık içerik.

9 Cevaplar

+8 oy
(6,313 puan) tarafından
Oldu size sorulacaktı zaten milletin ne tür post paylaşacağı sizde yazmayın o zmn öyle postlara yorum puanı biraz yüksek tanınmış kişiler ne paylaşırsa paylaşsın sorun olmuyo ama hesabını yeni açmış veya daha az aktif kullanıcılar bisey paylaştığı zaman üstüne atlıyor bazı kesim insan ayırmayın yani
(6,313 puan) tarafından
Gayette aynı dilden konuşuyoruz cnm bende zamanında burda aldığım baget yüzüğü paylaşmıştım kimseden kötü yorum almamıştım evet ama alsaydım bende tepkimi koyardım dün geceden beri kaç tane post açıldı senin açtığın gibi insanları bi salın ya
(5,240 puan) tarafından
Ayni paylaşımı yaptın diye savunuyosun tmm senin puan yüksek herkes seni tanıyordur ama hanim efendi dün altini göstermek için açmış postu daha puanı bilr yok bunun için açılır mı yani şimdi gösteriş değilde ne bence onlar salsın artk
(6,313 puan) tarafından
Hayır aynı paylaşımı yaptım diye savunmuyorum burda ne paylasilirsa genel olarak bu böyle maalesef
(2,360 puan) tarafından
Fakat o kadın o altını önceden de paylaşıp fikir almıştı önceki hesabını da gördük. Sadece oradan paylaşmak için açmadı. Diyelim ki yeni hesap açtı açabilir bundan kime ne ister yorum yap işine gelmiyorsa yapma. Kadın peki sırf bir altın için neden yeniden hesap açıyor diye düşündünüz mü hiç onu oraya iten sebep ne? Demek ki insanların saçma sapan teokilerinden çekindiği için. Ben olsam umurumda olmaz da herkes aynı değil işte.
(5,240 puan) tarafından
Ben cok takip etmiyorum burayı önceden atıp atmadığını bilmiyorum herkes özgür kime ne yorum yapcaksa yapar bende gördüm yaptim gule gule kullanda dedim ama kendi fikrimide belirttip zoruna gidecek bisey yok yani
-Reklam-
+1 oy
(1,960 puan) tarafından
Kimse mutlu olduğu birşeyi paylaşırken kötü yorum beklemeZl
(5,240 puan) tarafından
Mutluluktan kastınız ne altın paylaşmak mı evini göstermek mı
tarafından
Artı verme yetkim olsaydı verirdim
(5,240 puan) tarafından
Eksik kalma artı yaz sen
(1,960 puan) tarafından
Kim neyle mutlu oluyorsa kastım o .
Defne_defoo (。♡‿♡。)
(5,240 puan) tarafından
Sosyal medyam yok ama para için soyunduklari kılıklari görüyorum burda da var acınası durum başka bisey degil mutluluk altin para pulla değil önce sağlıkla olur her türlü şaklabanlik yapıp para kazananlar saglik alamıyor o nolcak
+1 oy
tarafından

Hele kıskanıyosunuz demezler mi :D bin hayat yaşasam bır tanesınde onların yasadıgı hayatı ıstemem ya :D ınsanlar kendılerını nerde zannedıyor bılmem

(5,240 puan) tarafından
Vallahi ya kiskanilcak değil acınacak hayatları var bilmiyolar her haltı at sonra yorum gelince kiskandi He cnm he
+1 oy
(1,450 puan) tarafından
Aynen katiliyorum buraya soruyorsan verilen cevaplarada katlanacaksin ayni fikirde olursan ne âlâ yok tam tersiysen isin ucu bedduaya kadar gidiyo
0 oy
tarafından
Gene birşeyler kaçırdım ne oldu 
(5,240 puan) tarafından
Altınlarını evlerini atanlar biraz değişik yorum gelince hemen atliyolar herkes aynı fikirde mi olcak
tarafından
O postlarin kaç tanesi yalan çıktı haberin varmı kadın banyosunu bile Google'dan alıp atmıştı altın sanılan sahteleri hiç demiyorum bile ohoooo kim neyi yoksa onu öne cikarmaya çalışır takılma
(5,240 puan) tarafından
Hey allahim valla delirmiş millet sonumuz hayır ola bunların içinde
0 oy
tarafından

Canım geçen bişey sordum resmen alay konusu oldum cidden bazen yorumlar çok can sıkıyor ama bır o kadar da güzel yorum yapanlar bu hesapdan önce başka hesabım vardı şifresini unuttum giriş yapadim 4yilldir kullanıyorum burayı çok faydasını gördüm gerçekten burda çicek gibi insanlar var <3

(5,240 puan) tarafından
Ya ben normalde yorum yapmam yaparsam iyi yorumlarım ama artık şu altin ev boş şeyler atanları istemiyorum gerçekten boş seyler
tarafından
Ben öylelerine gülüp geçiyorum
Açıksa iş açıyorum onlara içlerinde nasıl bı eksiklik varsa burda esyallarinj göstererek tatmin olmaya çaliyorlar
(5,240 puan) tarafından
Iste onlara laflarım anladın beni
tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından

Kız ne oldu hemennnn Bi mutfak topladım bir de yemek yaptım :D ne kadar hızlısınız yav gene ne olduu

(5,240 puan) tarafından
:) kolay gelsin genel bi yorum yaptım dün altin atan hanim efendi yorumları beğenmedi
tarafından
Kız ne yemek yaptın banada fikir verin sidmi bnim davar kalkicak yemek yok:dd
tarafından
Nohut pilav şehriye çorbası turşuuu yaptım valla kolaya kaçtım ahahah
0 oy
tarafından

Yine ne oldu kız :D

tarafından
Torpilliyim çaktırma ☺☺vallahi kac gündür girmedim de bende anlamadım ☺
tarafından
Gözde yoksa kıskanıyor musun kız ☺☺☺ ( ironi) bazıları durmadan diyor yaa bende soyliyeyim ☺☺☺☺☺ ya da çekemeyen oluyorsun sonra hahahaha sonra da böyle kahkaha atıyorum onlara
(5,240 puan) tarafından
Sorma valla herseyi güzel yaşadım cok sukur biseyde gözüm yok ama böyle şeylerde saçma geliyor yani
tarafından
Romanların sarkılarında varya herkes kıskanıyo onları herseylerı asırı guzel shshsh ben bunlara benzetıyorum :D
(5,240 puan) tarafından
Hahahaha doğru:)
0 oy
(540 puan) tarafından
Ee şuan sen de açtın post  kime ne diyorsan sende yazmış bulundn aynı şeyi ahahhaah :))))))
(5,240 puan) tarafından
Cok komik ben herseyi paylaşıp olumsuz yorumlara kafa tutanları diyorum
(540 puan) tarafından
Sanane ki kardeşim ister tutar ister atar ne oldu yazdın da şimdi buraya ne değişti:))
(5,240 puan) tarafından
Senin gibileri görüyoruz seçiyoruz aradan o oldu hadi bakalım yol al
(540 puan) tarafından
Kimmişim ben hadi bakalım:))
(5,240 puan) tarafından
Yasmin26 :)))

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 296 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 789 göst.