0 oy
140 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (356 puan) tarafından
Kızlar çikolata kisti var rahim filmi çekilicem yapışıklık var mı bakçaklar ama yapışıklık var o an açarlar mı birde ilişki yasak mı filmden sonra hamile kalan var mı

5 Cevaplar

0 oy
(3,205 puan) tarafından
Post yukari ciksin 
(356 puan) tarafından
Sağol canım çıksada böyle şeylere fazla kimse cevap vermiyo maalesef
-Reklam-
0 oy
(692 puan) tarafından
Gunes1997 ye yaz canim 
(356 puan) tarafından
O biliyo mu canım yazayım
(3,255 puan) tarafından
Yazcam yarın
0 oy
(3,095 puan) tarafından
2 kere çektirdim hemen kalmadım malesef 12 sene sonra oldu bebeğim 
(356 puan) tarafından
Nasipten ötesi yok canım
0 oy
(695 puan) tarafından
Çektirdim canım anestezi almadan zaten 5 dakikalık bir işlem acı eşiğine bağlı ben pek fazla ağrı hissetmedim ha ağrı olmuyor degil tabi ama abartilan kadar değil tıkanıklık varsa açılır diye biliyorum yanlış bilgi vermem istemem rahim filminden sonra 1 kere adet oldum sonra hamile kaldım rahim filminden sonra ne yapmam gerek diye sormuştum normal hayatına devam edebilirsin demişlerdi yani akıntı kanama falan olmazsa bir kaç gün bekleyip ilişki olabilir sanırım yinede doktoruna sorman daha iyi olur
(356 puan) tarafından
Beni uyutçaklarmış canım acı eşiğim çok düşük zaten ben korunmasam sorun olur mu acaba
(695 puan) tarafından
Korunma zaten yani bende korunmamistim ama istersen bir kaç gün rahmin dinlensin sonuçta işlem görüyor ya
(695 puan) tarafından
Rabbim kucağını boş bırakmasın hayırlı sağlıklı ewlat versin inşallah
(356 puan) tarafından
Amin canım çok sağol
0 oy
(2,290 puan) tarafından
Ben iki  kere çekindim  ikiside  anestesiz  tıkanıklık  bazı  kisilerde  hem  açılıyo bazı  kisilerde  açılmıyo rahmi  filmine  girmeden   ilk 3 gün  ilişki  yok demişti  doktorum  bana rahmi  filminden  sonrada  rahim  toplansin  diye  3 gün ilişki  yasak  demişti  doktorum  
(356 puan) tarafından
Açılmayınca noluyo peki canım ameliyat mı
(3,255 puan) tarafından
Azerbaycanda tüp yıkama dediğimiz bir operasyon daha var. 10 gün ard arda bu işlem farklı ilacla yapılıyor. Bu zaman içinde belki de 3-4 cü de  tüpler açılıyor. En fazla 10 gün yapıyorlar.
Bazı doktorlar var , ilacla fitille de duruma bağlı aça biliyor.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 201 göst.
5 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde Kyubrasj (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kyubrasj (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
12 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nrsnr (283 puan) tarafından soruldu

383,023 soru

11,465,273 cevap

35,064 kullanıcı

...