0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (4,171 puan) tarafından

Ay kızlar ay uyandığımdan beri kendimde değilim anacım o nasıl rüya idi öyle oruç halimle dilim damağım kurudu başıma ağrılar girdi sabah burda bir arkadaşın aldatılma postunu okudum üstüne oğlan uyurken ben de uzandım dalmışım anam rüyalar güya dört saniye mi ne sürüyor benim resmen ömrüm geçti rüyada rüyamda kayınvalidemdeyiz ev onların ama başka bir bina yani oturdukları ev değil eşimi bekliyorum sonra görümcemle balkondayız eşim geliyor arabada Bi kızı öpüyor ediyor kızı bırakıyor binanın önüne ben çıldırıyorum balkonda o bidaha dönüp arabayı fark ediyor neyse binaya çıkıyoruz bakıyorum asansör 12. Katta hemen oraya çıkıyorum ama hangi daire iki daire var neyse Bi bakıyoruz kız kapıya çıkıyor ay ben buna yapışıyorum saç baş bu üste çıkıyor bana daha da ötekilerde kameraya alıyor ☺️ bu anları sonra rüyamın en can alıcı kısmı eşim binadan giriyor beni bırakıp üst kata kızın yanına gidiyor ay ben orda rüyada çıldırıyorum resmen binayı ayağa kaldırıyorum herkesler kapıya çıkıyor falan ama nasıl ağlıyorum yani aldatmasın falan geçtim orda bana açıklama yapacağına beni bırakıp gidiyor ya işte rüyada orda kaldım ben ama adama gün yüzü görmemiş beddualar ediyorum uyandım ama başıma ağrı girdi hayır ben etkilenmem böyle şeylerden diyordum meğer bilinç altım etkileniyormuş demek ki eşim aradı burnundan getirdim adamın pişman oldu kapattı alt tarafı rüya ama çok kötü oldum ya nasıl beni bırakıp o kızın yanına çıkar bana açıklama yapması gerekmez miydi rüyada olsa deyin hele :D rüya değil brezilya dizisi mübarek 3 sezon çıkar burdan ☺️

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayra vesile olur inşallah ruyani cok anlatma derler bizde ☺️
(4,171 puan) tarafından
Sen urfalıydın demi kuzum bizde de öyle anneme rüya desem sus sus sus diye başlar direk asla anlattırmaz ☺️
tarafından
Evet cnm urfaliyim
Aynen benim annemde öyle bende öyle alıştım hic anlatamıyorum kimseye içimde kalıyor:D
(4,171 puan) tarafından
Bende normalde anlatmam kuzum ama çok kafama taktım bari buraya anlatayım da içim rahatlasın en azından dedim :))
tarafından
Takma cok cnm gün içersinde yaşadığın olaylardan dolayı da etkileniyor insan ondan dir ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,899 puan) tarafından
Anacım geçen gün ben bir rüya gördüm kalktım uykusunda adamı boğazladım. Burdaki aldatma postlarını okuya okuya sürekli şüphe eder hale geldim ister istermez insanı etkiliyor. Çok sinir bozucu bir şey keşke bu kadar sevmesek şu adamları ksjfkdkf
(4,171 puan) tarafından
Ahaha sorma kuzum ya valla uyandım uyanalı aklımda dönüyor sil baştan :)) demek ki etkileniyoruz artık okumayalım en iyisi :)
(1,899 puan) tarafından
Ben 2 gün kendime gelemedim en son gördüğüm şey yüzünden baya psikolojim bozuldu zaten normalde kıskanç buluttan nem kapan biriyim burası beni paranoyak etti :D
(4,171 puan) tarafından
Ooo benim de iki günüm var daha desene :)) ay bir şey değil nasıl beni bırakıp kıza gidiyor bakmaya benim aklım hala orda eve gelsin parçalayadım var adamı :))
(1,899 puan) tarafından
Benimki de başka kadınla evleniyor daha bir de bundan sonra böyle ben de hayatımı yaşıycam diyordu. Kudurdum tabi intihar ederim böyle yaşayamam falan diyorum adam hiç istifini bozmuyor çıldırdım. Aklıma geldi bak sinirim bozuldu yine
(4,171 puan) tarafından
Ayyy o da çok fena ya bak düşündükçe biz böyle kurarız boş ver boş ver bacım ☺️

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 319 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sesizsesiz1234 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Saliha22 (665 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Tuba Y (767 puan) tarafından soruldu