0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar istese çok güzel konuşur biliyorum ama onun yerine benle beden dili ile iletişim kuruyor oğlum ya  gerçekten bugün odada kendi kendine çok güzel baba diyor baba obaa diyor sesi de çok güzel ama gel gelinve bana beden dili ile ilesgiim kuruyor parmağını işaret ederek istedigini gösteriyor normalmidir

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Komutları aliyormu seni anlıyormu . Al ver gel git aç kapa vs . Gibi bunlar varsa normal şuan konuşmayan çok çocuk var ya hepsi pandemiden galiba benim oğlumda konuşmuyor 3 yaşına girecek Mart'ta 
(385 puan) tarafından
Benimkide 2 olacak sadece baba diyor herşeyi işaretle yaptırıyor
tarafından
TV telefon verme konuş sürekli . İstediği şeyi hemen yapma sumu istiyorsun acayimmi vs . Ama ben yapmadığım halde  halen devam ediyor . Hikaye kitabi oku yaşıtlarının yanına götür kreşe yaz . Konuşur canım inşallah
tarafından
Etkinlik kitabi al
(385 puan) tarafından
Kitabı yırtıyo TL asla vermiyom
-Reklam-
0 oy
(423 puan) tarafından
Alışmış yapma istediğini yaparsanda oğlum su mu istiyorsun oğlum kumandayı bana ver diye sürekli önünde konuş yoksa çok uğraşırsın 
0 oy
(613 puan) tarafından
Bunu alışkanlık haline getiriyo bazı çocuklar konuşma tembelliği yapıyolar ilk gösterdiğinde anlama bi kaç kez göstersin atıyorum mesela sürahiyi gösteriyo yanındaki bi kaç şeyi sor bunu mu istosun diye sonra da hmm anladım su istiyosun annecim gibi yaklaş ve belirt böyle gösterince bazen seni anlamayabiliyorum diye 
0 oy
(5,413 puan) tarafından
Benim oglumda 1 sene once oyleydi herseyi isaretle isterdi şimdi konusmayi söktü bıraktı o huylari

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 263 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde İki çocuklu anne (2,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 584 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 2,887 göst.
6 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu

382,872 soru

11,461,116 cevap

35,048 kullanıcı

...