+1 oy
458 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (5,108 puan) tarafından

Eşim evde değil bende oğlum duruyorken yarım kalan resmimi tamamlayım ve bir yandan kahve keyfi yapayım dedim.. Resim bitmiş gibi dursa da tuval büyük olduğu için daha eklenecek çok ayrıntı var

Siz nasılsınız kızlar ♥️ Gününüz nasıl geçiyor? Ramazana da az kaldı ben plan yapmayı düşünüyorum günlük yapılacaklar listesi aranızda liste yapan varsa benimle paylaşırsa sevinirim ☺️ Her namaz vakti 4 sayfa Kur'an okunursa 1 hatim oluyormuş diye duydum

image

13 Cevaplar

+3 oy
(15,766 puan) tarafından

Gökyüzü asıl rengini yapsaydın masmavi çok az bulutlu daha güzel olurdu sanki diye bir eleştiri yapayım :)

Afiyet olsun 

(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim önerin için ☺️ Soyut bir resim aslında bu sebepten rengi böyle ama dediğin gibi mavi de güzel olabilirdi
(15,766 puan) tarafından
Güzel olmuş ☺️
(7,869 puan) tarafından
Ayni yorumu yapmisiz:)
Bencede katiliyore ama cok guzel olmus genede:)
-Reklam-
+1 oy
(1,356 puan) tarafından
Eline emeğine sağlık canım tablon güzel olmuş 

Afiyet olsun:) 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım beraber olsun :)
(1,356 puan) tarafından
Sağolasın canım içmiş kadar oldum ❤️
+1 oy
tarafından
Çok güzel olmuş eline saglik
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum
+1 oy
(1,054 puan) tarafından
Çok güzel olmş ellerine sağlık

Afiyet olsun ♥️
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
+1 oy
(13,841 puan) tarafından
Emeğine sağlık harika 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ☺️
+1 oy
(7,869 puan) tarafından
Hava nie mor renk
(5,108 puan) tarafından
İllüstrasyon çizimi olduğu için
+1 oy
(1,753 puan) tarafından

Afiyet olsun canım ☺️ ya resim yeteneği olanlara hayranım maşallah.. şey kişi resmi de yapabiliyor musun yani mesela beni çizebilir misin ? Saçma şekilde sordum ama ne diyeceğimi bilemedim:D

(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ☺️ Haha :D Emin ol en sık aldığım soru bu :dd çizebiliyorum canım ama suret çizmek caiz olmadığı için sadece manzara veya soyut resimler yapıyorum
(1,753 puan) tarafından
Doğrudur bak o kısmı unutmuştum bir ara eşimle istiyordum bizim olsun diye ama dediğin gibi caiz değil. Ben sırf o sebepten eve öyle tablo ve biblo vs de almıyorum.
Rica ederim canım başarılar diliyorum ☺️❤️
(5,108 puan) tarafından
Evet canım ama Allahu alem dijital çizimde sıkıntı yok ben dijital olarak çiziyorum profilimdeki gibi karikatür tarzda. Ama ona da ara verdim eskiden sipariş alırdım şimdi hiç vaktim olmuyor zaten bu resmi de 2 haftadır gidip gelip çiziyorum oğlum izin verdikçe :D sıpa emeklemeye başladı 2 haftadır asla yerinde durmuyor
Çok teşekkür ederim kuzum ♥️
(1,753 puan) tarafından
Maşallah ona o zaman emeklemeye başladı mı maraton başlıyor :) ya olsun arada bile yapsan hem stres atarsın hem hobin var çok güzel bir şey hobi olarak yapsan bile sana çok faydası olur.
+1 oy
tarafından
Tablon çok güzel olmuş profilindeki fotoğrafda mı sana ait 
(3,590 puan) tarafından
Ayy benim 13 yasinda yigenim var ablamin kizi senin sayfandaki resimleri cok seviyo hep oradan alip wp profil yapiyo annesine :) bana da gostermisti bak teyze bu sayfa cok guzel diye ellerine saglik cok guzel bi yetenek ♥️♥️
(3,590 puan) tarafından
Bu arada alinan fotolar icin hakkini helal et etiket kismini kesmiyo zaten ;)
(5,108 puan) tarafından
Yaa öyle mi ♥️ Selamımı söylersin o vakit
Teşekkür ederim canım resmin üzerindeki imzam silinip paylaşılmadığı sürece  sıkıntı yok benim için zaten bu sayfada da çok görüyorum çizimlerimi ☺️
Helal olsun ♥️
(3,590 puan) tarafından
Aleykum selam canim ♥️ tabi ki anlamaz zaten oyle kesmeyi falan,tesekkur ederiz.
tarafından
Şey sipariş alıyor musun ve ne karara yapıyorsun acaba
+1 oy
tarafından
Afiyet olsun canım.

Resim muhteşem maşallah. Böyle yeteneklere bayılırım ❣️.

Pazar aktivitesi temizlik çamaşır bende bunlar mevcut ha bir de kızı uyutuyorum şuan ☺️.

Sorunun cevabını şöyle vereyim hatim Kur'an'ı baştan sona okumayla olur.

Ama bazı şeyler bir hatim sevabı verebilir dediğin de ancak öyledir.

Yani hatim olmaz ama sevabını alırsın ☺️❤️
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ☺️♥️ Havalar soğuk bu aralar genel olarak herkes evde vakit geçiriyor anladığım kadarıyla  sana da kolay gelsin :)

Evet aslında benim bahsettiğim de buydu Ramazan 1 ay sürüyor ve bu 1 aylık süreçten tamamını okumak için günde 20 sayfa Kur'an okumak yeterli oluyor.
tarafından
Rica ederim canım
Sağol ❣️.
Rabbim kabul etsin ibadetlerimizi bire bin Sevap versin inşallah ❤️
0 oy
(580 puan) tarafından

Emeğinize sağlık çok güzel görünüyor hem kahve hem tablonuz
 Burda yağmur yağıyor sizin tablosunda çiçekler açmış ilkbahar-yaz günü ne güzel 

İçimiz açılsın biraz :)

(5,108 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ☺️ Evet böyle iç açıcı resimler yapmayı seviyorum havalar da ısınıyor yavaştan
0 oy
(1,781 puan) tarafından
Çok güzel ya nerde eğitim aldın nasıl yapıyorsun güzel sanatlar mı okudun? 

Âfiyet olsun ❤
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım eğitim almadım çok küçük yaştan itibaren çizimle iç içeyim  ☺️ 3-4 yaşlarından beri
(1,781 puan) tarafından
Maşallah ne güzel
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Fincanın çok guzeelmis
(5,108 puan) tarafından
Tesekkur ederim daha güzelleri senin olsun ♥️
0 oy
(6,260 puan) tarafından
Afiyet olsun tablon çok güzel eline emeğine sağlık ❤️❤️ ramazan planlaması benim için sadece Kur'an ve tefsir üzerine yapicam inşallah birde ilmihal kitapları okursam okuyabilirim ama yoğunluk tefsir üzerinde calisicam 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️ Ben sadece Kuran okuyayim diyordum ama maalesef tecvidli bilmiyorum hamilelikte başlamıştım öğrenmeye yarım kaldı olmazsa bir yandan onu tamamlayim öğrenildiğim kadar diyorum
(6,260 puan) tarafından
Evet cnm hazır başlamışken tamamla bence de hayırlı ramazanlar şimdiden ☺️❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 234 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 230 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,181 puan) tarafından soruldu
+2 oy
37 cevap 749 göst.
0 oy