0 oy
442 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (8,105 puan) tarafından
2 saat sonra yolla cikacaz hasteneye gidecem başka bir ille egg çektirmeye uyku tutmuyor çok stresliyim dua edin ne olur oğlumun sonuçları temiz çıksın kimin duası kabul olur bilinmez 3 aydır bekliyorum sıra gelsin ekimden beri 

13 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Güzel düşün güzel olsun inşallah canım. Rabbim evladına şifa versin sağlıklı güzel hayırlı haberler alman dileğiyle 
(8,105 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkürler cnm
-Reklam-
0 oy
(13,853 puan) tarafından
Güzel haberlerle gel canım insallah
(8,105 puan) tarafından
Konuşması var 2 li kisa kısa cümleler Ekim 2019 doğumlu
(13,853 puan) tarafından
Aynilar benimkiyle Ekim 21 nasıl sonuçlar cnm
(8,105 puan) tarafından
Post açtım gene ona baksana cnm
(8,105 puan) tarafından
Bu arada oğlun benim doğum günümde doğmuş benimde 21 ekim oğlumun 17 ekim isterdim oğlum doğum gününde doğsun ama ztn 41 haftalık doğdu daha fazla kalamazdı icerde
(13,853 puan) tarafından
Benimki 35+5 bir ay erken geldi ben de 8 Ekim☺️bakayım cnm postuna
0 oy
tarafından
İnsaAllah hayırlı sonuçlar alırsın canım gönlünü ferah tut. Rabbim yardımcın olsun. 
(8,105 puan) tarafından
Kız yaşlandım ben senden baya büyüğüm Ekim 1994 galiba 28 bitti bilmiyorum yada 29
(8,105 puan) tarafından
İşte ben hep sustum hep eşimden sakladim fitne çıkmasın diye Rabbim biliyo görüyor ama hep ben kötü oldum yaranamadım olmadı Rabbim ahımı bırakmasın kimsede kimseye hakkımı helal etmiyorum
tarafından
Ay evet sormuştum öncesinde de yaşını kusura bakma unutmuşum. Boşver Rabbim havale et en güzeli illaki Rabbim görüyor herşeyi. Yasin okudum oğlun için insaAllah hayırlı sonuçlar alırsın tekrardan canım
(8,105 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm çok teşekkürler
tarafından
Rica ederim canım senden de Allah razı olsun
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Rabbim yardıncınız olsun 
(8,105 puan) tarafından
0 oy
(56 puan) tarafından

Rabbim oğluna şifa versin amin.

hayırlı haberler ile dönersin evine inşaAllah.

O hissi çok iyi bilirim:(

(8,105 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkürler cnm saol
Birde yan boşuna gidersem korkusu var ya oğlum ağlardmsa izin vermezse ya uyku ilacı vermezlerse diye düşünmekten yoruldum
(56 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum.
Ama ilaçsız emar çekmezler baş için çocuğun hareket etmemesi için verirler ilacı korkma.
Güçlü Durmazsan çocuğun stres altında kalır oda üzülür kendine dikkat et oğlun için
(8,105 puan) tarafından
TM teşekkürler cnm
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Güzel haberlerle dönün inşallah
(8,105 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Allah'ım yardımcınız olsun her şey imtihan sabredip şükür etmeye başladı mı Allah sınavını veriyorsun önemli olan tevekkül etmek 
(8,105 puan) tarafından
Hep diyorum Rabbim baska dert vermesin Rabbim dermansız dert vermesin diye ama evlat ya insanın elinde değil stres üzüntü
tarafından
Tabi canının en tatlı yeri evlat derler Allah'ım şu kalbindeki sevginin hürmetine merhamet etsin yüzüne baksın inşallah
(8,105 puan) tarafından
Amin inşallah saol cnm teşekkürler
0 oy
(282 puan) tarafından
İnşallah sonuçlar temiz çıkar amin bende aynı yolda gectim sadece bizde egg vardı biz ilaç almıştık onlar ölçüsünü ayarlayıp vermişti ama uykusu hepten kaçınca egg cekilememistik ondan sonra ilaçsız çekildik 1 hafta sonra sonuçlar çıktı temizdi 
(8,105 puan) tarafından
Maşallah ne güzel canım  gözünüz aydın inşallah bizimde temiz çıkar
(282 puan) tarafından
Amin inşallah senin oğlun konusmuyo diye giricekti degilmi postundan öyle hatırlıyorum kelimesi felan varmı
(8,105 puan) tarafından
Cnm yanlış anlama ama o kdr yazdım mi artık beynim almiyo istersen geçmiş postlarima bak çok postum var
(282 puan) tarafından
Okudum canım postlarini geçmiş olsun
(8,105 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkürler
0 oy
(7,473 puan) tarafından
Alah yardım etsin bacım bizde çok uğraştık bi türlü cektiremedik eeg sizin bulundugunuz yerde yok mu 
(8,105 puan) tarafından
3 yıl 4 Aylik
(7,473 puan) tarafından
Bacım bence sen uyuma çocuğu da uyandır eegye gelenler hep gece 3 ye uyandırdım 4 ye uysndirdim diyodu ilaç verecekler uyku ilacı onu içecek biraz daha derin uyuuacsk ama ona ramen uyanan çocuklar var benim oğlum 4 5 aylıkken 3 kez gittik o kadar küçük olduğu halde 3unde de uyandı birinde hatta hiç unutmuyorum sabah 7den öğlen 1 bucuga kadar uyutamadim en son bayıldı kucağımda sarstim uyansın diye uyanmadı 10 dk öğle arasindalardi erken açıp baglamadilar kucağımda 10 dk uyudu içeri girdim kabloları bağlarken uyandı yalvardım da çıkardılar odadan cekmediler sallasam uyur dedim izin vermediler emzirirsen uyur dedim izin vermediler özel hastaneleri araştırdım gunduz uyumuyo gece uyur o zaman çeksinler dedim yok o da olmadı seni çocukda büyük uyandır onu bacım
(8,105 puan) tarafından
Ay tmm cnm teşekkürler
(7,473 puan) tarafından
Rica ederim canım benim o kadar yolu boşuna gidip gelmeyin rabbim yardimciniz olsun inşallah
(8,105 puan) tarafından
Amin inşallah saolun Allah razı olsun
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Sonuçları iyi çıkacaktır annesi senin stresin yavruya da yansır iyibdusun iyi alsın. Duam seninle. Sende kızıma dua et domuz gribinden hastanede yatıyorz. Ateşler içinde. Eeg lerden bizde geçtik duracak mı stresi vardi uyuyacak mi uyanavakmi die seni çok iyi anlıyorum 
(8,105 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkürler cnm Rabbim sizede şifa versin inşallah size bağışlasın yavrunuzu
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Noldu canim vardinizmi merak ettim 
0 oy
(91 puan) tarafından
İnşallah rabbimin izniyle oglunuzun sonuçları tertemiz cikar rabbimm hiçbir anne babayı evlatla imtihan etmesin inşallah tüm hastalara.safii ismiyle şifa versin inşallah 
(8,105 puan) tarafından
Çok teşekkürler cnm temiz çıktı allah razı olsun dua eden herkesteb
(91 puan) tarafından
Çok sevindim gözünüz aydın rabbim bir daha bu korkuyu yaşatmasın inşallah
(8,105 puan) tarafından
Çok teşekkürler cnm çok saol
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Canim ne oldu sonuç merak ettim 
(8,105 puan) tarafından
Çok teşekkürler cnm Allah razı olsun temiz çıktı çok şükür elhamdülillah

İlgili sorular