0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (4,177 puan) tarafından

Günaydın dın dın dın ☺️❤️

Galerimd

image

en Bi kahvaltıdan kalan resim şöyle Bi manzarada çay içmesek mi bereber ☺️

Biz sabah yedide uyandk minik adamımla gece de 3 te uyumuştum beynim Bi milyon ☺️

Neyse onun üstünü başını değiştim kahvaltısını yedirdim şimdi tekrar sallıyorum o uyursa uyanık mı kalsam yoksa kendimi işlere mi versem bilmiyorum açıkçası hiç iş modum da olmuyor sabahları ya ☺️

Zaten eşimle plan yaptık nöbetten geldi uyanınca gezmeye ve minik adamın eksiklerini almaya gideceğiz ☺️❤️

Sizler neler yapıyosunuz nasıl başladı sabah

Mutsuz enerjisiz olanlar benden size tavsiye güne başlarken pijamaları atın güzel Bi ev eşortman takımı olur tayt kazak olur veya kot bile olur giyin saçlarınızı tarayın açık veya toplu nasıl seviyorsanız öyle yapın elinizi yüzünüzü yıkayıp şöyle yüzünüze evdeki Bi kremden sürün sonra bi rimel yanaklara küçük Bi allık dokunuşu hafif Bi ruju da elinizle dağıtın allık yoksa yanaklara da Bi tık ruj olur ☺️☺️

Güne böyle başlayınca kendinizi çok daha iyi ve mutlu hissedeceksiniz emin olun hadi güne güzel ve mutlu başlayalım hep beraber ☺️❤️

6 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Günaydın canım hastayız 
(4,177 puan) tarafından
Oo geçmiş olsun canım ya şu ara herkes hasta :(
(7,376 puan) tarafından
Evet canım salgın var saolsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dünden temizlik yemek herşey yaptım. Allahtan yapmışım sabahın köründe uyandı kızım. Şimdi uyucak insallah. Ama perişanım uyusun uyucam hemen. 
(4,177 puan) tarafından
Ayy benim de gözüm yatakta valla kuzum bende uykusuzluktan perişanım ama uyanınca da kolay kolay tekrar uykuya dalamıyorum :(
tarafından
Şuan oturduğum yerde uyuyorum. Gece o kadar çok uyanıyor ki ben gündüz mal gibi oluyorum
(4,177 puan) tarafından
İşte ben de uyuyup uyanınca öyle oluyorum bide şimdi yatmaya gitsem 1 saate yakın sürer dalmam tam içim geçiyo çocuk uyanıyor iyice sersem oluyorum sonra bende :(
0 oy
(6,327 puan) tarafından
Oğlum yeni uyandı oynuyo bende uzandım onu izliyorum geliyo renkleri sayiyo bana ☺️ kalkıp kahvaltı hazırlıycam bende şimdi 
(4,177 puan) tarafından
Oyy maşallah ne kadarlık canım oğlun ☺️ dediğimi de yap güne öyle başla ☺️❤️
(6,327 puan) tarafından
26 aylık cnm☺️ kız ben pijamalarimla mutluyum valla bak:D dışarı cikacaz zaten o zmn yapsam olur mu:)))
(4,177 puan) tarafından
Maşallah kuzum ne güzel şimdiden öğrenmiş renkleri ☺️❤️
Tamam tamam hadi nasıl mutluysan öyle yap sende ☺️
(6,327 puan) tarafından
☺️☺️❤️
0 oy
(13,852 puan) tarafından

Günaydın enerjini bana da yolla:Dbenim.oglanda iki saatte bir mama içiyor ağlıyor ay nasıl bitecek bu durum anlamadım ki

(4,177 puan) tarafından
Kız ne enerjisi yataga girmemek için kendimi zor tutuyorum çaktırma ☺️ çorbasını falan yaptım uyanınca hazır olsun diye ☺️
Benimki mamayı bıraktı elif ya 2 aya yakındır içmiyor memeyi de ben vermesem gün boyu istemez çok morelim bozuluyor bu duruma hiç memeci bir bebek olmadı zaten bakıyorum milletin bebeği yakasını falan açmaya çalısıyor benimki daha Bi kere yapmadı onu :(
(13,852 puan) tarafından
Ne kadarlıkti malesef ben de hiç çocuklarımı emziremedim diyorlar ya İki yaşına geldi nasıl biraktiracagim bağımlı ben de bu duyguyu yaşayamadım☹️
(4,177 puan) tarafından
28 inde 10 aylık olacak dolu dolu
Kuzum benimkinde hiç bir zaman memeye yapışan bebek olmadı oda bıraktı ama 4.ay atağında hepten bıraktı ben sürekli sağarak verdim baktım süt yetişmiyor öyle mamaya da başladım annem kes yeter yazık canına gece gündüz süt sağıyorsun göğsün mahvoldu bu yaşta diyodu bana üzüldüğünden ama ben kıyamadım Bi damla olsun anne sütü alsın dedim biberon biberon sütlerim çöp oluyordu bazen sonra 6 ay civarı Bi deneyeyim dedim Bi baktım tuttu dünyalar benim oldu çünkü o kadar dua etmiştim ki tekrar emzirebilmek için Allahım ne olur en az 2 yaşa kadar bana nasip et diye ama o zamandan sonra da hiç meme için ağlamadı istemedi hep ben teklif ettim şimdi de açıyorum geliyo Bi çekiyor iki çekiyor kendini hemen yere atıyor doymak için emmiyor hiç mamayı da bıraktı Bi kilo mama çöp oldu her seferinde Bi umut içer diye yapıyorum oldugu gibi dökülüyor ne olacak böyle meme mama istemeden bilmiyorum valla kuzum bende
(13,852 puan) tarafından
Zor evet benim kucugumle araları  çok yok ☺️Ocak 11 de yaşına girecek benimki de ilk oğlum kolikti üç ay emdi birden bıraktı sonra napsam almadı zaten benim sütüm hiç dolu dolu olmadı ki .ikincimde dokuz aylıkken bıraktı bı hastalandı o zaman sürekli ısırmaya başladı uykusunda veriyordum ama anliyo artık hiç emmiyor napalim sağlık olsun
0 oy
tarafından

image

gece ateşle uykudan firladim ☹️
(4,177 puan) tarafından
Ayyy diş mi Esma benimki de aşırı huzursuz ödüm kopuyor ateşten valla ya
0 oy
(4,177 puan) tarafından
Kızzzz herkes uyuyor mu nerdesiniz ☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 584 göst.