0 oy
694 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
arkadaslar oğlumun pipisinin içi kızarık bugün farkettim daha önce yokdu sünnet olmadı daha 1 buçuk yaşında tecrübeli anneler yazarmi

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bunuuuu burdannn kaldır ☹️
-Reklam-
+1 oy
(770 puan) tarafından
Doktora götürseydin yada bi saglık ocagına sorsaydın oglunun özelini buraya çekip atmışsın
0 oy
(103 puan) tarafından
İyide pipini nasil çevirdin ben ceviremiyorum çok önemli birşey bu
tarafından
Evet deri yapışmasın diye sünnet olurken kolaylık sagliyormus ucunu hafif deliği görene kadar çekiyorum birakiyorum
(7,121 puan) tarafından
İyice aşağı indirmek gerekir sünnet için . Marasta doktor var önce kireclemeyi acıyor . İlaçla . Sonra sünnet ediyor çocuk acı falan çekmiyor çok rahat oluyor . Oğluma yaptı ucundan yapmayın en geriye götürün dedi bembeyaz kireç oluyor
(3,184 puan) tarafından
Pek anlamadım nasıl yapmalıyım
(7,346 puan) tarafından
Duru pipiyi sivazla aşağı ya doğru cnm
(4,325 puan) tarafından
Aynn nurun dedigi gbo en geriye kadar çekti dr şok oldum ben icim kiyildi birden:))beyazlasmişti orasi sikdir dr.cok yaparsan kanar idrari zor yapar dedo ayda 2 defa 3 defa yapsan yeter dedi. Benim oglanda kansizlik var diye sunnet isine gırışmedik hic .aslinda niyetim ilk 2 hafta icinde sunnet yaptirmakti.bakalim hala beklemedeyiz dr mart nisan gibi kan seviyesi duzelir dedi 10 11 aylik oluo o surecte
0 oy
(589 puan) tarafından
Oğlumun benden hesap günü şikayetçi olacağı görüntüleri paylaşmaktan, yaymaktan koru yarabbim. Neden evladınız böyle özelini paylaşırsın ki? Büyüdüğünde rızasının olmayacağı hoşuna gitmeyeceği bir görüntü olduğundan emin olabilirsin.
(589 puan) tarafından
Canım seni rencide etmek istemem ama bebeğin namahremi bu ondan dedim. Evladımız bizi ahirette hesap günü şekva edebilir, şikayetçi olabilir? Bir anne olarak bende sormak isterdim tabi evladımız için en iyisini istediğimiz için birşeyde olsun istemiyoruz. Senin yerinde olsam doktora gider içimi rahatlatırım. Benim bebeğiminde uyurken ağzından kahverengi sıvı geliyor buraya sordum ama ağız sıvısı dediler içim rahat etmedi doktora götüreceğim. Yani demek istediğim buraya sorduğunda içinin rahatlamayacağını biliyorum sende doktora git hiç kafanı acabalarla yorma ☺️
(589 puan) tarafından
Birde sünnetli olmadığı için deri altı enfeksiyon kapmış olabilir. Ya da yine sünnet olmadığı için deri altı çişe maruz kalarak pişmiş olabilir. Ben bebeğimi 14 günlükken sünnet ettirdiğim için böyle birşey yaşamadım ama sünnet olmamasından kaynaklanadabilir.
0 oy
(450 puan) tarafından
cnm bnce burda doktor degil kimse sen iyisimi hastaneye gotur agrisi sizisi varmi tahris olabilir pirimdan ama yinede ne oldugu anca doktor bilir
0 oy
(9,004 puan) tarafından
Çiş inden olmuş olabilir kızarıklık... ama yara gibi ise dr. A götür geçmiş olsn
0 oy
(229 puan) tarafından
Canım doktora götür benim oglanda da vardı ben çok anlamıyordum sonra devamlı açıyor demeye başladı bende yok acimiyo pişik oldu zannetti sanıyordum bir gün banyoya soktum bir baktım şişlik ama öyle böyle değil sonra hemen instagramdan bir sünnet doktoru var ona yazdım yarin sabah gelin dedi bir gittik sünnet pipisi darmis pat sünnete aldı çocuğu neye uğradığımızı şaşırdık ama çok sükür oldu bitti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 592 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 347 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 2oglanannesiii (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,601 göst.
25 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 958 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde 123melek (190 puan) tarafından soruldu

381,725 soru

11,428,015 cevap

34,988 kullanıcı

...