0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Hastaneye gttm adet tarihini yanlışo hatrlyrsn dediler hayır ddm ama adet tarihinde ilişki yok haziranın onunda ilişki tarihi var o zaman dediler 10 Haziran dan hesaplycgz hesapladilar 39 haftasin ddidler nst iyi çıktı kalp atışı hareketi dediler git hergun saat onda gel napayım blmyrm napcm blmyrm beklesem mi beklemesem mi basina bsy gelir mi günü dolmamks daha başına aynısı gelen oldu mu 

3 Cevaplar

+1 oy
(1,279 puan) tarafından
Son adet tarihi başlangıcı baz alınır. Bebek gelişimi 39.haftayla uyumludur belki bilemem de bize ne zaman birlikte olduğumuz hiç sorulmadı.

Her gün gitmen bence daha iyi olur senin açından, gözetim iyidir.
(337 puan) tarafından
Bilmyrm bende ilk kez dydm böyle bsyi
-Reklam-
0 oy
(10,441 puan) tarafından
Ablası burada post açmak bir şey değiştirmez. İlişki tarihi baz alınmaz normalde son adet alınır. Yani hafta ordan hesaplanır. Çocuk iyi ise sorun yok demektir panik yapma madem bekle. 
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Canım dünde söylemiştim sana gebelik hesaplamasini ilişki tarihi değil son adet tarihi baz alınır sen iliski yaşadığın aynı değil adet tarihini baz alcaksin ayrıca doktorlar ilişki hesaplamasi yapmaz nerden çıkarmışlar bunu
(337 puan) tarafından
Bugün tuttu öyle hesapladi napyrlar blmyrm eşimi beklyrm eşim bursa geldgnde oz hastaneye gdcm hareketleri iyi durumu iyi dediler çıktım geldim yine off

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 517 göst.
31 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Büşrat (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 220 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ozlem52 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.