0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (1,022 puan) tarafından
Kızlar yemeği misafire göre yapıyorum 

Fırında tavuk patates pilav yoğurt turşu havuç tarator ve lahana tarator belki normal salata yanında 

Tatlı olarak kadayıfı muhallebi tatlısı ha birde mercimek çorbası yapacağım 

Ama evim çok toplu değil şuan çocugum uyuyor yemekleri yapıyorum arasam şuan yetişmez se arkamdan laf edecekler biliyorum 

Ondan dolayı işten 5.30 da çıkıyor 5 e kadar aramasam 5 te eğer yetiştiricdk gibi olursam öyle arasam  büyük ihtimal yetişir de

Yabancı değil kayın valide ayıp olmaz demi

Planları yoksa gelsinler çocugum aşırı hareketli uyandıktan sonra izin verir i napar kestiremiyorum çünki 

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Keşke azcık anlayışlı olsalar çocuk var sonuçta ev her zaman toplu kalmıyor malesef ne olacak gelip yemeklerini yesinler oturup bir Allah razı olsun ellerine sağlık desinler yeter :angry:

-Reklam-
0 oy
(2,302 puan) tarafından
E de şimdiden daha nasılsa iftara çok var canım yetişir işten çıkınca gelir o torunuyla ilgilenirken sen kalan hazırlığını yaparsn
0 oy
(580 puan) tarafından

Ben de sandım ki akraba veya arkadaş

Amannn kayın ailesi gelsin işte erkenden
Onlar cocukla ilgilenirken siz de rahat rahat hazırlayın
Ya da kvalideniz yemeğe yardım eder.

0 oy
(930 puan) tarafından
Canım öncelikle hem Yoğurt hem tarator koyma bence . 

Yabancı değilmiş madem evinin az dağınık olsada sorun etmezler bence güler yüz tatlı dil yeter çocuklu ev normal karşılanır. 

Daha zaman çok iptal etme bence
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Zor degil yemeğin yaparsın hemen tarotor yoğurdun iftar vaktine yakın at soğur hem pilavdan iftara 1 saat kala yap geriye bişey kalmıaz 
0 oy
(3,497 puan) tarafından
Cnm sende sadece oturacakları odayi topla yeter
0 oy
(360 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam bu insanları yemeğe bile cagirmazdim sana yardıma gelmeyen ve arkadan konusucak insanlarla asla muatap bile olmam

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 106 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 216 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
22 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Sila_eymen (308 puan) tarafından soruldu

382,269 soru

11,445,193 cevap

35,016 kullanıcı

...