0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
İki gün oldu sütten keseli çok şükür gündüz pek aklına gelmiyo dikkatini dağıtacak illa bişeyler buluyorum istemiyor ama gece sıkıntı dün gece çok ağladı kalkıyor boşlukta ( içim gitti ikinci uyanşnda uyku arasında verdim ama uyandğnda istemedi unutmuştu tüm gün de oyaladım bugün de az önce uyandı sallayıp bişeklde uyuttum ama göğüslerim çok acıyor semsert oldu gece uyandğnda uyku arasında versem mi yoksa hiç vermemek mi lazım. 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok canım yok hiç verme kararlı ol benimde bugün 11 gün oluyor bıraktırali hala da arada istiyor meme yok annecim bitti diyorum o da alışmış meme yok bitti diyor üstüne düşüyor öyle göğüslerin içinde maydanoz kaynatıp suyunu iç ılık duş al masaj yap limonu ikiye bölüp masaj yap lahana koy ve çok az bir şey sağ rahatlaman için ben öyle yaptım çok şükür 3. Gün kendime geldim kolumu kaldiramiyordum ağrıdan öldüm 
-Reklam-
0 oy
(2,925 puan) tarafından
Eğer kesin şekilde tamamen sütten kesmek istiyorsan bence verme canım yoksa sütten kesme süreciniz uzayabilir
(506 puan) tarafından
Evet istiyorum travma da olsun istemiyorum yaa ne zor bir süreç çok zoruna gidiyor insanın ama böyle olması da gerekiyor :(
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Hiç vermememn lazım. Verirsen tekrar emer.sutten kesmiş sayilmazsin. Boşver bigun elbet emzirme dönemi bitecek. Bu kadar ilerlemisken don basa yapma
0 oy
(425 puan) tarafından
15 gün oldu keseli sakın arda veriyim deme asla kesemezsin öyle benim kızımda 3 gün iyiydi sonra daha çok agalmaya başladı  dün gece uyanmadı onun Dışında 15 gün boyunca ful istedi agladı sinirlendi gögüslerin içimde soğuk suya tut yeşil sabunla ovala
0 oy
(15,337 puan) tarafından
Kız verme verirsen kafası karışır çocuğun .  Kesmeye kararliysan verme tabi
(15,337 puan) tarafından
Kucağına al salavat çekerek uyut. Sakinleşir Allah'ın izniyle

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 120 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Elifin annesiiiii (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 236 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde Elacan (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 219 göst.
10 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu

381,761 soru

11,429,083 cevap

34,989 kullanıcı

...