0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (1,370 puan) tarafından
Kızlar ya ne kadar yapsam da çok ayarlayamiyorum su yemek işini bugün iftara misfairim vardi bı tepsi beyti kebabı lahana üzüm karışık sarma yaltim çorba pilav salata içecek herkese servis yaptım beyti ve pilav tam bitti biri istese kalmadı yani kafaya taktım acaba yetti mi az mı oldu diye bayan arkadaşlar gördü bittiğini bira canım sıkıldı ya 

14 Cevaplar

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Moral verin canlar ya ben bunu bı kaç gün takarım yoksa
-Reklam-
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Valla daha post filan açmam iki cümle kursaniz nolur saçma sapan postlara bile herkes yorum yapıyor 
0 oy
(703 puan) tarafından
Takacak birşey yok herkese yetmiş ne guzel ısraf olmamış zaten bır tabak corba yetıyor iftarda yanında bır suru ıkramın olmus herkese yetmiş  gayet guzel bence bıdahakıne bıraz daha yolcuyu artırırsın Allah kabul etsın yemegını canım
(1,370 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Doymuslardir merak etme o kadar misafir agirlamissin Rabbım evine bereket versin iftara misafir ağırlamak zaten meziyet ister 
(1,370 puan) tarafından
Ayy çok teşekkür ederim valla moral oldu Allah razı olsun
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Tam yetmiş işte kalsa israf olabilirdi o yüzden takma kafaya
(1,370 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(238 puan) tarafından
Bence çok iyi olmuş hem herkesin karnı doymuş hem de israf olmamış eline sağlık Allah kabul etsin 
(1,370 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Aslında bi bakımdan iyi yemek israfı olmuyo ama işte bi bakımdanda acaba doydularmı ? Bende de oluyo bu endişe çünkü olmasın diye fazla yapıyorum bu seferde yemeğimin çoğu kalıyo. İnan geçen 3 gün misafirden kalan yemeği yedim :) 
(1,370 puan) tarafından
Yok canım tam ayar olmuş ama işte bı içimde kaldı doydular mi dye
tarafından
Doymuşlardır merak etme zaten çorbayla bile doyuluyo .Allah kabul etsin
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Herkese tam tabak servis mi actin yoksa açık büfe tarzında da mi servis ettin ona göre değişir servis tabağında hepsinden ayrı ayrı hepsine Tabak hazırladiysan sorun olmaz güzel olmuş yemeğim tam yetmiş demekki tatları da güzelse bundan alası yok bence ben 16 kişilik yemek yaptım iftara herkesin tabağını ayrı ayrı koydum tam yetti tencereler boşaldı geriye bir tabak yemek tek kaldı herkes te çok sevdi tam yapmamı elin ayarı güzel olmuş israf olmadı dediler
(1,370 puan) tarafından
Aynen canım herkese koydum sarmalar ortaya sadece
0 oy
tarafından
Ne güzel bitmiş işte sıkma canını ramazan da kimse ac kalmaz 
(1,370 puan) tarafından
Sağolasın canım
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Saçmalama vallahi ne alaka doymuşlardır
(1,370 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım:))
0 oy
(612 puan) tarafından
Öyle ucu ucuna biten yemekler o kadar hoşuma gidiyor ki, aferin diyorum kendime ne güzel israf etmeden misafir ağırladın :) doymayan olursa ortadaki salata, sarma onlardan yiyebilirlerdi
(1,370 puan) tarafından
Çok sağol canım ya doğru diyorsun aslında israfı düşünmek lazım:))
0 oy
(809 puan) tarafından
Yetmistir canım ya zaten bı sürü çeşit varmış e oruçluyken insan pek yiyemiyor sıkma canını ❤️❤️
0 oy
(3,942 puan) tarafından
Kız allah seni ne olcak o kadar yapmıssın etmişsin. Benim de pilav öyle oldu gecen hiç aklıma gelmeıd takılmak:) 
0 oy
(5,541 puan) tarafından
Ben kalabalık misafir geleceği zaman herşeyi 2 katına çıkarıyorum mesela 2 tepsi yapıyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 123 göst.
9 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Taze_anneee1 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
10 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 348 göst.
6 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde seoz (62 puan) tarafından soruldu

381,790 soru

11,430,014 cevap

34,990 kullanıcı

...