0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (437 puan) tarafından
Bebeğin eşyalarını kendi dolabınıza koymak zorunda kalanlar nasıl düzen sağlıyorsunuz ben başa çıkamıyorum sürekli dağılıyor:))

6 Cevaplar

+1 oy
(13,834 puan) tarafından
Ben evi saldım zaten evim rutubetli çocukların dolabına geldi kendi dolabima koydum ev kalk gidelim diyor her yer her yerde bende bu evle artık başa çıkamıyorum Rabbim hayirlisini versin 
(13,834 puan) tarafından
Ya sevdos öyle işte
(119,506 puan) tarafından
sehre karar verdinmi nereye gitceniz
(13,834 puan) tarafından
Yok kız ha diyince olsa bir de istediğin yere gidebilen keşke☺️yedi tane tercih yapacaksın işte bakalm hayirlisi
(119,506 puan) tarafından
sen siirti yaz genede kadere yakin ol o bebelere bakar bak ☺️❤️
(13,834 puan) tarafından
Bakalım hayırlısı insallah
-Reklam-
0 oy
(244 puan) tarafından
Dolap üç kapalı herkese bölüm verdim o şekilde idare ediyoruz biraz büyüsun oda yapacağız inşallah kıyafetler hep sıkış sıkış oldu 
(437 puan) tarafından
Benimde hep sıkısık allahtan eşimin çok fazla kıyafeti yok benimde doğumdan sonra olmayanları direkt ayırdım bayagı azaldı boşaldı hatta :D nevresimlerimde var bi bölümde o yüzden çok sıkışuk
(244 puan) tarafından
Benim eşimin kıyafeti çok benimde öyle oglanda ilk yorun olunca daha 8 aylık ama 5 yaşına kadar giyeceği kıyafet var evde yeni taşıdık dolap berbat durumda Vala
(437 puan) tarafından
Büyük olan kıyafetleti başka yere kıyamaz misin hepsi bir arads mı duruyor
(244 puan) tarafından
Yerim yok ki hepsi takım halinde bende askıya astım koydum dolaba yaş yaş dizdim o şekilde karismiyor giydiği kıyafetleri zaten cekmecelerde
(437 puan) tarafından
Ben yasibüyük olanları poşetleyip cekyatın altına koydum küçülenlerde baska posette çekyatın altında hepsi bir arada karısıyo
0 oy
(666 puan) tarafından

Ben daha elimize geçmedi kiraladık kendi evimize geçelim aliriz dedik masraflardan sona biraktik gundelikler ünitenin cekmecesinde hemen elim altında ustu kirlendikc3 değişiyorum gezmelikler dolabımda ama yazlik kışlık kaldirmasam ne kızımın esyalarin sigdirabilirdim nede kendimizi eşimin giyimine düşkün onunkiler kendi dolabına sığmıyor ona ayrı bölüm yapmışım ama Bi giyinme odası bize sart Bi çocuğum daha olsa zor sigariz

image

image

(437 puan) tarafından
Seninkide aynı benimki gibi. Ben çok bunalıyorum aradığım bişeyi bulmak için.
0 oy
(6,021 puan) tarafından

Dolabım yok  :'(:D

(437 puan) tarafından
Nasıl yani esyaların nerde :)
(6,021 puan) tarafından
Kız biz üç ev degiştirdik zaten sağlam birşey değildi artık üçüncüyü montajını yapamadık sallanıyordu mecbur attık yenisini alıcaz inşallah şimdi çekyatın altında duruyolar sığmayanlar da kolilerin içinde duruyor :)
0 oy
(7,783 puan) tarafından
Bence katlama stili ve dolap yerleştirme tarzı çok etkili oluyor. Ben kızım ve eşim aynı dolabı kullanıyoruz. Daha da çok yer var düşün 
(437 puan) tarafından
Yani evet ama benim o kadar zamanım olmuyo düzenlemek için
(7,783 puan) tarafından
Yani bir düzen yaptıktan sonra sürekli zaten öyle yapınca hiç vakit almıyor ki. Asıl dağınık olunca aşırı oyalanıyor insan
0 oy
(409 puan) tarafından
Cok zor oluyor ama mecburen bir müddet duracak bizimle aynı yerde düzenleyiciler  ile idare ediyoruz 

Tek bir bölümünü kızıma ayırdım cekmeleride  dahil ama yetmiyor ilerde nasip  olursa oda almayı düşünüyoruz  
(437 puan) tarafından
İnşallah alırsınız bizimde düzenli olsa bile 2 3 gün sonra bi bakıyorum yine karısmıs her seferinde bu sefer güzel dikkat etcem diye sartlıyorum kendimi ama olmuyor

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 715 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 553 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aysekkkk (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 409 göst.
11 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Bizimkz12 (2,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 104 göst.
2 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu

381,309 soru

11,414,894 cevap

34,964 kullanıcı

...