0 oy
633 göst.
Aile kategorisinde (1,026 puan) tarafından
Bilginiz var mı kızlar düşünüyorum bu aralar 

9 Cevaplar

+1 oy
(172 puan) tarafından

Bence bu sorunun cevabını burdan değil Google amcadan öğrenin böyle özel şeyleri neden burdan soruyorsunuz burdakilerin hepsinin kadın olmadığını biliyorsunuzdur yani offfff:blink:

tarafından
Of ne alaka ne boş kafalısın sen ya madem burda. Herkes kadının değil kendi fotoğrafını neden koyuyorsun bu ne Yaman çelişki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilmiyorum canım postun çıksın 
0 oy
tarafından
Devlette yapılmıyor mu canim 
0 oy
(59 puan) tarafından
Ben olali 5 ay oldu mersjnde tarsusda 4800 e oldum 5 bindi 200 TL indirim yaptı çok ama çok memnunum kiz gibi yaptı 
tarafından
Yanlış anlamayin sağlık sorunlarinizmi vardı esinizmi istedi
tarafından
Gamze kiz gibi yaptı demiş duymuyonmu bacım sjsj
(1,026 puan) tarafından
İçime su serptin valla kuuzm hangi şehirdesin ya iyielsme süreci nasil?çok çabuk kilo alıp veriyorum ben surwjli çıkmaz döngü yani 65kiloyum şuan ama bı anda 10kilo alıp vermek yani sezeryanla dogurudm ama genişlik var benim için sorun iyi bı dr önerisi istiyorum
(892 puan) tarafından
Canm hangi doktora yaptın bende mersindeyim .
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Arkadaşım yaptırmıştı İstanbul da yaşıyor ama Ankara da yaptırmış orda fiyat uygun demişti çok memnun kalmıştı ama uzun zamandır görüşmüyoruz canim.

Post çıksın 
(1,026 puan) tarafından
Çok merak ettim ya bende İstanbul'da yim canm ya
(74 puan) tarafından
ankarada nerde yaptırdı canim
0 oy
(215 puan) tarafından
Neden olmak istiyorsunuz özel değilse.
(1,026 puan) tarafından
Genişlik hissi var canm ya ondan kaynaklı hemede estetik görünsün istiyorum
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Kaç normal dogum yaptın ve yasın kaç acaba :)

(1,026 puan) tarafından
Kız normal yapmadım ama çok kilo alıp veriyorum dengesiz vucud 10kilo alıp veriyorum meslwa 5_6ayda ondan kayankli diye düşündüm bende rahatsız oluyorum
(11,217 puan) tarafından
Bılemedım kı kılo alıo cermek etkılıomu ?
(1,026 puan) tarafından
Bende akliam başka mantıklı sbeep geldmdi kiz
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Devlette beleşe oldum ama rahim sarkmasi da vardı hem daraltma hem de rahim askısı yapildi
(3,399 puan) tarafından
İnş canım çok saol muhakkak görnmk lazım
(1,026 puan) tarafından
Hangi bölüme randevu aldım canm bilgi verir misin ki bende istiyorum
(3,491 puan) tarafından
Kadın doğum a kuzm
(74 puan) tarafından
kizlar sizdede vaginanin icine bakinca icinde kocaman kocaman top seklinde pütürlü parcalar varmi. delik hic gözükmüyor benim o parcalardan ne olabilir
(1,026 puan) tarafından
Pütürlü parçacık bende var canm ama kocamanda değil delik görünür illami kız bende sebebini bilmiyorum genişlikte var açıkçası,
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ya benimde ikinci doğumdan sonra içerdeki et parçaları gözüküyor dışarda duruyo sanırım bu biraz cinsel yaşamımi da etkiliyor araştırdım alinabilirmis çok rahatsiz oluyorum 
(1,026 puan) tarafından
Bendede görünüyor valla ya anlamıyorum tam sorun ne genişlik var eminim de Dr özelde olsa ilgielnmiyor ameliyat istiyorum iyi bı dr da
(4,859 puan) tarafından
Ben yazın tüpleri bağlatma ameliyatı oldum o zaman bu kadar rahatsız edici dehildi zaman geçtikçe iyice belirginleşti devlet Hastanesi'nde olmuştum ameliyatida bileydim bu kadar çok çıkacağını o zaman derdim doktora aynı anda iki ameliyatı yapardı en azından doktorum da çok iyi bı bayan hem kibar hem samimi isindede oldukça başarılı sigortamiz yok olsa iki dakka durmam tekrar giderim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 278 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 766 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Buse255 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 540 göst.
26 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde arifelif (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,400 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,704 soru

11,426,677 cevap

34,987 kullanıcı

...