0 oy
888 göst.
Aile kategorisinde (720 puan) tarafından

Of kızlar bilen bilir bu bir aydır görümcem ile kocası bu arada kocası erkek kardeşim oluyor hala bizde gitmediler evim sobalı hepimiz aynı odada yatıyoruz ne huzurm kaldı ne de özelim görümcem öğlenden sonra uyanıp kahavalti yapıp elini bir şeye sürmeden annesi gile gideck teki gece12 ye kadar annesinin evide bir alt katimda

18 Cevaplar

0 oy
(6,256 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bu insanlar bu kadar uzun süre nasıl başkasının evinde misafir kalabiliyo anlamiyorum.hiç rahatsız da mı olmazlar acaba bide aynı odanın içinde eyvah eyvah 
(720 puan) tarafından
Ya sözde bu gelin ayrı eve çıkmak istiyor ve bir aydır ev bulamiyormuş annem gile iftira attıp  babasini aradı geldi babası gile ama babası gilde yatmiyor
(6,256 puan) tarafından
Çok yanlış.Sen ne yapabilirsin bilemiyorum ama görümcen de anlayış sıfır anladığım kadarıyla
-Reklam-
+1 oy
(5,748 puan) tarafından
yanlış anlama da sürekli aynı şeyleri buraya yazıp duruyor sun ne faydası oluyor sana buraya yazacağına yüzlerine söyle 
tarafından
Hiç yoktan bizde sinirlenirz
(5,748 puan) tarafından
Yani gereksiz şeyler ya
+1 oy
(99 puan) tarafından
Ne kadar tuhafsiniz erkek kardeşim kalıyor diyeceğine görümcem diyorsun. Gorumce kocanın kardeşi öteki de kardeşin. Yani nolmus. ? Allah kimseye sen gibi kardeş vermesin
(13,338 puan) tarafından
Kardesin ve kardeşinin eşi sen ve eşin aynı odada uyursunuz yani normal mi bu. Görümcem demesi tuhaf ama yaşadıkları durumda hiç normal değil
(9,626 puan) tarafından
Burda görümcesini sucluyo ama suçlu olan varsa oda erkek kardesi,onun sesinin çıkması lazım biselere itiraz etmesi lazım,demekki oda tıkış tıkış aynı odada yaşamaktan memnun
(13,338 puan) tarafından
Ben asıl kocaya şaştım tamam bacım olur cümbür cemaat tıkış tepiş yatarız mı diyor yani kardeşi ve damatla konuşur ev bulmalarını ister ya da çıkar annesigile bir odanızı acin kizinla damadın sizde kalsın der susup oturup böyle yaşamaz yani
(5,748 puan) tarafından
yaşadığı durum normal değil ama kendisi de normal değil o kız ailesine ifirra atıyor huzur kaçırıyor üstelik kendi düzenini bozuyor oda ona karşı kedi gibi evine alıyor odasına alıyor gelip burda aslan kesiliyor iki yüzlülük bu
(13,338 puan) tarafından
Kesinlikle değil bu ailede bir tane aklı başında insan yok galiba
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Niye sizde kalıyorlar? Annesinde kaldım ne kadar ayıp tövbe tövbe 
(720 puan) tarafından
Annesin evide sobalı rahatsız etmek istemezler
tarafından
Ama seninde evin sobalı deilmi ne fark eder annesinin özeline s.caxagina size pmusalat olmus
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Gorucenin kocasıyla mi hep beraber kalıyorsunuz soğuk odada yatmayı tercih ederim niye kaliyolar bide
(720 puan) tarafından
Gorumcenin kocası aynı zamanda kardeşim oluyor
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Yuhhh sen enişte ile aynı odada yatamazsın bu nasıl saçmalık neden evlerine gitmiyolar 
(17,886 puan) tarafından
Baştan desene kız şunu :D
(720 puan) tarafından
Kız artık sinirden akıl kalmaiş
(17,886 puan) tarafından
Çok yanlış ya bence gitsinler
(720 puan) tarafından
Sözde gelin  ayrı eve çıkmak istiyor o yüzden küsüp eve gitmiyorlar kiralık bir  ev bulana kadar
(17,886 puan) tarafından
Olan sana olmuş
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Ayni odada yatmak nedir ya şaka mi ?
(720 puan) tarafından
Yeminle böyle
0 oy
(109 puan) tarafından
Kız haram aynı odada yatamazsiniz 
(720 puan) tarafından
Of kafa kalmadı ki gorumcenin kocası kardeşim oluyor
0 oy
(15,306 puan) tarafından
Gorumcen sana garezine sizde kalıyor bence. Siz bana cektirdiniz ben de sizin kızınıza cektircem diye . Bana öyle.geldi. bu nasıl rahatlık.
(720 puan) tarafından
Yeminle bende öyle duşunuyorum
0 oy
(48,742 puan) tarafından
onlar hic seyde yapmiyo heralde her gece sizdeler
tarafından
Allah iyiliğini versin kız ikbal:-) post sahibi aslı mısın diye sordum geçen cevap vermedin neden saklıyorsun bariz belli açtığın postlardan aslı olduğun
(48,742 puan) tarafından
asli kim kiz☺️
tarafından
Eskiden de burdaydı en son eşi askerdeydi sorunları vardı bir ara da kardeşimle görümcem evlenecek demişti o da akraba evliliği yapmış
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Madem öyle orda kalsın o zaman canm
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Ay Eskiden bırı vardıı o sensin kesınnn adını bılemedım sımdıı  bı cok olaylar yaşıyordun esın askerdeydıı kardesınle gorumcen evlenecektıı bastan belliydi böyle olacagııı zaten....
tarafından
Aslı kız bende geçen sordum sen misin diye cevap vermedi bariz belli postlarindan o olduğu demi
(15,828 puan) tarafından
Ayyy evett bak deyınce hatırladım adını neden saklar bılmem kız Hulyossssss barı aynı postlari acmaa
tarafından
Vallahi bende anlam veremedim bacım
(15,828 puan) tarafından
Vardır bı bıldıgı ne diyeyim
Allah yardımcıları olsun bıde berdel yapmışlar vah kı vahh
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Önceki postunu hatırlıyorum senin yerinde olsam dakika yanimda barindirmazdim direk annesine postalardim hem ailme iftira aticak hemde benim evimi otel gibi kullanicak nasil sabrediyosun anlamıyorum
0 oy
(915 puan) tarafından
Kız gorumcenin kocası kardeşinmis zaten şöyle kardeşine ne cekiniyon kardeşinden    annene iftira atmış bide neden evine alıyosun ben anladım bı garip 
0 oy
(13,338 puan) tarafından
Yani senin kocanda sorun bence. Diğerlerinin hepsi anormal ama senin kocanın olur biz dördümüz aynı odada yatarız demesi bu saçma durumu kabul etmesi aşırı sorunlu bir evliliğin habercisi 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Çek kardeşini bir tarafa rahatsız olduğunu söyle evimiz müsait değil ablacım aşağıda kalın enistende rahatsız oluyo aramız bozuluyor de alsın karısını gitsin
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Allah akıl fikir versin 

0 oy
(119,519 puan) tarafından
ne zamandir ve ne sebeble sendeker

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 134 göst.
20 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
0 oy
6 cevap 311 göst.
18 Eylül 2023 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.
17 Mayıs 2023 Aile kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,124 puan) tarafından soruldu

381,355 soru

11,416,988 cevap

34,968 kullanıcı

...